18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosty przykład

C0C0JUMBO • 2021-08-02, 00:27
Kawałek filmu pt. "On wrócił" z 2015r.



Taki wywód... Ot co!!

Borys

2021-08-02, 01:14
Calkiem dobrze sie to ogladalo, kilka ciekawych wnioskow na temat naszego swiata tam przedstawili, nie super odkrywczych ale dobrze ukętych

Kielu

2021-08-02, 02:17
k***a Dobre!!!

sirmlcs

2021-08-02, 02:21
Również z tego filmu :D



sothis

2021-08-02, 03:49
No to ja jestem za głupi, bo nie zrozumiałem - ktoś mądrzejszy wytłumaczy?

ZaSwojePiję

2021-08-02, 04:35
sothis napisał/a:

No to ja jestem za głupi, bo nie zrozumiałem - ktoś mądrzejszy wytłumaczy?



Tlumaczy to, ze jak wpuszczamy do europy bezowych, to w wyniku dawania im dupy przez biale karyny, z czasem czysta rasa biala wyginie, bo zostana juz tylko mieszance.
Pozdro

iam_not_a_robot

2021-08-02, 04:37
sothis napisał/a:

No to ja jestem za głupi, bo nie zrozumiałem - ktoś mądrzejszy wytłumaczy?



Chodzi o to że nasze dzieci czeka świat w którym panować będą owczarko-jamniki i że to będzię so dupy świat ogólnie.

pitteroo

2021-08-02, 07:21
ZaSwojePiję napisał/a:

Tlumaczy to, ze jak wpuszczamy do europy bezowych, to w wyniku dawania im dupy przez biale karyny, z czasem czysta rasa biala wyginie, bo zostana juz tylko mieszance.
Pozdro



Daj spokój, sam przyznał że jest za głupi, do Niemców go wysłać, a nie tłumaczyć takie banalne rzeczy jak jeden plus jeden to dwa, właśnie przez takich mamy teraz powywracane wszystko do góry nogami.

bania88

2021-08-02, 07:56
Heh, aż mnie naszła taka myśl. Jak to jest, że w przypadku zwierząt, czysta krew jest czymś pożądanym, a w przypadku ludzi jest czymś niepoprawnym politycznie i w ogóle nie można o tym mówić?
Lewactwo to poj***ny ród.

humalien

2021-08-02, 08:00
bania88 napisał/a:

Heh, aż mnie naszła taka myśl. Jak to jest, że w przypadku zwierząt, czysta krew jest czymś pożądanym, a w przypadku ludzi jest czymś niepoprawnym politycznie i w ogóle nie można o tym mówić?
Lewactwo to poj***ny ród.



bo psy są hodowane na pokaz. człowiek to troche wiecej niż zabawka ku uciesze średnio-bogatych ludzi

Uharibifu

2021-08-02, 08:27
sothis napisał/a:

No to ja jestem za głupi, bo nie zrozumiałem - ktoś mądrzejszy wytłumaczy?



chodzi o to ,że ktoś Ci starego r*cha.

Erich_Priebe

2021-08-02, 08:44
humalien napisał/a:

bo psy są hodowane na pokaz. człowiek to troche wiecej niż zabawka ku uciesze średnio-bogatych ludzi



Zdrowe, białe, czyste rasowo społeczeństwo jest dużo bardziej inteligentne, pracowite i na każdej płaszczyźnie lepsze od każdej innej brudnej rasy bądź mieszkanki białych z błotnymi rasami. Chorobą tego świata brudna czarna rasa i ścierwo ruskie. Ten tyfus nie powinien istnieć na tej planecie

Swooniak

2021-08-02, 08:46
sirmlcs napisał/a:

Również z tego filmu



I nosili ją na opaskach, żeby nikt nie zapomniał jak ch*jowe wczasy mają xD

skywalker75

2021-08-02, 08:53
bania88 napisał/a:

Heh, aż mnie naszła taka myśl. Jak to jest, że w przypadku zwierząt, czysta krew jest czymś pożądanym, a w przypadku ludzi jest czymś niepoprawnym politycznie i w ogóle nie można o tym mówić?
Lewactwo to poj***ny ród.



to nie jest akurat najlepszy przykład , bo utrzymanie czystości ras u psów wiąże się poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, takimi jak choroby genetyczne , deformacje ciała, choroby psychiczne i itp, negatywnie wpływającymi na jakość i długość życia wielu psów rasowych. Coś jak czystość rodów królewskich.
Wiec muszę was zmartwić sadolowi rasiści mieszanie ras może mieć bardzo dobry skutek dla ludzkości jako całości choć niewątpliwie doprowadza do powaznych problemów społecznych.