18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto z Holandii

T3RMINATOR • 2020-09-22, 14:49
Przesłanie dla pewnego polityka.


mam_racje

2020-09-22, 15:09
Pedały się boją Zjednoczonej Prawicy... i słusznie!



Juzwa

2020-09-22, 15:15
Żeby ten smotruch to powiedział, to kamerzysta musiał mu chyba obciągnąć. Warto było cwe*u?

remi1982

2020-09-22, 16:04
mam_racje napisał/a:

Pedały się boją Zjednoczonej Prawicy... i słusznie!



Zjednoczonej czego? Pis, Po,Sld, Pls i inne te twory to lewaki czystej maści k***a. Jeśli tego nie dostrzegasz, to jesteś tak samo głupi jak ten murzyn.


mam_racje

2020-09-22, 16:31
@up
PiS lewacki? Sprawdź z czego gotujesz grzybową bo to nie były kozaki...
To ty nie dostrzegasz że Konfederacja to pachołki Xi Jinpinga i Putina, to ukryte lewaki a lewactwo (także to na zachodzie) pochodzi ze wschodu (z Izraela i Rosji) - sprawdź kto sponsorował i inwigilował* ruchy hippisowskie w czasie wojen w Korei i Wietnamie.

* - tak samo, jak teraz ruchy narodowe w Polsce mają najwięcej ruskich agentów.

mygyry

2020-09-22, 16:32
A ja tam lubię Ziobrę ;-)

hfbnmiuytp

2020-09-22, 17:12
mam_racje napisał/a:

@up
PiS lewacki? Sprawdź z czego gotujesz grzybową bo to nie były kozaki...
To ty nie dostrzegasz że Konfederacja to pachołki Xi Jinpinga i Putina, to ukryte lewaki a lewactwo (także to na zachodzie) pochodzi ze wschodu (z Izraela i Rosji) - sprawdź kto sponsorował i inwigilował* ruchy hippisowskie w czasie wojen w Korei i Wietnamie.
* - tak samo, jak teraz ruchy narodowe w Polsce mają najwięcej ruskich agentów.



za dużo Sakiewicza słuchasz, odstaw gazetę polską to zrobi ci sie lepiej

ALEROBAL

2020-09-22, 19:53
Pracujący murzyn? fake

trebles121

2020-09-22, 20:17
dzieci sie podniecaja ze czarnux zwyzywa polaka jakikolwiek by nie byl ten cwe* za niedlugo ich naucza pojazdu na swoje matki historie i wszystko inne nie bo stonoga manipulant zaj***ny wymysla a dzieci lykaja kazde jego gowno

Hafnarfjodur

2020-09-22, 21:39
I właśnie to jest polski problem: na wybory połowa 20 - 30 latków nie pójdzie, żeby coś zmienić, a będą takie teksty rzucać , co dla tego postokrągłostołowego betonu to tylko woda na młyn.

Juzwa

2020-09-22, 21:53
habiTEK napisał/a:

Nie znasz czlowieka a go wyzywasz od cwe*i, Czyli i ja moge ciebie szmaciarzu zaj***ny rowniez powyzywać.
sp***alaj stad pokurczu pisowski.



A cóż tak się uniosłeś? Pędzlujesz gały smotruchom w UK, czy już się tobą nawet tacy brzydzą? Umyj ręce, bo ci się kleją do klawiatury.

pankruk

2020-09-22, 22:41
Hafnarfjodur napisał/a:

I właśnie to jest polski problem: na wybory połowa 20 - 30 latków nie pójdzie, żeby coś zmienić, a będą takie teksty rzucać , co dla tego postokrągłostołowego betonu to tylko woda na młyn.



Byłem na pierwszej turze prezydenckich, na drugą nie było po co iść. Z betonem nie wygrasz wyborami i pamiętaj, że tu swoje skrzypce gra też zagranica, która ma swój interes w betonie. Tutaj pomoże tylko totalne ogarnięcie się bardzo mocno podzielonego społeczeństwa i masowy brak zaufania do organów państwowych i wspólna gra o odzyskanie kontroli nad krajem. Jak jakimś cudem to by się stało to zagranica odpali nam Białoruś 2.

Mors_Nigra

2020-09-22, 23:22
hfbnmiuytp napisał/a:

za dużo Sakiewicza słuchasz, odstaw gazetę polską to zrobi ci sie lepiej



Choćbyś i milion razy zaklinał rzeczywistość, to nie zrobisz z PiSu prawicy, proste. A jak lubisz "przejmować/kolonizować" słowa i wymieniać ich znaczenie na takie jakie tobie pasuje, to nie różnisz się niczym od typowego lewaka i tu zataczamy koło. Tfu!