18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty w Holandii o korone i 2G

Namex • 2021-11-19, 23:23
My tu pitu pitu. Bo Ruskie i imigranty na granicy. A wszedzie sie k***a dziac zaczyna z plandemia.
Holndia, Niemcy, Austria maja w planach traktowac niezaszczepionych jak 3 rzesza zydow.



Dobra jebac, nie wiem czemu filmik nie chce dzialc.
Tu jest link z wieksza iloscia.
https://twitter.com/disclosetv/status/1461795610504355842

Pralpunkt

2021-11-20, 01:26
Uff dobrze ze jak trzecia rzesza a nie jak hitlerowcy

skywalker75

2021-11-20, 06:26
I bardzo k***a dobrze, przecież to głównie foliarze wylegują się teraz w szpitalach z ciężką niewydolnością płuc, blokując służbę zdrowia

Namex

2021-11-21, 16:36
No tak ale akurat na filmie widzimy przypadkowego goscia co dostal prawdziwa kulke od policji. Ktora celowala w innego typa, no ale jak wyszlo widzimy na filmie. Koles nie zyje.
I jebac was i wasza sluzbe zdrowia ktora jest wielka sciema, bo ja po znajomosci wchodze od tak do szpitala :p

Wiewór

2021-11-21, 17:21
Skąd w xxi wieku taka epidemia debili w postaci szurow antycovid i foliarzy antyszczepów?
Ludzie powinni być inteligentniejsi w miarę rozwoju świata a oni są k***a coraz glupsi. Każde następne pokolenie jest 3x głupsze od poprzedniego.

Lu...........91

2022-01-23, 09:18
A w XIX wieku ludzie (zapewne o niższym wykształceniu) protestowali przeciwko żarówkom i energii elektrycznej. Warto dodać, że w kościołach na przełomie XIX i XX wieku nie chcieli montować elektrycznych żarówek jeszcze przez wiele lat, tylko nadal używali do oświetlania pomieszczeń zwykłych świeczek. No bo wtedy to było zupełnie coś nowego. Teraz tak samo jest z 5G...