18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

proste zasady

nowynick • 2016-01-11, 11:43
Cenię tę prostotę siatkówki. Jeszcze tylko baraże, play-off`y, mecz z Chicago Bulls oraz wyścig na strusiach i jedziemy na olimpiadę... :mrgreen:




podpierniczone z mistrzów

kulad8

2016-01-11, 12:35
o to mi się podoba. zaj***ne ale chociaż się przyznał .

pi...........ja

2016-01-11, 17:36
Mafia od prawdziwego sportu i wszechwładnych sędziów gnębi uczciwą siatkówkę z wideo-weryfikacjami.

Nazgrel

2016-01-12, 01:24
Kogo obchodzi siatkówka? Sport dla Januszów.

Barthuss

2016-01-12, 02:05
Tweet Leszka Milewskiego na Tweeterze, a nie "podpierniczone z mistrzów" :P

brylant1412

2016-01-12, 07:16
i trzeba dodać jeszcze dożynki w łumbardowie

pytolsky

2016-01-12, 10:25
nawet tweeta nie potrafisz dobrze przepisać

Bonawentura Bonaparte

2016-01-12, 11:37
Pozwól, że się przypie**olę - w końcu to internet.

Pojedziemy na igrzyska olimpijskie, a nie na olimpiadę. :D

Dziękuję!

dmnkzl

2016-01-12, 12:33
Turniej w Tokio będzie się toczył systemem każdy z każdym. W Japonii o awans będzie zdecydowanie łatwiej, ponieważ na uczestników czekają aż cztery bilety do Rio. Trzy zgarną najlepsze zespoły tego turnieju, a czwarty zarezerwowany jest dla najlepszej ekipy azjatyckiej. Do rozj***nia mamy takie ekipy: Japonia, Iran, Australia, Chiny, Wenezuela oraz Francja i Kuba lub Kanada.

Naprawdę uważasz że nie damy rady awansować z takimi ekipami? Jedynie Francja i Iran prezentują jakiś poziom. Reszta dla nas to jak drużyny treningowe. Myślę że awans jest więcej niż pewny.

nowynick

2016-01-12, 14:34
dmnkzl napisał/a:

Turniej w Tokio będzie się toczył systemem każdy z każdym. W Japonii o awans będzie zdecydowanie łatwiej, ponieważ na uczestników czekają aż cztery bilety do Rio. Trzy zgarną najlepsze zespoły tego turnieju, a czwarty zarezerwowany jest dla najlepszej ekipy azjatyckiej. Do rozj***nia mamy takie ekipy: Japonia, Iran, Australia, Chiny, Wenezuela oraz Francja i Kuba lub Kanada.

Naprawdę uważasz że nie damy rady awansować z takimi ekipami? Jedynie Francja i Iran prezentują jakiś poziom. Reszta dla nas to jak drużyny treningowe. Myślę że awans jest więcej niż pewny.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: była teza, jest i dowód :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


PS nie wątpię, że awansujemy, zwątpiam kiedy widzę reguły awansowania

PierreDolish

2016-01-12, 23:04
Bonawentura Bonaparte napisał/a:

Pozwól, że się przypie**olę - w końcu to internet.

Pojedziemy na igrzyska olimpijskie, a nie na olimpiadę. :D

Dziękuję!



Dokładnie, olimpiada jest to okres między igrzyskami.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada