18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciętny Polak po obejrzeniu "Wiadomości"

nowynick • 2019-06-26, 09:21
Ja z tego dobrobytu to już nie wiem na co wydawać....



banior

2019-06-26, 12:08
McQurwa napisał/a:

Na dobrego, a najlepiej nie skorumpowanego psychiatrę
Refundowane przez NFZ by Arłukowicz



Ty Qurwo, poleć zdrowie swojej żałosnej persony matce boskiej, jak to zrobił obecny min .zdrowia.

ws...........33

2019-06-26, 13:00
Problem nie polega na tym, że ludzie oglądają TVP czy TVN, a że oglądają telewizje w ogóle.

Gerwazy Waligóra

2019-06-26, 13:06
~Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypie**oli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wk***iają, ceny lecą po ch*ju do góry
- tusk pie**oli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Równie dobrze można śmiało stwierdzić, że nie masz pojęcia o polityce w Cebulandii, skoro jak każdy inny debil identyfikujesz pozostałe opcje polityczne z jednym człowiekiem.... Dlatego PiSS tak łatwo przekupił taką yntelygencję chłopską.

nano50

2019-06-26, 13:13
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Równie dobrze można śmiało stwierdzić, że nie masz pojęcia o polityce w Cebulandii, skoro jak każdy inny debil identyfikujesz pozostałe opcje polityczne z jednym człowiekiem.... Dlatego PiSS tak łatwo przekupił taką yntelygencję chłopską.


Ja pie**olę. Wiecznie tylko to plucie jednych na drugich. Bardzo dobrze pamiętam ten moment, kiedy PO odchodziło od władzy i tak, PIS rządzi w k***ę lepiej. Może dalej ch*jowo, ale od PO dużo lepiej. Jak sobie przypomnę wyprzedawanie lasów, aferę taśmową, w której to mówili że Polska istnieje tylko teoretycznie, jak podnieśli VAT, podnieśli wiek emerytalny mimo zarzekań, że nigdy tego nie zrobią i jak Tusk po protestach w całej Polsce przeciw uchodźcom z mównicy przemówił, parafrazując: "Nasz naród nie dorósł jeszcze do tego, ale i tak przyjmiemy. ". Także tej partii dziękuję i niech wypie**ala. Na pis nie głosuję, wspieram mniejsze, bardziej konserwatywne ruchy, ażeby w końcu się coś zmieniło. Jednak jeżeli kiedyś KO dojdzie do władzy to mnie szlag jasny trafi.

blackout3

2019-06-26, 15:17
PiS PO samo zło. Nie jesteśmy skazani na tylko na te dwie partie, ale niestety wiele osób głosuje nie "za" tylko "przeciw" i dlatego mamy to co mamy... A młodzi mają wyj***ne po całości co pokazała ostatnia porażka KONFEDERACJI...

avic

2019-06-26, 15:24
Nosz k***a... ja rozumiem, że PISiorstwo rozdaje moje ciężko zarobione pieniądze na cudze kaszojady, plusy, minusy, zasiłki i dotacje, ale przypisywanie PISowi cen pietruszki jest mało poważne i traktowanie tego jako rzeczowego argumentu w dyskusji politycznej świadczy tylko o poziomie dyskutanta. ..

Ad rem: nie oglądać wiadomości, nie oglądać faktów - zdrowiej. Koń jaki jest, każdy widzi. Jedni będą mówć, że koń pochodzi z Afryki i chce gwałcić polskie kobiety, inni mówią, że nie ma siana, bo koń wszystko zeżarł i to nie ich wina. Niby wiadomości/fakty/wydarzenia są od przedstawiania FAKTÓW a niestety każdy na swój sposób konia komentuję. Czy nie wystarczy widzieć, żeby móc samemu ocenić?

Sadic

2019-06-26, 16:28
Ciekawe kiedy się zakończy to "europejskie rozdawnictwo" i ten cały high-life. I nie mówię tu o dofinansowaniach od UE, a systemie gospodarczym.

Może ostatnimi laty w Chinach podrożał koszt pracy zasobów ludzkich, ale wciąż jest to o wiele bardziej optymalne niż w UE.
Za 30 lat rozpocznie się masowy gwałt na Unii Europejskiej.


ojcieckogut

2019-06-26, 16:51

Temat pietruszki mnie zaskakuje. Zrobił się z tego jakiś urban legend.

W Łodzi, na rynku wiązka pietruszki kosztuje 1 zł. Jeśli dosypujesz pietruszkę do zupy i na ziemniaki to starczy ci na kilka dni. Nie wiem ile waży taka wiązka, może ze 100 g? nawet jeśli 1 kg pietruszki kosztuje 10-15 zł to kto kupuje 1 kg pietruszki?!

Dla porównania opakowanie pieprzu w którym jest 20g kosztuje ok 1,7 zł w markecie. To ok 85 zł za 1 kg pieprzu! Drożyzna! Pieprz dla bogaczy!
Tylko kto kupuje 1 kg pieprzu ?

Inna sprawa to że taka wiązka pietruszki nie może kosztować taniej niż 1 zł. Nawet jeśli pietruszka by rosła za darmo, to są jeszcze koszty jej zebrania, spięcia gumką i przywiezienia na rynek + straty, bo przecież nie wszystkie wiązki sprzedasz, a niesprzedane do jutra zmarnieją. Kwota 1 zł wydaje mi się odpowiednia, bo co - ma być 50gr? To ile marży na pęczku? 10gr? Przecież to tak groszowe sprawy w porównaniu np. z paliwem ze wsi do miasta, że szkoda gadać.


enivr0

2019-06-26, 20:05
Świetne i zabawne :D udostępniłem na fb. :)

edek.bajzel

2019-06-26, 20:28
MaciejLubicz napisał/a:

Dobre filmiki robi ten pan



Ten Pan To Urban Najgorsze Ścierwo Które Znam
Sprzedawczyk Zdrajca Kłamca
Sądzę Że Zeżre Nawet Gówno,
Tylko Kwestia Kasy,
Tego Gnoja Kiedyś w Czasach PRL Nazywali Gnidą , Wszą, k***ą

żyd i tyle,
pamiętam z dzieciństwa

McQurwa

2019-06-26, 23:51
banior napisał/a:

Ty Qurwo, poleć zdrowie swojej żałosnej persony matce boskiej, jak to zrobił obecny min .zdrowia.


Weź odstaw dopalacze, bo nie mogę rozkodować co pie**olisz

lesiot

2019-06-27, 07:26
Velture napisał/a:

@up
Odbijam. PO rządziło 8 lat a i tak zawsze zwalali na pis. Nawet w ostatniej kampanii po 8 latach władzy mowili, ze to wina pisu ktory rządził 8 lat temu.



Sam prezes dał Ci wytyczne co masz pisać po forach?
Co za bzdury... każdy wie i pamięta, że PO to złodzieje, ale dziś PiS robi to samo na znacznie większą skale i tylko ćwiara umysłowa potrafi sama z siebie PiSu bronić mówiąc "a za PO" (albo patologiczny beneficjent obecnej władzy).
Weź się ogarnij! Nikt jeszcze tego kraju nie dymał tak jak robi to PiS.

ziajos

2019-06-27, 08:49
Podoba mi się, jak debile przypisują ceny żywności rządowi. Nie ważne czy temu czy poprzednim.

Jak ktoś wyjeżdża z takim argumentem, to najlepiej niech wyjedzie z kraju i wiecej nie wraca - jednego debila mniej.

nano50

2019-06-27, 09:05
lesiot napisał/a:

Sam prezes dał Ci wytyczne co masz pisać po forach?
Co za bzdury... każdy wie i pamięta, że PO to złodzieje, ale dziś PiS robi to samo na znacznie większą skale i tylko ćwiara umysłowa potrafi sama z siebie PiSu bronić mówiąc "a za PO" (albo patologiczny beneficjent obecnej władzy).
Weź się ogarnij! Nikt jeszcze tego kraju nie dymał tak jak robi to PiS.



Kolejny debil :glowawmur: