18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Provident

Ra...........hi • 2017-01-31, 09:09
Mój stary jest fanatykiem providenta. Pół mieszkania zaj***ne przez komornika. :lol:

mrkubus2543

2017-01-31, 09:39
Ni ch*ja nie rozumiem, widocznie za głupi jestem.

parolpl

2017-01-31, 11:38
@mrkubus
To widocznie nie znacz oprocentowania pożyczek w providencie.

~Velture

2017-01-31, 13:56
@up
No znam oprocentowanie. Jakoś między 100 a 200 procent rrso. Zależnie od reklamy w tv z różnymi promocjami.
Moim zdaniem całkiem uczciwa opcja dla ludzi którzy szukają pożyczek bez BIKu bo w żadnym banku nie dostaliby ani grosza. (no sorry batory ale jak nigdzie nie możesz bo nie spłacałeś w banku i jesteś na czarnej liście to albo bierz co dają albo wypad)

Raczej skupiłbym się na wysypie tych lichwiarskich chwilówek z oprocentowaniem na poziomie 2000-3000%
Taką mam zabawę, że ilekroć widzę reklamy tych żydowskich lichw w tv to daję pauzę w momencie jak macie ten drobny druczek z rrso na dole ekranu. Tak z ciekawości sprawdzam która z tych j***nych firm przebije 3000%. Póki co już kilka jest blisko i z każdym miesiącem poprzeczka leci do góry.

piotrFr

2017-01-31, 14:00
parolpl napisał/a:

@mrkubus
To widocznie nie znacz oprocentowania pożyczek w providencie.


Bo to jest pozyczka na krotki okres a nie kredyt. Jak ktos pozycza np na miesiac to normalne, ze rrso jest duze, bo co, mieli by udzielic pozyczki na 5% rrso? I za pozyczony 1000 oddalbys 1001zl? I maja z tego oplacic prowizje i ewentualne windykacje?