18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przećwiczenie bykiem

fantastico • 2017-02-21, 23:44
Niepokojenie byka skutkuje stratowaniem i poturbowaniem.


mygyry

2017-02-21, 23:49
Tyle bydła a jeden byk :amused:

Ba...........yk

2017-02-22, 00:31
@Fantastico może i te Twoje tytuły robią furorę. Wśród małolatów - to na pewno.
Ale jak tylko widzę Twoją wstawkę to złącza mi się AUTOSCROLLing.
Twoje niedoj***nie mózgowe jest takie wymuszane, obślizgłe i na litość.
Skończ Waś...

fantastico

2017-02-22, 02:18
Basia_Stańczyk napisał/a:

@Fantastico może i te Twoje tytuły robią furorę. Wśród małolatów - to na pewno.
Ale jak tylko widzę Twoją wstawkę to złącza mi się AUTOSCROLLing.
Twoje niedoj***nie mózgowe jest takie wymuszane, obślizgłe i na litość.
Skończ Waś...




ProVVe

2017-02-22, 03:16
fantastico napisał/a:



Obrazek





Nie no troche ma juz racji... Było fajnie śmiesznie, ale powoli robi się jak "baba z ku*asem" na hardzie. Przewidywalne bo sam zauważyłem, że jestem w stanie przewidzieć co naskrobiesz. Może czas na zmianę?

Gymnorhinus

2017-02-22, 13:00
Ale wy macie ból dupy o te opisy fantastico, jakby k***a przeczytanie linijki tekstu byłoby jakimkolwiek wysiłkiem. Ja rozumiem że to zupełna abstrakcja w porównaniu z czytankami w gimnazjum ale no k***a... Bez przesady. Jak dla mnie może nawet pisać od tyłu i do góry nogami, wyj***ne, wrzuca jako jeden z nielicznych materiały które powinny tu trafić, a nie jakieś kwejkowe gówna. Rzygam już jak widzę to narzekanie. Czas na zmianę, tak jest, ale tego chorego narzekania, bo to jest k***a tak polaczkowo-cebulowe że aż mi oczy łzawią.. Nikt nic nie robi ale k***a ma być tak jak ja chce bo tak i ch*j.

fantastico

2017-02-22, 13:12
Gymnorhinus napisał/a:

Ale wy macie ból dupy o te opisy fantastico, jakby k***a przeczytanie linijki tekstu byłoby jakimkolwiek wysiłkiem. Ja rozumiem że to zupełna abstrakcja w porównaniu z czytankami w gimnazjum ale no k***a... Bez przesady. Jak dla mnie może nawet pisać od tyłu i do góry nogami, wyj***ne, wrzuca jako jeden z nielicznych materiały które powinny tu trafić, a nie jakieś kwejkowe gówna. Rzygam już jak widzę to narzekanie. Czas na zmianę, tak jest, ale tego chorego narzekania, bo to jest k***a tak polaczkowo-cebulowe że aż mi oczy łzawią.. Nikt nic nie robi ale k***a ma być tak jak ja chce bo tak i ch*j.




ro...........24

2017-02-22, 14:06
Mam nadzieję że wszystko ok z bykiem

Logiczny

2017-02-22, 14:42
w 2:40 jak facet idzie z kamera zobaczyć krewkę to mówi:

"Puuuuszcie MNIE!"

:-)

ProVVe

2017-02-22, 15:24
Gymnorhinus napisał/a:

Ale wy macie ból dupy o te opisy fantastico, jakby k***a przeczytanie linijki tekstu byłoby jakimkolwiek wysiłkiem. Ja rozumiem że to zupełna abstrakcja w porównaniu z czytankami w gimnazjum ale no k***a... Bez przesady. Jak dla mnie może nawet pisać od tyłu i do góry nogami, wyj***ne, wrzuca jako jeden z nielicznych materiały które powinny tu trafić, a nie jakieś kwejkowe gówna. Rzygam już jak widzę to narzekanie. Czas na zmianę, tak jest, ale tego chorego narzekania, bo to jest k***a tak polaczkowo-cebulowe że aż mi oczy łzawią.. Nikt nic nie robi ale k***a ma być tak jak ja chce bo tak i ch*j.





Tylko się nie posraj. Mówię co myśle i mam w p*zdzie twój ból dupy i co ty lubisz. Lubie czytać i stwierdzam, że te opisy mogą już męczyć. Nie kwestionuje jego zasługi dla portalu wiec wracaj do gimnazjum i podszkol czytanie ze zrozumieniem. A za zwrot polaczkowo i cebulowe naleza ci sie kopy w pysk.

PS. nic tak nie irytuje jak ktos kto chce błysnąć i pie**oli kocopoły o wszystkim nie koniecznie zwiazanym z danym tematem. Masz to piwo i sie ciesz bo chyba o to ci lata...

sereja3

2017-02-22, 17:02
Tam musiał być Hard bo wątpie, że po takim oklepie by ktoś się utrzymał głowy byka. On mu raczej się wbił w głowę.

grovly

2017-02-22, 17:48
Jednego brudasa mniej :D

Gymnorhinus

2017-02-22, 17:55
ProVVe napisał/a:





Tylko się nie posraj. Mówię co myśle i mam w p*zdzie twój ból dupy i co ty lubisz. Lubie czytać i stwierdzam, że te opisy mogą już męczyć. Nie kwestionuje jego zasługi dla portalu wiec wracaj do gimnazjum i podszkol czytanie ze zrozumieniem. A za zwrot polaczkowo i cebulowe naleza ci sie kopy w pysk.

PS. nic tak nie irytuje jak ktos kto chce błysnąć i pie**oli kocopoły o wszystkim nie koniecznie zwiazanym z danym tematem. Masz to piwo i sie ciesz bo chyba o to ci lata...




Rozpisałem się i wyj***ło mi komentarz, nie chce mi się drugi raz tego samego pisać, więc w skrócie: Dobrze, że lubisz czytać, funfact: nie musisz być w czymś dobry żeby coś lubić, ale zachęcam do rozwijania pasji czytaniem opisów na sadolu, (komentarzy nie radzę bo coś słabo idzie), to nie był ból dupy, ból dupy jest wtedy gdy srasz o czymś pod każdym filmikiem (tak jak wy, o opisach, i tak wrzucam do jednego wora bo mi tak k***a wygodniej :lol: ) a to mój chyba drugi komentarz. Tak wiem że ciężko się domyślić że fantastico nie zmieni swojego "stylu" bo banda debili tak chce. Tak, strasznie cebulowe takie zachowanie jest, tak, lubię walkę z wiatrakami, jebią mnie piwa i tak, nudzi mi się w pracy.