18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto w serce

TT4 • 2017-05-05, 06:41
Łania trafiona. Od 1:00, potem w slow mo.



Dla "ekspertów":

spoiler

No i czekam na gównoburzę... :kawa:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-05, 07:55
Ładnie trafił, choć wolę klasyczny heatshot z broni palnej:

Heathen

2017-05-05, 08:30
Szacunek, naprawdę nieźle mu to wyszło

janlew

2017-05-05, 09:43
TT4 napisał/a:

No i czekam na gównoburzę...


A niby czemu? Szybka śmierć, dużo szybsza niż ze strony wilka. Mięsko nie rośnie na drzewach. Tylko jakiś zoofil albo inna wege ciota mogła by się o coś przysrać, ale z takimi to się nawet nie dyskutuje, bo i po co.

ProVVe

2017-05-05, 10:09
janlew napisał/a:


A niby czemu? Szybka śmierć, dużo szybsza niż ze strony wilka. Mięsko nie rośnie na drzewach. Tylko jakiś zoofil albo inna wege ciota mogła by się o coś przysrać, ale z takimi to się nawet nie dyskutuje, bo i po co.




Polowanie same dla sportu to pedalstwo, a dla mięska jak najbardziej. Bo k***a kto nie lubi wpie**olić takiej sarenki...

~Velture

2017-05-05, 10:38
Jeśli dla mięcha polował to luzik. Ładnie trafił i szybka śmierć. Jeśli robił to dla sportu to wysłałbym go na warszawski grochów po północy z szalikiem widzew łódź na kurs na pragę północ.

mygyry

2017-05-05, 10:43
Dla sportu to raczej polują tylko dziane snoby, strzelając do drapieżników, a taka rogacizna to się na pewno nie zmarnuje i jeszcze tego samego porcjował na mięsko

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-05, 10:53
ProVVe napisał/a:

Polowanie same dla sportu to pedalstwo, a dla mięska jak najbardziej.


Przecie nawet polując dla sportu na sarny nie zostawiasz padliny tylko zabierasz... :shock:
Sk***ysyństwem natomiast jest polowanie na słonie i nosorożce wyłącznie dla rogów, czy na zwierzaki dla samych futer. Jeszcze niżej jest tylko wędkarstwo i szuwarki łowiące ryby tylko by sobie p*zdnąć z nimi zdjątko.
mygyry napisał/a:

Dla sportu to raczej polują tylko dziane snoby, strzelając do drapieżników


Bushmeat, czyli mięsko z dzikiego zwierza jest w cenie. Jakiś czas temu była afera, kiedy jedna z firm w U.S handlowała taco z lwim mięsem 35$ per sztukę (w U.S nie wolno strzelać do lwów, ale mięsem handlować można). W Polsce mamy strusie chociażby, nie wiem jak sprawa polowań, ale za odpowiednią opłatą hodowca przymknie oko (bo w końcu jakoś je zabić muszą :amused:
Ciekawostka. W zeszłym roku trafiłem na mięso gulaszowe po 20pln, i polędwice 70 pln za kilo. Niestety na typowo rosołowe nie trafiłem a mogłoby być dobre.

werther

2017-05-05, 11:09
C.Z.E.S.I.E.K napisał/a:

Ładnie trafił, choć wolę klasyczny heatshot z broni palnej:



Heatshot czyli co, upiec ma go na miejscu?

FralTral

2017-05-05, 11:27
Szkoda zwierząt. Lepiej się ogląda jak w ludzi strzelają, tak za serce nie łapie.

mar077

2017-05-05, 11:35
Jako mysliwy uwazam ze nie ma to jak polozyc zwierze w ogniu.

Mixy321

2017-05-05, 13:10
Czemu gownoburze? Kazdy czlowiek ktory ma wiecej iq niz 50 powinien wiedziec co sie dzieje jak nie odstrzela sie zwierzyny

Dżizas_kurde

2017-05-05, 13:17
Cytat:


Czemu gownoburze? Kazdy czlowiek ktory ma wiecej iq niz 50 powinien wiedziec co sie dzieje jak nie odstrzela sie zwierzyny


Co się dzieje ? Wytłumacz.. bo widocznie mam niższe IQ.

hombre06

2017-05-05, 13:37
Dżizas_kurde napisał/a:


Co się dzieje ? Wytłumacz.. bo widocznie mam niższe IQ.



Może ona ci wytłumaczy:

grauper

2017-05-05, 14:06
Nie no szkoda że jeszcze do tej kamerki połączonej z tabletem i k***a ch*j wie czym jeszcze nei zamontował sobie mechanicznego dildosa w dupsku :v Obstawiam że masaż prostaty by go rozluźnił i ułatwił celny strzał jak i skupienie się.