18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przecieki z bezpieki

krakenoo • 2015-07-04, 23:42
"Telewizja jest stworzona na wasze podobieństwo..."

Sz...........an

2015-07-04, 23:57
krakenoo napisał/a:

"Telewizja jest stworzona na wasze podobieństwo..."



Tekst aktualny i ponadczasowy. W tv i w prasie oraz w innych mediach serwuje się to co ludzie chcą oglądać, czytać lub słuchać...

Jedni chcą słuchać jak oczernia się PiS, inni wolą jak oczernia się PO, jeszcze inni wolą słuchać o aferach inni zaś o katastrofach. W dzisiejszych mediach każdy znajdzie coś dla siebie...

needsomefps

2015-07-05, 04:40
Po pracy jako pierwszy składnik papki ogłupiającej "Rozmowy w toku" z aktorami grającymi pojebów, później z życia wzięte "Trudne sprawy" - paradokument o patologii, no i na koniec bezstronnie przesortowane najważniejsze wiadomości z kraju.
I ja się pytam: jak my mamy zmienić system, skoro większości takie życie podchodzi?

mateusos

2015-07-05, 07:05
Viva wolne Kino!!!

mr...........om

2015-07-05, 13:02
@t27z, systemu już nie zmienisz, bo inwestują wiele miliardów w obecny stan rzeczy. Trzeba się z tym pogodzić. A czemu jesteśmy bierni? Bo zostaliśmy okradzeni z dumy i honoru, wartości nie do pokonania przez tysiąclecia u Polaków. Niszczą szacunek do służb, rządu, autorytetów, sąsiada i obcokrajowca. Człowiek człowiekowi wilkiem, człowiek Polsce wilkiem.

sz...........sz

2015-07-05, 13:07
"Telewizja jest stworzona na wasze podobieństwo..." 100% prawdy. Telewizja jest odzwierciedleniem stanu intelektualnego społeczeństwa- jest jak papierek lakmusowy.

_Azazel

2015-07-05, 14:19
Telewizja w Polsce jest stworzona przez komunę do manipulowania ludźmi.

IwanMT

2015-07-05, 14:20
Filmik mistrz, jak wszystkie na tym kanale GRHNH :ok:

as...........88

2015-07-05, 14:25
szarylukasz napisał/a:

"Telewizja jest stworzona na wasze podobieństwo..." 100% prawdy. Telewizja jest odzwierciedleniem stanu intelektualnego społeczeństwa (...)



Kilka lat temu przestałem oglądać TV. Nie, że ograniczam. Nie mam podłączonej kablówki, bo nie ma tam zupełnie nic za co można tam zapłacić, kiedyś jeszcze oglądałem Discovery i inne podobne programy, ale ostatnio jak widziałem to już gówno puszczają o kupowaniu magazynów a nie dokumentalne filmy z których można się czegoś dowiedzieć.

Jeżeli to zdanie jest jednak prawdziwe to ogarnia mnie smutek, że społeczeństwo jest takie...

tgdarek

2015-07-05, 14:26
Podejrzewam że pierwsza, znaczna część użytkowników tego portalu nie obejrzała tego do końca z powodu awarii jednej z półkul lub przegrzania galarety w przypadku braku półkul. Druga nie zrozumiała, ale coś gdzieś kołace, trzecia zapadła w chwilowy smutek. Ale skoro jest trzecia to może jest jeszcze nadzieja.

Rax

2015-07-05, 15:25
babcia jednak miala racje, ze telewizor to diabelskie ustrojstwo

tranzystor

2015-07-05, 23:14
JKM jak słychać z wiekiem nie zmądrzał. Wciąż ten sam bezsensowny bełkot, który proste jednostki uważają za wyższy przekaz, którego nie rozumieją pozostali.

default5

2015-07-05, 23:29
lubie takie filmiki