18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę się nie zbliżać

~Angel • 2019-05-13, 18:26
bo będę zmuszony użyć siły

USA


Rosja


ZaSwojePije

2019-05-13, 21:11
Ale co by nie bylo, murzynka piekbie wyk***ila o asfalt, hehe. Asfalt o asfalt ;-)

rastacactus

2019-05-13, 21:24
Czy tylko ja słyszałem ten głuchy huk po tym jak policjant zaj***ł łysemu
z bani?

Janusz_k

2019-05-13, 22:26
woytasw napisał/a:

Na ruski filmie jest ochrona a nie milicja/policja


Jest milicja i ochrona.


sirapacz

2019-05-13, 22:51
W Polsce problemem jest to, że funkcjonariusze policji i innych służb uprawnionych do użycia broni palnej boją się jej użyć. Jeśli użyją i okaże się, że atakujący nie daj boże nie strzelał pierwszy to mają postępowanie, tonę papierów i na finał nawet dyscyplinarkę. A to oznacza utratę uprawnień emerytalnych i inne przykrości. W Polsce chronieni są nadmiernie przestępcy a nie policjanci czy obywatele zmuszeni do obrony swojego innych ludzi: życia. zdrowia i mienia. Nadmierna łatwość w użyciu broni prowadzi do patologii miejscami (np. w USA ale tam każdy może mieć broń więc to uzasadnione), ale wg mnie jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż policjant zmuszony do walki mopem czy pałkami , aby nie zostać oskarżonym o nadmierne użycie siły....


Adrian92

2019-05-14, 01:03
To co jest w USA to jest patologia i brak szacunku dla życia ludzkiego. Oni tam mają swoje prawo, przestępczość jest dużo większa, na ulicy żyją gangi .
W Polsce się ch*ja dzieje, raz za kiedy jakaś awantura z patologią pod dyskoteką, tu nie chodzi o używanie broni, strzelanie a o zwykłe umiejetności i przeszkolenie policjantów. W Polsce to każdego przyjmują., szkoleń nie ma, a policjanci to w 90 % przypadkach janusze i mariany, albo zwykłe c*pki które idą tam dla szybkiej emerytury. Byc "psem" w USA to odwaga, w Polsce to roboty mają co nic, jeszcze sobie nawet nie radzą z zulami. Są kule gumowe, są ślepaki, a te błazny nawet nie potrafią gazu użyć.

sereja3

2019-05-14, 08:01
To tam nawet nie wolno robić zdjęć zachodu słońca?

impressa88

2019-05-14, 09:51
Adrian92 napisał/a:

To co jest w USA to jest patologia i brak szacunku dla życia ludzkiego. Oni tam mają swoje prawo, przestępczość jest dużo większa, na ulicy żyją gangi .
W Polsce się ch*ja dzieje, raz za kiedy jakaś awantura z patologią pod dyskoteką, tu nie chodzi o używanie broni, strzelanie a o zwykłe umiejetności i przeszkolenie policjantów. W Polsce to każdego przyjmują., szkoleń nie ma, a policjanci to w 90 % przypadkach janusze i mariany, albo zwykłe c*pki które idą tam dla szybkiej emerytury. Byc "psem" w USA to odwaga, w Polsce to roboty mają co nic, jeszcze sobie nawet nie radzą z zulami. Są kule gumowe, są ślepaki, a te błazny nawet nie potrafią gazu użyć.



Patologia to jest w Brazylii. USA przy nich TO humanitarny kraj

McQurwa

2019-05-14, 11:44
Gdyby nie miał tych gumiaków, pewnie wygrałby

Sl1pH33D

2019-05-14, 14:16
Adrian92 napisał/a:

To co jest w USA to jest patologia i brak szacunku dla życia ludzkiego. Oni tam mają swoje prawo, przestępczość jest dużo większa, na ulicy żyją gangi .
W Polsce się ch*ja dzieje, raz za kiedy jakaś awantura z patologią pod dyskoteką, tu nie chodzi o używanie broni, strzelanie a o zwykłe umiejetności i przeszkolenie policjantów. W Polsce to każdego przyjmują., szkoleń nie ma, a policjanci to w 90 % przypadkach janusze i mariany, albo zwykłe c*pki które idą tam dla szybkiej emerytury. Byc "psem" w USA to odwaga, w Polsce to roboty mają co nic, jeszcze sobie nawet nie radzą z zulami. Są kule gumowe, są ślepaki, a te błazny nawet nie potrafią gazu użyć.



Wiesz trzeba brać pod uwagę każdy kontekst zwłaszcza jeśli chodzi o USA, a tym bardziej rasowy. Czarni uważają się w Stanach za nie wiadomo jakich panów, a Policjant ma prawo i nie musi się z nikim pie**olić. Nie słuchasz go to gleba, stwarzasz zagrożenie życia to do ciebie strzelają... a ile było już materiałów o atakowaniu afroamerykanów przez białych policjantów to głowa mała. Jeszcze inna kwestia, że spora część czarnych w stanach to przygłupy. Zmiennych w tym konkretnym przypadku jest zbyt wiele żeby Polak siedzący przed monitorem mógł oceniać czy ktoś coś zrobił dobrze czy źle...

btw. jak u nas policja szarpie się z sebastianem albo startuje do kogoś z mopem bo ma nóż nie świadczy o tym, że przestępca ma prawa tylko k***a o tym, że ci policjanci to są p*zdy i jeszcze im inne c**y dają na służbie za partnera to co tacy zrobią... nie wiem jak jest w dużych miastach ale w mniejszych i na wiochach w PL to do zdarzenia jadą specjalnie powoli i jak najdłużej żeby tylko oszacować kto kogo i dlaczego, a nie żeby się szarpać z debilami. Tak można liczyć na pomoc policji np. w przypadku zgłoszenia pobicia. Jak zaj***li mojej dziewczynie telefon z torbeki złodzieje/żule to musiałem się prosić żeby przysłali patrol na przetrzepanie ich, bo dyżurny kazał mi jechać 10km do miast na zgłoszenie kradzieży. Dziady są i tyle.

SirMajkel

2019-05-14, 19:55
lakilan69 napisał/a:

I jeszcze powinna być Polska jak policjant i policjantka siłują się 10 minut z pijanym sebixem



jak to było w jakieś małej mieścinie to się nie dziw, nie każdy wyp*zdów ma ekipy prewencji, albo patrole z psem które wjeżdżają z buta i się nie pie**olą.

aret

2019-05-14, 23:12
Każdy kto tu pisze ze nasza policja taka słaba to jest j***nym debilem co to nigdy nie miał styczności z dobrze nacpanym i naj***ny sebixem Do tego Dorzucmy ze w naszym pięknym kraju to przestępca ma więcej praw niż ci biedni policjanci (byłoby pewnie kwik całej patroli w kraju że biedny sebus dobrym chłopcem był, do kościoła chodził)

krasnal_hałabała

2019-05-15, 13:48
sirapacz napisał/a:

W Polsce problemem jest to, że funkcjonariusze policji i innych służb uprawnionych do użycia broni palnej boją się jej użyć. Jeśli użyją i okaże się, że atakujący nie daj boże nie strzelał pierwszy to mają postępowanie, tonę papierów i na finał nawet dyscyplinarkę. A to oznacza utratę uprawnień emerytalnych i inne przykrości. W Polsce chronieni są nadmiernie przestępcy a nie policjanci czy obywatele zmuszeni do obrony swojego innych ludzi: życia. zdrowia i mienia. Nadmierna łatwość w użyciu broni prowadzi do patologii miejscami (np. w USA ale tam każdy może mieć broń więc to uzasadnione), ale wg mnie jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż policjant zmuszony do walki mopem czy pałkami , aby nie zostać oskarżonym o nadmierne użycie siły....



To niech strajkują, nauczyciele strajkują żeby dostać tysiąc złociszy to niech policjanci strajkują żeby mieć większe uprawnienia.