18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przed walką

białywęgorz • 2016-01-17, 22:10
I właśnie TAK powinien wyglądać sport i szacunek dla przeciwnika :ok: Z prawej, ten z kwiatami to Sean O'Connell a z lewej strony Ilir Latifi.


_H...........r_

2016-01-17, 22:16
Bez sensu ta cała ceremonia, niech se Jeszcze obciągną przed walką. Oglądam gale ufc, ale ta wielka ceremonia ważenia mnie zawsze rozśmiesza,

białywęgorz

2016-01-17, 22:19
Tommytom napisał/a:

Bez sensu ta cała ceremonia, niech se Jeszcze obciągną przed walką. Oglądam gale ufc, ale ta wielka ceremonia ważenia mnie zawsze rozśmiesza,



Warto przed walką poznać, czy osoba której może oklepiesz mordę jest człowiekiem czy j***nym śmieciem bez szacunku do wszystkiego :P

iI...........Ii

2016-01-17, 22:21
Tommytom napisał/a:

niech se Jeszcze obciągną przed walką.



Lepiej będzie dla wszystkich, jak zostawisz swoje fantazje dla siebie. :szydera:

Toolpa

2016-01-17, 22:26
Ale jak to? To na takiej ceremonii nie trzeba rzuć gumy?

mateusos

2016-01-17, 22:37
Browarek zimny sobie pij za ten filmik.

klucha121

2016-01-17, 22:38
a pozniej...ale panie inspektorze ja nic nie bralem...ktoś mi podsunął jakiś dopalacz. to nie ja...

~Angel

2016-01-17, 22:41
Przecież te wszystkie pyskówki, bójki itd podczas ważenia czy "przypadkowych" spotkań zawodników są tylko po to aby nakręcić oglądalność.

aleleble

2016-01-17, 22:49
up

Ja to wiem,ty to wiesz,ale wiele osób jest na tyle ograniczona,że wierzą we wszystko co widzą nie interpretując niczego na własny sposób.

jonaona

2016-01-17, 22:52
jakie ładne chłopaki, masz ode mnie za to piwko

Bartolomeo92

2016-01-17, 22:54
O'Connell jest znany z tego, że zawsze coś w tym stylu zrobi na ważeniu, i ludzie go za to lubią, bo nigdy nie zrobił nic chamskiego etc. Ale z tym jedzeniem czegoś co przeciwnik podaje to bym mimo wszystko uważał, tu co prawda nie jest gra o wielką stawkę, ale sporo zawodników którym wykryto doping twardo gadają że nie mają pojęcia skąd to się u nich wzięło, i niekiedy to prawda :D

waloos

2016-01-17, 22:58
UFC i doping ??? dobre sobie. Przecież tam każdy jest na soku. Federacja przymyka na to oczy, bo nie ma nikogo nad sobą. Ma być show, które zarabia i takie jest.

Bartolomeo92

2016-01-17, 23:19
Wiadomo, że 90% zawodników mniej lub bardziej się koksuje, bez tego nie dali rady by wytrzymać reżimu treningowego (tak, to zwykle o to chodzi, nie o "ulepszenie się" w dniu walki), jest kwestia tego kto trafi z wypłukaniem się przy kontroli.
Ale w UFC akurat za to się wzięli, mają nad sobą Komisję Sportową Stanu Nevada. Polecam pogooglować, już kilku zawodników ładnie poleciało dzięki nim. Zawodnicy są cyklicznie sprawdzani, kontrole są niezapowiedziane, potrafią wbić o 6 rano do domu i pobrać mocz i krew.
A w związku z tym, że "wpadają do domu", zawodnicy muszą Komisję informować o wszelkich planowanych i odbywanych wyjazdach poza miejsce zamieszkania.

quatero

2016-01-17, 23:35
Erdo napisał/a:



Warto przed walką poznać, czy osoba której może oklepiesz mordę jest człowiekiem czy j***nym śmieciem bez szacunku do wszystkiego :P



Myślę, że nie do wszystkiego. Po prostu robi dobre przedstawienie - więcej dolarów na koncie na januszach.

reczi

2016-01-18, 15:25
Można też tak jak ten lump z Polski nauczyć się jednego zdania w obcym języku i klepać go wszędzie jak starą po dupie.