18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestujący w LA

~_Yarko_ • 2020-07-27, 19:12
Fajna akcja, tylko krótka.


chorym

2020-07-27, 21:40
Wyzimlak napisał/a:

Oczywiście znalazły się białe kurewki broniące swoich czekoladowych lovelasków. Tfu na k***y.



biali ich nie chca a czarni niczym nie pogardza

tarpan

2020-07-27, 21:46
Grube k***y, których nikt nie chce tylko murzyny na bezrobociu.

UzytnikJutjub

2020-07-27, 22:03
Znowu potwierdza się zasada grube i głupie

saves

2020-07-27, 22:24
Każde kolejne lewackie k***iszcze coraz grubsze. Nie boja się wielorybników?

Cezar87

2020-07-27, 22:26
Az mi wstyd patrzec jak biali tych czornuchow bronia, a w tym czasie pewnie kilku z nich gwalci biala kobiete.

Folur

2020-07-27, 22:39
w Polsce by sie taka policja przydała na tych kiboli narodowych...

jasypan

2020-07-27, 22:55
Mam nadzieję, że kiedyś tym wszystkim lewakom ta ich tolerancja wyjdzie uszami. Tego wam zjeby życzę. Ja k***a nie rozumiem jak można być lewakiem, jak można wierzyć w te wszystkie utopie, które głoszą te oszołomy? Ktoś kto myśli chociaż trochę wie, że to są bzdury i nigdy nie mają szans na realizację. Chyba, że to teraz moda taka, na bycie lewarem.

n3grom

2020-07-27, 23:05
Zauwazyliscie pewien schemat? Jak policja zwija jednego to zawsze ale to zawsze znajda sie dzbany co podbiegaja i nawet nie machaja lapami tylko sie specjalnie pchaja na policjantow zeby ich skuli i sponiewierali. A potem ze policja brutalna. :-/

Folur

2020-07-27, 23:07
jasypan napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tym wszystkim lewakom ta ich tolerancja wyjdzie uszami. Tego wam zjeby życzę. Ja k***a nie rozumiem jak można być lewakiem, jak można wierzyć w te wszystkie utopie, które głoszą te oszołomy? Ktoś kto myśli chociaż trochę wie, że to są bzdury i nigdy nie mają szans na realizację. Chyba, że to teraz moda taka, na bycie lewarem.



a ja nie rozumiem jak można być takim burakiem....

bigsexy

2020-07-27, 23:13
jasypan napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tym wszystkim lewakom ta ich tolerancja wyjdzie uszami. Tego wam zjeby życzę. Ja k***a nie rozumiem jak można być lewakiem, jak można wierzyć w te wszystkie utopie, które głoszą te oszołomy? Ktoś kto myśli chociaż trochę wie, że to są bzdury i nigdy nie mają szans na realizację. Chyba, że to teraz moda taka, na bycie lewarem.



Brawo. j***ć lewaków !

Adae

2020-07-27, 23:26
ra0mir napisał/a:

Skutki będą dłuuuugofalowe.
Milicjanci stracą wypracowane przez lata zaufanie = nie będzie donoszenia na gangusów = nastąpi dla nich złoty wiek = profit na moje sadystyczne serce.
Trza popcornu nakupić



Dzieki mediom spolecznosciowym przeksztalcenie USA w BRazylie nastepuje szybciej niz mozna sie bylo tego spodziewac :D . Liveleak i worldstarhiphop nie nadazaja :D

jasypan napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tym wszystkim lewakom ta ich tolerancja wyjdzie uszami. Tego wam zjeby życzę. Ja k***a nie rozumiem jak można być lewakiem, jak można wierzyć w te wszystkie utopie, które głoszą te oszołomy? Ktoś kto myśli chociaż trochę wie, że to są bzdury i nigdy nie mają szans na realizację. Chyba, że to teraz moda taka, na bycie lewarem.



A jak protestowali u ciebie na ulicy, to wyszedles na ulice ich chociazby wysmiac lamusie? Nie. To siadaj na p*zdzie i ani mru mru bo na frajerni skonczysz.

jasypan

2020-07-28, 01:53
Adae napisał/a:

Dzieki mediom spolecznosciowym przeksztalcenie USA w BRazylie nastepuje szybciej niz mozna sie bylo tego spodziewac . Liveleak i worldstarhiphop nie nadazaja
A jak protestowali u ciebie na ulicy, to wyszedles na ulice ich chociazby wysmiac lamusie? Nie. To siadaj na p*zdzie i ani mru mru bo na frajerni skonczysz.



Polemika z tobą obraża moja inteligencję, więc już nie wysilaj swoich dwóch zwoi w mózgu.

DzidaZawodnik

2020-07-28, 10:53
Wyzimlak napisał/a:

Oczywiście znalazły się białe kurewki broniące swoich czekoladowych lovelasków. Tfu na k***y.



Kobieta ma takie poglądy jakie ma ten kto się w nią spuszcza.

DetektywZajac

2020-07-28, 13:46
Brawo jeszcze za slabo ich leja

Gruby4200

2020-07-28, 16:11
Wyzimlak napisał/a:

Oczywiście znalazły się białe kurewki broniące swoich czekoladowych lovelasków. Tfu na k***y.



tfu to tobie na ryj, te kurewki maja wieksze jaja niz ty, obsrał bys zbroje i patrzył jak ci dziewczyne napie**alają.

:mrgreen: