18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosty, jasny komunikat budowlany

Herhel • 2020-09-16, 19:47
Subtelnie i kulturalnie nie trafiało, więc budowlańcy postawili na przekaz wprost, bulwersując przy okazji lokalsów.


Dejdwazlote

2020-09-16, 20:00
Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.

Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.

T3RMINATOR

2020-09-16, 20:06
Nawet jest strzałka gdzie te roboty wysokościowe.

Salieri16000

2020-09-16, 20:36
Dejdwazlote napisał/a:

Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.

Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.




RYHOO

2020-09-16, 22:03
Czcionka " robol klasik" wielkość 32-58,5 Nie ma żartów- profeska

octave25

2020-09-17, 03:20
Prosty i zrozumiały przekaz.

dudidudi

2020-09-17, 08:57
Dejdwazlote napisał/a:

Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.
Kilka lat temu remontowałem pewien przechód pod budynkiem. Postawiliśmy więc znak "przejście drugą stroną ulicy ". Co 5 minut pojawiał się analfabeta i pytał" a co to nie da się przejść?" No kur...a nie da się odpowiedziałem. A potem mówią że budowlańcy to chamy i pijaki.



przepraszam, mógłbyś powtórzyć?

zuber88

2020-09-17, 14:07
Pracuję jako technik dostępu linowego, bądz alpinista jak ktoś woli. Zamykamy obszar prac znakami z napisami ostrzegawczymi, biało czerwonymi taśmami i słupkami drogowymi. A i tak znajdzie się Madka albo opiekunka z wycieczką, która musi przejść akurat w tym miejscu, gdzie u góry wiszą ludzie i zawsze ale to zawsze istnieje ryzyko że może coś wypaść z ręki albo coś się urwaći spaść na dół. Gdzie głupia mała śrubka może zabić, nie mówiąc o stalowym karabinku czy innym większym elemencie.

TRQPL

2020-09-17, 20:42
Od szeroko rozumianego transportu jedyna bardziej parszywa branża to właśnie budowlanka.

mp_toujane

2020-09-18, 00:03
Kulturka na równie wysokim poziomie co IQ.

Sierioża

2020-09-18, 07:52
Widzę taki znak ostrzegawczy - wypie**alam, simple as that...

Limba

2020-09-18, 16:32
Na tabliczce brakuje jeszcze „i ch*j”
znak nieczytelny.

Xesis

2020-09-28, 23:36
Gdańsk, za centrum solidarności czy jak się tam ten blaszak nazywa



człowiek do roboty musi jakoś chodzić... a tu z chamstwem i mordą na kartonie wyjeżdżają