18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciwnik pincetplusa

ewrolden • 2019-08-12, 11:16
Takie o to cudo spotkałem po trasie.


Rejti

2019-08-12, 18:40
@up all A ja szanuję poczucie wolności i godności faceta. Przyjeżdża sobie raz na jakiś czas do krainy wiecznego gówna powk***iać lokalne dzikusy, może przegląda wasze płomienne gazy z dupy i ciśnie z waszego żałosnego pie**olenia. :lol:
No ale jakże tak, PiS obrażajo, h*je tempe, czeba nadziacz je na widły. Żenada :roll:
Sam jestem wrogo nastawiony do całego sp***olenia płynącego z Zachodu, nie życzę sobie promowania sodomii w moim kraju i fałszowania historii na korzyść oprawców. Niemniej jednak obraża mnie jako myślącego człowieka rozdawnictwo pieniędzy wypracowanych przez najbardziej produktywne jednostki na rzecz nierobów i śmierdzącej patologii, tanie, perfidne i chamskie kupowanie głosów elektoratu, niszczenie "prywaciarzy", i głęboma korupcja oraz kolesiostwo w tym cyrku pod szyldem PiS. Także jako trzeźwo myślący człowiek piszę, won z PiSem. Ta partia jest znacznie bardziej destruktywna dla tego państwa niż chłoptasie i dziewczynki Tuska, etatowe debile z Platformy. Ogółem to kazałbym wypie**alać WSZYSTKIM ugrupowaniom w polskiej polityce. Dali jawne świadectwo tego, że demokracja w Polsce nie sprawdza się. Ba, w zasadzie nie sprawdza się nigdzie. System może działać tylko wtedy, kiedy najwięcej do powiedzenia mają ci, co dają temu systemowi najwięcej środków. A w Polandii, szanowni państwo, tępi się przedsiębiorcę na rzecz śmierdzącego patusa z blokowiska. Powszechne prawo wyborcze było błędem logicznym, który kosztował i dalej kosztuje nas dwie wojny światowe i rozkład cywilizacji europejskiej. Furtka do apokalipsy.

solltys

2019-08-12, 18:51
@Katie Według Twojego toku myślenia wytatuowanie sb na czole "j***ć policję" nie oznacza że jest się debilem tylko inteligentem który znalazł sposób aby powk***iać pewne grupy społeczne a później się z tego śmiać? :v

zajac1190

2019-08-12, 20:01
Szkoda ze nie ma emotikony haha :lol:

korowiow777

2019-08-12, 21:07
Może być? Też takie śmieszne....






Jednak nie wgrywa się. Jak usunąć posta?.....

Hrabia Drapula

2019-08-12, 23:39
ciekawe czy analfabeta czy mu zabrakło £ na ''C"

lollo

2019-08-12, 23:50
lepiej by wyglądało j***ć PIS

edmund

2019-08-13, 06:32
psi h*j

SuchyHarry

2019-08-14, 10:33
I jedni i drudzy mają swoje za uszami. PO prywatyzowało i kręciło wałki na boku o jakich k***a przeciętny Kowalski nawet by nie śnił, a PiS rozdaje na lewo i prawo programy z plusem, na które każdy normalny obywatel musi zapie**alać, bo patola lubi sie pobawić (wystarczy prześledzić największą grupę "odbiorców" tego programu na przestrzeni tych kilku lat). Więc co z tego że minimalna idzie w górę, jak koszty życia względem skali też poszły w górę i finalnie tylko cyferki tak naprawdę się zwiększyły? Do tego PiS zmienił TVP w drugą TV Trwam i podobnie jak TVN, krzywią dzięki niej rzeczywistość w drugą stronę plus jak każda ekipa rządowa, sami kręcą swoje wałki, które poznamy po x czasu, jak dojdzie do władzy zupełnie inna partia. Póki co PiS własne afery zasłania demaskowaniem przekrętów poprzedników. Finał jest taki, że mam w ch*ju i jednych, i drugich.

PS. Programy socjalne - owszem, są potrzebne, ale z drugiej strony musi też być wola do pracy, czy zmieniania jakoś swojego życia na lepsze, jeśli jest to możliwe. Pomóc należy faktycznie niepełnosprawnym, niezdolnym do pracy, starszym, a nie k***a madkom żyjącym w konkubinacie z przysłowiowym Zdzichem spod budy z piwem, całkowicie zdolnym do roboty, ale jej nie podejmującym, trudniącym się jedynie robieniem kolejnych bachorów , żeby podnieść swoją "pensję" z 500+.