18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciąg

zwierzak30 • 2021-03-12, 21:31
Bo podmuch był zły. :loldev:
Akcja odbywa się w przeciągu chwili.


Manii

2021-03-13, 21:14
xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulowy gnieżdżący się w pisowskej onucy za 500 zł, Polska to moja ojczyzna ale teraz nie jest to już ta sama Polska którą pamiętam choćby ze stycznia 2020, teraz to prywatne państwo jednego karakana którzy wraz ze swoimi przydupasami za wszelką cenę chce zniszczyć życie milionom Polaków. Nie rozumiem tylko dlaczego takie robactwo jak ty i ci co dali piwa za komentarz na mnie potraficie z ryjem wsiąść ale o własne prawa walczyć to już odwagi nie macie. Więc wracać do swoich konkubin w blokowisku produkować "bombelki" puki mam jeszcze siłę by pracować na 500+ dla was gamonie i nie waż się więcej bulgotać bo jak ja i inni mi podobni wyjadą to z głodu nieroby wyzdychacie.



To zes doj***l elaborat wypelniony bolem dupy. Jak ty nie widzisz roznicy pomiedzy krajem a rzadzacymi to ci nie pomoge. A na PIS to ja jechalem zanim stalo sie to modne wsrod takich plebsow jak ty.

xXx5226

2021-03-13, 22:23
Manii napisał/a:

To zes doj***l elaborat wypelniony bolem dupy. Jak ty nie widzisz roznicy pomiedzy krajem a rzadzacymi to ci nie pomoge. A na PIS to ja jechalem zanim stalo sie to modne wsrod takich plebsow jak ty.



Robaczku cebulowy, miotasz się niczym wesz na łańcuchu i wypominasz że ktoś ma ból dupy ? Słyszałeś kiedykolwiek takie słowo jak "hipokryzja"? Obstawiam że tam gdzie tam gdzie pełzają takie robaczki jak ty nikt o takich pojęciach nie słyszał więc sobie to wygoogluj. Jak "jechałeś" na pis tak jak tutaj to cóż śmiem twierdzić że tylko ich reklamowałeś, powinni ci podziękować. Na koniec będzie najtrudniejsze więc może cie to trochę przerosnąć. Polska była Polską w momencie gdy przestano przestrzegać konstytucji. Co z tego że granice się nie zmieniły, godło i flaga zostały bez zmian skoro prawa i wolności zagwarantowane nam w dawnej Polsce zostały nam odebrane bezprawnie. Jesteśmy pod okupacją tak na prawdę. Szpitale w ruinie. Na ulice bez szmaty nie wyjdziesz. To co było policją teraz pałuje restauratorów, poluje na przechodniów bez maseczek niczym na zwierzęta. Na raka ile osób dziennie umiera ? Robi ktoś z tym coś ? Szuka przyczyny ? Dofinansowuje odziały onkologiczne ? Nie ? Jak nie zastanowiłeś się do tej pory robaczku cebulaczku dlaczego tak jest to teraz zastanów się jak byś był zdziwiony gdybyś zasnął powiedzmy 20 stycznia 2020r i obudził się dziś. Czy nadal poznał byś swój kraj? Ja bym nie poznał.

Manii

2021-03-13, 22:48
xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulowy, miotasz się niczym wesz na łańcuchu i wypominasz że ktoś ma ból dupy ? Słyszałeś kiedykolwiek takie słowo jak "hipokryzja"? Obstawiam że tam gdzie tam gdzie pełzają takie robaczki jak ty nikt o takich pojęciach nie słyszał więc sobie to wygoogluj. Jak "jechałeś" na pis tak jak tutaj to cóż śmiem twierdzić że tylko ich reklamowałeś, powinni ci podziękować. Na koniec będzie najtrudniejsze więc może cie to trochę przerosnąć. Polska była Polską w momencie gdy przestano przestrzegać konstytucji. Co z tego że granice się nie zmieniły, godło i flaga zostały bez zmian skoro prawa i wolności zagwarantowane nam w dawnej Polsce zostały nam odebrane bezprawnie. Jesteśmy pod okupacją tak na prawdę. Szpitale w ruinie. Na ulice bez szmaty nie wyjdziesz. To co było policją teraz pałuje restauratorów, poluje na przechodniów bez maseczek niczym na zwierzęta. Na raka ile osób dziennie umiera ? Robi ktoś z tym coś ? Szuka przyczyny ? Dofinansowuje odziały onkologiczne ? Nie ? Jak nie zastanowiłeś się do tej pory robaczku cebulaczku dlaczego tak jest to teraz zastanów się jak byś był zdziwiony gdybyś zasnął powiedzmy 20 stycznia 2020r i obudził się dziś. Czy nadal poznał byś swój kraj? Ja bym nie poznał.



k***a ale ty jestes zenujacy... powtorz jeszcze "robaczku cebulaczku" 20x dla wiekszego efektu....naj***ny znowu jestes? Ja zyje i robie swoje tak jak rok temu i sie nie uzalam nad soba jak takie cioty jak ty. Jedziesz na Polske a to samo sie dzieje na calym swiecie. I oszczedz mi swoich przesiaknietych pijana gorycza i przegryem zyciowym esejow....Mozesz mi tylko powiedziec (w kilku slowach k***a) co ty takiego zrobiles w walce o swoja wolnosc naj***ny buntowniku poza pie**oleniem kocopolow w oparach wodki do jednego odbiorcy na sadolu?

CzerstWybut

2021-03-13, 22:49
xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulowy, miotasz się niczym wesz na łańcuchu i wypominasz że ktoś ma ból dupy ? Słyszałeś kiedykolwiek takie słowo jak "hipokryzja"? Obstawiam że tam gdzie tam gdzie pełzają takie robaczki jak ty nikt o takich pojęciach nie słyszał więc sobie to wygoogluj. Jak "jechałeś" na pis tak jak tutaj to cóż śmiem twierdzić że tylko ich reklamowałeś, powinni ci podziękować. Na koniec będzie najtrudniejsze więc może cie to trochę przerosnąć. Polska była Polską w momencie gdy przestano przestrzegać konstytucji. Co z tego że granice się nie zmieniły, godło i flaga zostały bez zmian skoro prawa i wolności zagwarantowane nam w dawnej Polsce zostały nam odebrane bezprawnie. Jesteśmy pod okupacją tak na prawdę. Szpitale w ruinie. Na ulice bez szmaty nie wyjdziesz. To co było policją teraz pałuje restauratorów, poluje na przechodniów bez maseczek niczym na zwierzęta. Na raka ile osób dziennie umiera ? Robi ktoś z tym coś ? Szuka przyczyny ? Dofinansowuje odziały onkologiczne ? Nie ? Jak nie zastanowiłeś się do tej pory robaczku cebulaczku dlaczego tak jest to teraz zastanów się jak byś był zdziwiony gdybyś zasnął powiedzmy 20 stycznia 2020r i obudził się dziś. Czy nadal poznał byś swój kraj? Ja bym nie poznał.



Ty jesteś jakiś niedorozwiniety umysłowo, k***a wyzywasz ludzi w kraju od robaków i cebuli bo "NA CAŁYM ŚWIECIE" są wprowadzane jakies restrykcje. Ten cyrk kretynie j***ny nie prowadza jakis k***a kaczyński tylko światowe rządy jak np WHO. Chcesz byc w unii wieśniaku śmierdzący to musisz w pewnych kwestiach się dostosować. Takie domorosłe wsiury jak ty to mieszkają k***a gdzieś na wschodzie Polski w lepiance, naoglądają się j***nej telewizji czy to pisowskiej czy opozycyjnej i pie**olą zwykłym ludziom pierdy o jakimś braku wolności k***a. Jesteś podatnym kretynem na te informacje o zabieraniu wolności, wyjdź z tej j***nej piwnicy i zwiedź trochę świata to może k***a przestaniesz jechać po swoim kraju i zauważysz że świat inaczej wygląda niż jak przedstawia ci go tvn gazeta wyborcza czy tvp. k***a żyje tu i prowadze biznesy tak samo jak 10 lat temu i jakoś k***a nie odczuwam tu większej biedy, braku wolności i ch*j wie jeszcze o czym media pie**olą. Nie mam tv i nie karmie się tym pie**oleniem polityków. Ludzie twojego pokroju się nasłuchają polityków którzy ci k***a wmawiaja jak żyjesz, czy to dobrze czy ch*jowo a później łazisz i zwykłym ludziom rozsiewasz to pie**olenie jak jest w kraju. Za tych polaczków i robaczków najpierw ci starzy powinni wpie**olić a po nich reszta sąsiedztwa. j***ny maruder.

Andrzejas

2021-03-14, 01:07
Zjeby i tyle! Ktokolwiek twierdzi, że w MOIM KRAJU, czyli w Polsce, jest ok, to niech się pie**olnie w ten durny łeb i to czymś ciężkim i twardym. Urodziłem siętu, wychowałem w duchu miłości do rodaków i k***ica mnie strzela, że nikt z was nie potrafi razem ze mną złapać za kij i kamień i naj***ć komuchom siedzącym w rządzie od 30 lat! Na każdych wyborach pokazujecie, jak bardzo wam zależy, a skoro Polska jest pełna takich "polaków", to z całą stanowczością stwierdzam, że ch*jA JESTEŚCIE WARCI! Nie mam zamiaru wypie**alać stąd, jak 80% moich znajomych! Nie będę jeździł za "zieleńszą trawką". Chcę tą trawkę mieć u siebie. Chcę tą trawkę widzieć u Was. Jeśli nie rozumiecie tego, że codziennie sracie pod własne nogi, to po prostu kiedyś przyjdzie czas, kiedy sam was będę w zamieszkach pałą napie**alał!
Nic więcej nie mam do dodania.

CzerstWybut

2021-03-14, 05:39
Andrzejas napisał/a:

Zjeby i tyle! Ktokolwiek twierdzi, że w MOIM KRAJU, czyli w Polsce, jest ok, to niech się pie**olnie w ten durny łeb i to czymś ciężkim i twardym. Urodziłem siętu, wychowałem w duchu miłości do rodaków i k***ica mnie strzela, że nikt z was nie potrafi razem ze mną złapać za kij i kamień i naj***ć komuchom siedzącym w rządzie od 30 lat! Na każdych wyborach pokazujecie, jak bardzo wam zależy, a skoro Polska jest pełna takich "polaków", to z całą stanowczością stwierdzam, że ch*jA JESTEŚCIE WARCI! Nie mam zamiaru wypie**alać stąd, jak 80% moich znajomych! Nie będę jeździł za "zieleńszą trawką". Chcę tą trawkę mieć u siebie. Chcę tą trawkę widzieć u Was. Jeśli nie rozumiecie tego, że codziennie sracie pod własne nogi, to po prostu kiedyś przyjdzie czas, kiedy sam was będę w zamieszkach pałą napie**alał!
Nic więcej nie mam do dodania.



Podaj mi państwo do jakiego sie porównujesz że masz tak ch*jowo tu a wymienie ci absurdy w nim. Od 7 lat podrużuje po całym świecie i to bardzo dużo, i nie jeżdżę tam na wakacje tylko z powodu biznesu. Mieszkam gdzieś miesiąc, czasem 2 tyg a zdarzyło sie i poł roku, więc poznałem dużo ludzi i ich problemy. Tylko polacy mają taką mielonke z mózgu żeby pluć sami na swój kraj, wyprali wam łby zachodnimi mediami i zakompleksili was wmawiając wam że w jakimś niemieckim landzie jest lepiej czy w smutnej jak p*zda anglii.

Każde państwo się zmaga z własnymi problemami ekonomicznymi ale nie k***a, bo u mnie jest najgorzej na świecie ale za to gdzieś indziej jest pięknie. Wszędzie widziałem coś lepszego ale i gorszego. pie**olą niektórzy o rasiźmie w polsce, za to na zachodzie możesz dostać w łeb za wejście do ciapackiej dzielnicy, w anglii za to że jesteś polakiem. Każdy pie**oli o j***nym socjalu 500+ że nie będzie na darmozjadów robił, to jedź na zachód to to tam ci na pewno ulży od tego socjalu... bo tam w dodatku za ciężkie zapie**alanie będziesz utrzymywał przybyszów z afryki. Ja w polsce potrafie się pracą dorobic mieszkania i gruntu pod budowe domu, zapytaj ludzi w anglii, niemczech czy innym kraju na zachodzie czy są tak w stanie zarobić i odłożyć na coś własnościowego. 70% niemców niema nic na własność bo taki jest tam system, wszystkie te piękne mieszkania i parterówy są jak tbs, możesz mieszkac do końca życia ale po tobie dzieci dostana co najwyżej to szmaty po tobie. Dalej ci wymieniać jak lepiej jest? Niemcy.... chcesz wiecej zarabiać i więcej mieć ? To jeb ci wyższe podatki, zabranie ulg, socjali, baba ma siedzieć w domu bo sie nie opłaca jak razem bedziecie pracować bo ci tyle dojebią że przestanie ci sie opłacać pracowac na więcej, tam całe społeczeństwo ma być na równi i koniec kropka. To sie nazywa neokomunizm. Mój znajomy prowadzi dużą firme pod dortmundem i sie wk***ia niemilosienie bo z firmy może wyciągać 30-40% zarobku, reszte wpie**ala państwo bo jest na najwyższym możliwym progu podatkowym. Może chcesz stany gdzie ludzie miód widzą. O rasiźmie tam nie bede pisał, ale np służba zdrowia, gdzie jak ci zabraknie ubezpieczenia to maja cie prawo wypie**olić przed szpital abyś umarł, kraj bezlitosny, brak pracy= ulica i to po 3 niezapłaconych rachunkach za czynsz. Bezrobocie coraz większe w wielu miastach, płace coraz niższe, wiele przemysłu upada.

Ale nie to u nas jest najforzej i trzeba jechać po swoich. Każdy kraj ma zjebów w rządzie i tyle. A pandemia i maseczki sa na calym świecie. Są kraje gdzie jest gorzej bo np musisz zapie**alać obowiazkowo z aplikacją wiec maja 24/h na dobe wglad gdzie jesteś.

:roll:

Andrzejas

2021-03-14, 06:17
CzerstWybut napisał/a:

Podaj mi państwo do jakiego sie porównujesz że masz tak ch*jowo tu a wymienie ci absurdy w nim. (...)



Ty mi wyliczasz jak jest gdzie indziej, a mnie to gówno obchodzi. Ja tylko chcę, żeby u mnie było dobrze. W moim kraju. Między rodakami. Jakby gdziekolwiek było lepiej, to już dawno bym tam sp***olił i nie pisał nic na temat Polski, ani z Polakami nie rozmawiał. Może przeczytaj raz jeszcze co napisałem, bo się naprodukowałeś, ale niepotrzebnie.

Manii

2021-03-14, 10:13
CzerstWybut napisał/a:

Urodziłem siętu, wychowałem w duchu miłości do rodaków i k***ica mnie strzela, że nikt z was nie potrafi razem ze mną złapać za kij i kamień i naj***ć komuchom siedzącym w rządzie od 30 lat!



A gdzie sie mozna zapisac? Zrobiles cos na ten temat czy nastepny naj***ny partyzant do jutra az sie obudzi na kacu o 15.30?

xXx5226

2021-03-14, 10:35
Manii napisał/a:

k***a ale ty jestes zenujacy... powtorz jeszcze "robaczku cebulaczku" 20x dla wiekszego efektu....naj***ny znowu jestes? Ja zyje i robie swoje tak jak rok temu i sie nie uzalam nad soba jak takie cioty jak ty. Jedziesz na Polske a to samo sie dzieje na calym swiecie. I oszczedz mi swoich przesiaknietych pijana gorycza i przegryem zyciowym esejow....Mozesz mi tylko powiedziec (w kilku slowach k***a) co ty takiego zrobiles w walce o swoja wolnosc naj***ny buntowniku poza pie**oleniem kocopolow w oparach wodki do jednego odbiorcy na sadolu?





CzerstWybut napisał/a:

Ty jesteś jakiś niedorozwiniety umysłowo, k***a wyzywasz ludzi w kraju od robaków i cebuli bo "NA CAŁYM ŚWIECIE" są wprowadzane jakies restrykcje. Ten cyrk kretynie j***ny nie prowadza jakis k***a kaczyński tylko światowe rządy jak np WHO. Chcesz byc w unii wieśniaku śmierdzący to musisz w pewnych kwestiach się dostosować. Takie domorosłe wsiury jak ty to mieszkają k***a gdzieś na wschodzie Polski w lepiance, naoglądają się j***nej telewizji czy to pisowskiej czy opozycyjnej i pie**olą zwykłym ludziom pierdy o jakimś braku wolności k***a. Jesteś podatnym kretynem na te informacje o zabieraniu wolności, wyjdź z tej j***nej piwnicy i zwiedź trochę świata to może k***a przestaniesz jechać po swoim kraju i zauważysz że świat inaczej wygląda niż jak przedstawia ci go tvn gazeta wyborcza czy tvp. k***a żyje tu i prowadze biznesy tak samo jak 10 lat temu i jakoś k***a nie odczuwam tu większej biedy, braku wolności i ch*j wie jeszcze o czym media pie**olą. Nie mam tv i nie karmie się tym pie**oleniem polityków. Ludzie twojego pokroju się nasłuchają polityków którzy ci k***a wmawiaja jak żyjesz, czy to dobrze czy ch*jowo a później łazisz i zwykłym ludziom rozsiewasz to pie**olenie jak jest w kraju. Za tych polaczków i robaczków najpierw ci starzy powinni wpie**olić a po nich reszta sąsiedztwa. j***ny maruder.



Jeden z drugim prymitywne robaczki cebulaczki dlaczego żaden z was nie wyjdzie na ulice i do władzy tak nie wystartuje ? Jajca w innych spodniach zostały czy jak to z wami jest ? Gdy mi coś nie pasuje to mówię o tym i robię wszystko co mogę by to zmanić.
Jednak tacy jak wy którym wystarcza do szczęścia cotygodniowa najebka, wam wszystko pasuje puki z wypłaty na flachę starcza. Nie jest tak ? Każdy kto ma większe ambicje jest debilem dla takich jak wy. Możecie się robaczki cebulaczki wypierać. Możecie pisać że macie firmy zarabiacie po 10 tyś na rękę ale prawda jest taka że macie żałosne życie które musicie odreagować rzucając bluzgi na sadolu. Powtórzę się jeszcze raz, jesteście jak wszy na łańcuchu.

Romekburczymucha

2021-03-14, 10:52
CzerstWybut napisał/a:

Ty jesteś jakiś niedorozwiniety umysłowo, k***a wyzywasz ludzi w kraju od robaków i cebuli bo "NA CAŁYM ŚWIECIE" są wprowadzane jakies restrykcje. Ten cyrk kretynie j***ny nie prowadza jakis k***a kaczyński tylko światowe rządy jak np WHO. Chcesz byc w unii wieśniaku śmierdzący to musisz w pewnych kwestiach się dostosować. Takie domorosłe wsiury jak ty to mieszkają k***a gdzieś na wschodzie Polski w lepiance, naoglądają się j***nej telewizji czy to pisowskiej czy opozycyjnej i pie**olą zwykłym ludziom pierdy o jakimś braku wolności k***a. Jesteś podatnym kretynem na te informacje o zabieraniu wolności, wyjdź z tej j***nej piwnicy i zwiedź trochę świata to może k***a przestaniesz jechać po swoim kraju i zauważysz że świat inaczej wygląda niż jak przedstawia ci go tvn gazeta wyborcza czy tvp. k***a żyje tu i prowadze biznesy tak samo jak 10 lat temu i jakoś k***a nie odczuwam tu większej biedy, braku wolności i ch*j wie jeszcze o czym media pie**olą. Nie mam tv i nie karmie się tym pie**oleniem polityków. Ludzie twojego pokroju się nasłuchają polityków którzy ci k***a wmawiaja jak żyjesz, czy to dobrze czy ch*jowo a później łazisz i zwykłym ludziom rozsiewasz to pie**olenie jak jest w kraju. Za tych polaczków i robaczków najpierw ci starzy powinni wpie**olić a po nich reszta sąsiedztwa. j***ny maruder.


Odpie**ol się od wschodniej Polski. Nie zachowuj się jak nadęty buc który myśli, że u nas w lepiankach żyją takie parówy jak ww.

CzerstWybut

2021-03-14, 16:30
xXx5226 napisał/a:

Jeden z drugim prymitywne robaczki cebulaczki dlaczego żaden z was nie wyjdzie na ulice i do władzy tak nie wystartuje ? Jajca w innych spodniach zostały czy jak to z wami jest ? Gdy mi coś nie pasuje to mówię o tym i robię wszystko co mogę by to zmanić.
Jednak tacy jak wy którym wystarcza do szczęścia cotygodniowa najebka, wam wszystko pasuje puki z wypłaty na flachę starcza. Nie jest tak ? Każdy kto ma większe ambicje jest debilem dla takich jak wy. Możecie się robaczki cebulaczki wypierać. Możecie pisać że macie firmy zarabiacie po 10 tyś na rękę ale prawda jest taka że macie żałosne życie które musicie odreagować rzucając bluzgi na sadolu. Powtórzę się jeszcze raz, jesteście jak wszy na łańcuchu.



Nie mam czasu na takie użalanie sie i pie**olenie jak mi jest źle, nie musze biegać z kamieniami po stolicy. Masz ustroj demokratyczny cymbale wiec jak ktoś wybrał za ciebie to nie znaczy że twoje zdanie jest lepsze i należy władze kamieniami usuwać. To nie komuna wsiurze, obudź się i pomyśl jak działać a nie k***a że coś ci się należy. Musiał ci nieźle stary wołać od robaków że teraz tak pod każdym postem wypisujesz. Typowy janusz marudzący na swój byt a k***a jedyne zmiany na lepsze widzi w obalaniu władzy, zero k***a ambicji na zabranie się za siebie. Jesteś poprostu przegrywem

xXx5226

2021-03-14, 17:06
CzerstWybut napisał/a:

Nie mam czasu na takie użalanie sie i pie**olenie jak mi jest źle, nie musze biegać z kamieniami po stolicy. Masz ustroj demokratyczny cymbale wiec jak ktoś wybrał za ciebie to nie znaczy że twoje zdanie jest lepsze i należy władze kamieniami usuwać. To nie komuna wsiurze, obudź się i pomyśl jak działać a nie k***a że coś ci się należy. Musiał ci nieźle stary wołać od robaków że teraz tak pod każdym postem wypisujesz. Typowy janusz marudzący na swój byt a k***a jedyne zmiany na lepsze widzi w obalaniu władzy, zero k***a ambicji na zabranie się za siebie. Jesteś poprostu przegrywem



Robaczku cebulaczku to ty tutaj wylewasz swoje żale obrażając mnie. Napiszę ci to jeszcze raz, dużymi literami, może dotrze to wtedy do tego twojego małego i ciasnego rozumku. TWÓJ SPOSÓB WYPOWIEDZI ŚWIADCZY O TYM JAK ŻAŁOSNĄ EGZYSTENCJE WIEDZIESZ. NIKT SIĘ Z TOBĄ NIE LICZY, WSZYSCY MAJĄ ZA GŁUPKA, ITP. , ITD. może w końcu pojmiesz to robaczku cebulaczku.

CzerstWybut

2021-03-14, 17:45
xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulaczku to ty tutaj wylewasz swoje żale obrażając mnie. Napiszę ci to jeszcze raz, dużymi literami, może dotrze to wtedy do tego twojego małego i ciasnego rozumku. TWÓJ SPOSÓB WYPOWIEDZI ŚWIADCZY O TYM JAK ŻAŁOSNĄ EGZYSTENCJE WIEDZIESZ. NIKT SIĘ Z TOBĄ NIE LICZY, WSZYSCY MAJĄ ZA GŁUPKA, ITP. , ITD. może w końcu pojmiesz to robaczku cebulaczku.



Japie**ole słabo trolujesz tymi robakami, dawaj karm się dalej pisowski trolu ;) możesz mi opie**olic pento przygłupie. p*zdo nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem robaczku cebulaczku. Twoja nowa ksywka na sadolu od dzisiaj. Trlololololo

Manii

2021-03-14, 18:22
xXx5226 napisał/a:

Robaczku cebulaczku to ty tutaj wylewasz swoje żale obrażając mnie. Napiszę ci to jeszcze raz, dużymi literami, może dotrze to wtedy do tego twojego małego i ciasnego rozumku. TWÓJ SPOSÓB WYPOWIEDZI ŚWIADCZY O TYM JAK ŻAŁOSNĄ EGZYSTENCJE WIEDZIESZ. NIKT SIĘ Z TOBĄ NIE LICZY, WSZYSCY MAJĄ ZA GŁUPKA, ITP. , ITD. może w końcu pojmiesz to robaczku cebulaczku.



Gosciu wypowiada sie 100 x kulturalniej niz ty menelu z lepianki...nie wspominajac o meritum....

I jakim zj***nym przez alkochol mozgiem trzeba byc zeby pisac ze sposob wypowiedzi i obrazanie, fatalnie o kims swiadcza....... jak ty poza tym ze piszesz jak debil o IQ murzyna, to jeszcze w co drugim zdaniu pada "robaczku cebulaczku".... mniej swiadomego kretyna jeszcze tu nie bylo

....nie wspomne o tym jak swiadzczy o tobie plucie na Polske i szczycenie sie tym, bo wszyscy sa winni twojej zalosnej sytaucji poza toba.

P.S. Przyznaj sie mule bagienny ze juz drugi dzien chlejesz ty wojowniku o wolnosc ty.... mam pijaka w rodzinie to znam ten agresywny, nielogiczny, sentymentalny belkot doskonale....

xXx5226

2021-03-14, 18:33
CzerstWybut napisał/a:

Japie**ole słabo trolujesz tymi robakami, dawaj karm się dalej pisowski trolu możesz mi opie**olic pento przygłupie. p*zdo nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem robaczku cebulaczku. Twoja nowa ksywka na sadolu od dzisiaj. Trlololololo



Twojego "wyrzygu" wyzwisk nie da się czytać nawet robaczku cebulowy. Z resztą słownictwo jasno pokazuje z jakiej grupy społecznej się wywodzisz.