18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosty i niewinny sposób na...

OxY • 2018-10-24, 18:32
... pie**olnięcie w kalendarz od zarzygania :mrgreen:


Bejker

2018-10-24, 19:02
Jak napie**ala w kalendarz jak wstał na końcu

traf

2018-10-24, 19:23
fajny materiał :)

Adra

2018-10-24, 19:26
Nie dość że koledzy po ch*ju, to jeszcze debile.

~DMT

2018-10-24, 20:11
mygyry napisał/a:

Koledzy, tfu



Możecie mnie skreślić z listy sadystów, ale miałem identyczną akcję z 10 lat temu...

Siedzimy u znajomego we 3 (tak wiem gej party...)

Rozmowy co tam u kogo na mieście, co i jak... Wóda w dużej ilości plus inne gadżety.

Gdzieś około 4 nad ranem dwaj kompani odpali. Jeden spadł z fotela na plecy tak jak tu, drugi na standbayu siedzi po drugiej stronie stołu...

Zaczęło się to samo co tu, klepię pana X'a w ramię żeby się ocknął i mówię: Ej X, Y chyba się dusi rzygami i zaraz będzie po nim...

X: ch*j z tym! Dobijmy go... (TAK on nie żartował, znałem go 15 lat, widziałem do czego jest zdolny...)

Patrzę tak na jednego i drugiego, burza naj***nego mózgu, no nie pasuje mi udział w czymś takim, mówię panie X, będzie przypał.

I teraz k***a petarda, zaraz po tym, jak Y jebnałem z buta, żeby sie przewrócił na bok...

Pytam Xsa, dlaczego mamy go dobić...

Bo jak go nie dobijemy, to trzeba będzie go odnieść do domu 150m... W tym momencie nasza znajomość się skończyła...

Tak to prawdziwa historia... 8-)

mygyry

2018-10-24, 20:15
MaszAyahuaskę napisał/a:

Pan Y był tak dość mało lubiany...


Mała rada: Nie pij z dość mało lubianymi gościami, bo się prędzej lub później przekonasz dlaczego ich mało kto lubi

~DMT

2018-10-24, 20:18
mygyry, Niby tak, ale to było nieocenione źródło informacji, dlatego rozwaga wygrała... ;)

Coś jak kłamca z E=mc2, z tą małą różnica, że u nas nie jest warszawka, i tu można skłamać na poważny temat tylko raz, a zanim zdążysz za to kłamstwo przeprosić, to już możesz nie posiadać aparatu mowy... 8-)

Lasów nie brakuje... :amused:

Dlatego podjąłem się heroicznej walki o jego życie, wypłacając buta w bark... :amused:

masterkosa

2018-10-24, 21:49
:!:
Cytat:

Jak napie**ala jak wstał na końcu



ZmartwychWSTAŁ

SirMajkel

2018-10-24, 21:57
czego on się nażarł, cementu?

idejakprzecinak

2018-10-24, 22:32
MaszAyahuaskę napisał/a:



Wóda w dużej ilości plus inne gadżety.



ok, rozumiemy :)

Bedejot

2018-10-24, 22:53
Taki znajomy, leżał naj***ny pod sklepem pare lat temu, nikt mu nie pomógł, naj***ny to niech leży, utopił się swoimi rzygami. Amen.