18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciąg

zwierzak30 • 2021-03-12, 21:31
Bo podmuch był zły. :loldev:
Akcja odbywa się w przeciągu chwili.


Lajzza

2021-03-12, 21:40
Nie mógł znieść tego że jest rudy ? :D

xXx5226

2021-03-12, 22:07
Lajzza napisał/a:

Nie mógł znieść tego że jest rudy ?



Dowiedział się że jedzie do Polski na 2 tygodnie.

Manii

2021-03-12, 22:32
xXx5226 napisał/a:

Dowiedział się że jedzie do Polski na 2 tygodnie.



A ty co masz do mojego kraju? Tak ci tu k***a zle parchu czy piszesz z jukej znad zmywaka?

pazuzu

2021-03-12, 23:02
Manii napisał/a:

A ty co masz do mojego kraju? Tak ci tu k***a zle parchu czy piszesz z jukej znad zmywaka?



Ty tak serio? Obejrzyj inne wiadomości niż na tvp to zobaczysz co jest nie tak w tym kraju. A jak oglądasz inne media i nadal nie rozumiesz to znaczy że jesteś niedorozwojem i nie ma dla Ciebie ratunku

Tuco

2021-03-12, 23:22
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio? Obejrzyj inne wiadomości niż na tvp to zobaczysz co jest nie tak w tym kraju. A jak oglądasz inne media i nadal nie rozumiesz to znaczy że jesteś niedorozwojem i nie ma dla Ciebie ratunku



A ty nie kumasz, że komuś właśnie o to chodzi, żebyś nienawidził swój kraj. Patrz na to nieco szerzej, a nie "co zrobisz, nic nie zrobisz".

Zenonn

2021-03-12, 23:24
No i kolejny kundelek trafił na wysypisko.

boo

2021-03-12, 23:37
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio? Obejrzyj inne wiadomości niż na tvp to zobaczysz co jest nie tak w tym kraju. A jak oglądasz inne media i nadal nie rozumiesz to znaczy że jesteś niedorozwojem i nie ma dla Ciebie ratunku



Ty chyba qrwa nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Co innego przyjechac na dwutygodniowy wypad a co innego sie tu osiedlic

Manii

2021-03-12, 23:48
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio? Obejrzyj inne wiadomości niż na tvp to zobaczysz co jest nie tak w tym kraju. A jak oglądasz inne media i nadal nie rozumiesz to znaczy że jesteś niedorozwojem i nie ma dla Ciebie ratunku



Dawaj konkrety albo stul p*zde. Tez mi podaj twoj wzorcowy kraj gdzie trawka jest bardziej zielona.

Autor

2021-03-13, 05:23
Inteligencja zarówno jak i akcent sugerują, że kierowała małpa.

Tom9310

2021-03-13, 05:54
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio? Obejrzyj inne wiadomości niż na tvp to zobaczysz co jest nie tak w tym kraju. A jak oglądasz inne media i nadal nie rozumiesz to znaczy że jesteś niedorozwojem i nie ma dla Ciebie ratunku



Ok oglądam inne niż tvp i nadal stwierdzam że pie**olisz ;-)

kaczmarzgr

2021-03-13, 07:17
Kłamiesz! Nie ma takiego miasta Przeciąg chwili :evil: Sprawdzałem :-?

St...........on

2021-03-13, 18:13
Manii napisał/a:

A ty co masz do mojego kraju? Tak ci tu k***a zle parchu czy piszesz z jukej znad zmywaka?



A to ,że taka patola jak ty wybiera żydów na rząd Polski, idź pucowac koszerne berła goju i zapie**alać za miskę ryżu. Tak jak mówiłem was razem z żydowskim rządem do jednego rowu i Kamaz ziemi na ryj, żeby żaden nie wypełzł.

xXx5226

2021-03-13, 18:31
Manii napisał/a:

A ty co masz do mojego kraju? Tak ci tu k***a zle parchu czy piszesz z jukej znad zmywaka?



Robaczku cebulowy gnieżdżący się w pisowskej onucy za 500 zł, Polska to moja ojczyzna ale teraz nie jest to już ta sama Polska którą pamiętam choćby ze stycznia 2020, teraz to prywatne państwo jednego karakana którzy wraz ze swoimi przydupasami za wszelką cenę chce zniszczyć życie milionom Polaków. Nie rozumiem tylko dlaczego takie robactwo jak ty i ci co dali piwa za komentarz na mnie potraficie z ryjem wsiąść ale o własne prawa walczyć to już odwagi nie macie. Więc wracać do swoich konkubin w blokowisku produkować "bombelki" puki mam jeszcze siłę by pracować na 500+ dla was gamonie i nie waż się więcej bulgotać bo jak ja i inni mi podobni wyjadą to z głodu nieroby wyzdychacie.

Riben

2021-03-13, 19:46
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

A to ,że taka patola jak ty wybiera żydów na rząd Polski, idź pucowac koszerne berła goju i zapie**alać za miskę ryżu. Tak jak mówiłem was razem z żydowskim rządem do jednego rowu i Kamaz ziemi na ryj, żeby żaden nie wypełzł.





xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulowy gnieżdżący się w pisowskej onucy za 500 zł, Polska to moja ojczyzna ale teraz nie jest to już ta sama Polska którą pamiętam choćby ze stycznia 2020, teraz to prywatne państwo jednego karakana którzy wraz ze swoimi przydupasami za wszelką cenę chce zniszczyć życie milionom Polaków. Nie rozumiem tylko dlaczego takie robactwo jak ty i ci co dali piwa za komentarz na mnie potraficie z ryjem wsiąść ale o własne prawa walczyć to już odwagi nie macie. Więc wracać do swoich konkubin w blokowisku produkować "bombelki" puki mam jeszcze siłę by pracować na 500+ dla was gamonie i nie waż się więcej bulgotać bo jak ja i inni mi podobni wyjadą to z głodu nieroby wyzdychacie.



Haha.