18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proza dnia

TT4 • 2017-09-08, 06:29
Trzeba szybciutko wyjrzeć przez okno aby sprawdzić skale zniszczeń pojazdu po "kolizji" z tym, że raczej trzeba być żywym albo przynajmniej przytomnym. 0:20



Jako bonus dorzucę nadźganego w Rav4 vs VW Touareg. Nowy temat - nie chce mi się.

nieudacznik

2017-09-08, 08:16
ten na drugim filmie to napity jedzie,

Imperator_Jan

2017-09-08, 13:25
Nie mogę patrzeć bo mnie k***ica zżera. Zaj***ć pie**oloną szmatę za wsiadanie za kółko po %

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-08, 20:31
@up

W Polsce również kary finansowe i cofanie uprawnień nie przynoszą oczekiwanych rezultatów - wydaje mi się, że jedynie drastyczne podwyższenie kar bezwzględnego wiezienia - tak do 15 lat wraz z obowiązkiem pracy na rzecz odszkodowania osobom poszkodowanym/jego rodzinie sprawi, że tacy ludzie zostaną z dróg wyeliminowani.

Ogólnie wiele osób myśli, że takie zdarzenia powodują ludzie, którzy niechcący się wczoraj napili i dziś jadą na oparach albo tacy, którym ot raz akurat dziś przyszło jechać po wódzie. To w 90% przypadków nie prawda - osoby wsiadające za kółko po alkoholu to praktycznie notoryczna recydywa i będzie jeździł taki aż się nie wpie**oli - udało się raz, udało drugi, czasem jeden wpadnie przy rutynowej kontroli, czasem dopiero jak kogoś (albo siebie) zabije ... dla takich ludzi zero wyrozumiałości.

Jorgen88

2017-09-09, 01:37
ta w białym mogła w sumie pasy zapiąć. nie jestem ekspertem ale żeby tak wylecieć to trzeba mocniej przypie**olić

PS na ch*j typowi broń ? a no tak, to nie Polska :lol: ~0;45

Superfunfel

2017-09-09, 15:45
@nieudacznik nawet zwykły komentarz w życiu ci nie wyszedł