18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosto, tnij na lewo, meta!

Salieri16000 • 2019-06-13, 22:34
Aby złapać klimat, poświęć chwilę i zobacz całe nagranie. Dla niecierpliwych od 8-mej sekundy:


black_fucker

2019-06-14, 11:51
kacper060 napisał/a:

Ma refleks j***niutki, fik delikatnie na prawo i spokój do końca. Szacuneczek dla rajdowców



Refleks? 100000% szczescia ze chlop akurat nadjechal od wewnetrznej a ten nie zcial zakretu zeby upalic jak najszybciej, a to ze zachowal spokoj i nie spanikowal jak baba to inna sprawa, bo jakby z ta predkoscia zapie**olil czolowo to ich ciala by bardziej po okolicy rozj***lo niz w smolensku

kacper060

2019-06-14, 15:32
black_fucker napisał/a:

Refleks? 100000% szczescia ze chlop akurat nadjechal od wewnetrznej a ten nie zcial zakretu zeby upalic jak najszybciej, a to ze zachowal spokoj i nie spanikowal jak baba to inna sprawa, bo jakby z ta predkoscia zapie**olil czolowo to ich ciala by bardziej po okolicy rozj***lo niz w smolensku



Chłop nadjechał od wewnętrznej, bo jechał zgodnie z przepisami ruchu drogowego, zachowując przy tym szczególną ostrożność. Kierowca rajdowy ciął by zakręt, ale widać że wyprostował kierownice kiedy tylko zobaczył tego j***nego barana z przeciwka. Obejrzałem to z 10x. Znam się na tym bo grałem w Colina Mcrae 2,3,5 i Dirt Rally 2.