18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest rolników we Francji

~ToÅ‚di • 2010-05-28, 16:56
Lepper wymięka


aldi7x

2010-05-29, 03:42
Francuscy rolnicy maja najwieksze doplaty w Unii a jeszcze im nie pasuje

zylkens

2010-05-29, 04:28
Niezmiernie się cieszę, iż pojawiła się nutka Pani Korsakoff, która to niszczy konstrukcję mej czaszki :-)

Zahor

2010-05-29, 08:47
bekart napisał/a:

co za k***a idioci... to nie rolnicy tylko zwyczajne wieśniaki. A ci ludzie zamiast ich wyciągnąć z tych maszyn i im naj***ć chociaż to się patrzą jak gównem miasto zasypują.



Kolego bakart Twoja nie wiedza na temat Rolnictwa Mnie niszczy jeżeli masz w Taki sposób kometowac to co sie dzieje to daj sobie spokoj.
Założę sie ze 8/9 na tym forum nie wie dlaczego taka sytuacja miała miejsce :)

Zwykłe niedowiarki, uwierz mi ze zdesperowany Rolnik nie jednego ochroniarza By pogonił z widłami =]

Co do polski wystarczyło By kolo Połowy Wszystkich Rolników których tutaj mamy z chęciami i konkretnym przywódcą na czele i jeszcze większa rozp***ucha by była :D
Bo rpzeceiż polak potrafi :)

Rh...........ox

2010-05-29, 09:13
Zahor napisał/a:


Założę sie ze 8/9 na tym forum nie wie dlaczego taka sytuacja miała miejsce :)



Ty wiesz bo na sadisticu mamy specjalistów od wszystkich możliwych stref życia.

pureinsane

2010-05-29, 10:32
Oni myślą, że w mieście, to tak jak u nich na wsi gówno można wszędzie rozrzucać... i dofinansowuj tym wsiórom sprzęt rolniczy :/

Zahor

2010-05-29, 10:47
Niech miastowi poczują trochę gówna :D

czornyl2

2010-05-29, 10:59
tam było podobno ponad 1200 ciągników

bekart

2010-05-29, 12:03
Zahor napisał/a:



Kolego bakart Twoja nie wiedza na temat Rolnictwa Mnie niszczy jeżeli masz w Taki sposób kometowac to co sie dzieje to daj sobie spokoj.
Założę sie ze 8/9 na tym forum nie wie dlaczego taka sytuacja miała miejsce :)

Zwykłe niedowiarki, uwierz mi ze zdesperowany Rolnik nie jednego ochroniarza By pogonił z widłami =]

Co do polski wystarczyło By kolo Połowy Wszystkich Rolników których tutaj mamy z chęciami i konkretnym przywódcą na czele i jeszcze większa rozp***ucha by była :D
Bo rpzeceiż polak potrafi :)



Kolego Zahor, owszem nie posiadam żadnej wiedzy na temat rolnictwa i jej nie potrzebuje lecz strasznie nie lubię idioctwa i niszczenia publicznego mienia. Zawalanie gównem miasta to chyba nie część zadań rolnika. Popraw mnie jeżeli się mylę.

domink1521

2010-05-29, 12:46
no ładnie wygląda na focie :D ale w realu tak już nie oszołamia :D

Zahor

2010-05-29, 13:30
Niszczenie Mienia powiadasz ? A co maja powiedziec Rolnicy Którym mienie jest niszczone od lat ?
Zrobili Mały burdel z Powodu spadku cen mleka:
Jeżeli jesteś takim znawcą Rolnictwa Powiedz mi co to jest 5 Euro na 1000 litrów mleka ?

Jak podkreślił jeden z uczestnik akcji, Thierry Derory cena płacona producentom w trudnym obszarze górskim "nie przekracza 5 euro za tysiąc litrów, co jest kwotą bez znaczenia".

Wy mieszczuchy Nigdy nie zrozumiecie co To jest i ile w to trzeba włozyc czasu pracy i pieniędzy i żeby było śmiesznie nie miec z tego żadnych krzyści..
Madrzy Ludzie powiedzÄ… to dlaczego nie zajmÄ… siÄ™ czymÅ› innym ?
A Czym ma sie zając Rolnik który ma Tylko Pole i średnie wykształcenie ?
Gdyby Wszyscy myślieli tak jak Wy jeszcze troche i nie było by co jeśc..

A Państo żeby pomagac biednym Rolnikom jeszcze ich dobija stąd Te wasze niszczenie Mienia :) :*

marcin9002

2010-05-29, 14:22
Bekart to tak jakby Tobie za godzinę pracy zamiast (przykład) 10zł dali 3zł. Cieszyłbyś się ? :> Co byś zrobił? Zwolniłbyś się? :> W nowej firmie stawka byłaby taka sama. Więc nie pie**ol o zaśmiecaniu miasta itp. dyrdymałach skoro w dupie byłeś i gówno widziałeś!

BÃ...........³g

2010-05-29, 14:43
Zahor nie produkuj siÄ™.
To bezcelowe.

bekart napisał/a:

Zawalanie gównem miasta to chyba nie część zadań rolnika.



Racja, tak jak i strajkowanie robotników też nie było cześcią ich zadań.

Qu'est-ce que le tiers état ? - brzmi znajomo ?