topic

proste rozwiązanie rasizmu

mygyry • 2020-06-14, 12:25
Jak poinformował portal 112 International, w czwartek 11 czerwca sześciu czarnych studentów zorganizowało protest Black Lives Matter w Tarnopolu na Ukrainie. Zastępca przewodniczącego rady Tarnopola i polityk neobanderowskiej Swobody Wołodymir Bobko zasugerował na swoich mediach społecznościowych, że studentów należałoby deportować.

Bobko zaapelował także do policji i służb bezpieczeństwa Ukrainy o identyfikację studentów i deportację ich z Ukrainy.

„Żądam, aby policja i Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zidentyfikowały wszystkie osoby biorące udział w akcji i deportowały je poza Ukrainę. Wszystkim należy przekazać paczkę sucharów i żółtą kamizelkę na drogę. Tak żeby pamiętali” – przekazał polityk.
aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-14, 14:16
żmij napisał/a:

Raczej geny białych wyznawców zoofilii...Możliwe... co również oznacza, że spotkanie białych było dla nich pozytywne :mrgreen:

Zawulon

2020-06-14, 14:17
camson napisał/a:

Jesteś pewien? Witam cię w rzeczywistości- tyle.teraz daj jeszcze mapę edukacji publicznej i jej jakości. Podstawowe testy IQ są skrajnie zawyżane u mało inteligentnych osób po dobrej edukacji z matematyki. Im inteligentniejsza osoba tym edukacja ma mneijszy wpływ bo podskoczyć z 80 do 100 (średniej) tylko ucząc się matematyki jest łatwo ale ze 120 na 140 już nie.

Ergo. Testem byłoby wyciągnięcie 10000 murzynków w wieku niemowlęcym i wychować je w kraju z dobrą edukacją. Zmierzyć im IQ i tym samym testem 10000 dzieci z Afryki z tego samego regionu.

Takiego testu na zwierzętech niestety nie robią, ale są podobne porównania, np. między IQ nigeryjczyków z Nigerii i Nigeryjczykó którzy w młodym wieku wyemigrowali do Europy/USA. Przepaść w testach na IQ. Czyli edykacja+wychowanie je zaburzają.

Pralpunkt

2020-06-14, 14:18
bloodwar napisał/a:

Dylemat polskiego nacjonalisty-rasiola - Murzyni i Upowcy się naparzają między sobą, czyją stroną poprzeć?Polać benzyna jak się będą naparzać i fajkę odpalić

Pedofilek

2020-06-14, 14:25
I bardzo dobrze że chcą ich wyj***ć z kraju czarni to niestety slimoki Były badania że są głupsi od białych

MasterSlayer

2020-06-14, 15:22
camson napisał/a:

Jesteś pewien? Witam cię w rzeczywistości- tyle.Kolego, ale sprawdź swoje źródła przed szerzeniem tych głupot. Któryś już raz widzę te "przełomową" mapkę i kolejny raz geniusz z europejskim. "białym" IQ nie potrafi sprawdzić rzetelności tych materiałów, tylko wrzuca bezmyślnie a potem sobie wali do lustra jaki to jest zajebisty i poinformowany ...

"Other economists who reviewed the book also pointed to numerous flaws throughout the study, from unreliable IQ statistics for 81 of the 185 countries used in the analysis, to insecure estimates of the national IQ in the remaining 101 countries in the sample that did not have published IQ data."

Jeden z wielu, wielu komentarzy krytyki samej metodyki pana Lynna.

No przykro mi zrobiłeś z siebie debila jak każdy kto się posługuje pseudo naukowcami. Na dodatek to badania z roku 2000 (jest 2020 przypominam), od tego czasu dużo sie zmieniło w kwestii prowadzenia i publikowania badań (czego mogłeś ćwierćinteligencie nie wiedzieć), zresztą pan Lynn dalej działa i dalej uzyskuje poklask co najwyżej od jakiś altprawicowych/neonazi stronnictw. Poczytaj jak jesteś zainteresowany, może następnym razem wyjdziesz na mniejszego imbecyla.

mygyry

2020-06-14, 15:30
MasterSlayer napisał/a:


Kolego, ale sprawdź swoje źródła przed szerzeniem tych głupot. Któryś już raz widzę te "przełomową" mapkę i kolejny raz geniusz z europejskim. "białym" IQ nie potrafi sprawdzić rzetelności tych materiałów, tylko wrzuca bezmyślnie a potem sobie wali do lustra jaki to jest zajebisty i poinformowany ...Ale jakim dziwnym trafem ta mapka pokrywa się z rozwojem cywilizacyjny...

Jedna mapka z wielu, każde tego typu opisy nagle stają się rasistowskie i ultraprawicowe, jak to jest że nikomu nie przeszkadza, że Azjaci są inteligentniejsi, ale lewakom od razu odpie**ala gdy odsetek czarnych z wysokim iq jest niższy niż w społeczności białej?

Juzwa

2020-06-14, 15:36
Zawulon napisał/a:

Testem byłoby wyciągnięcie 10000 murzynków w wieku niemowlęcym i wychować je w kraju z dobrą edukacją. Zmierzyć im IQ i tym samym testem 10000 dzieci z Afryki z tego samego regionu.Jak myślisz, czy te murzynki, co teraz rozpie**alają świat urodziły się w cywilizowanych krajach czy nagle wszyscy pryleźli z puszczy afrykańskiej? Oni mają po prostu w genach złodziejstwo i nieróbstwo. Tyle na ten temat! Ilu jest czarnych noblistów? Nie chodzi mi o jakieś osrane śmieszne Noble pokojowe tylko naukowe.

MasterSlayer

2020-06-14, 15:40
Zawulon napisał/a:

teraz daj jeszcze mapę edukacji publicznej i jej jakości. Podstawowe testy IQ są skrajnie zawyżane u mało inteligentnych osób po dobrej edukacji z matematyki. Im inteligentniejsza osoba tym edukacja ma mneijszy wpływ bo podskoczyć z 80 do 100 (średniej) tylko ucząc się matematyki jest łatwo ale ze 120 na 140 już nie.
Ergo. Testem byłoby wyciągnięcie 10000 murzynków w wieku niemowlęcym i wychować je w kraju z dobrą edukacją. Zmierzyć im IQ i tym samym testem 10000 dzieci z Afryki z tego samego regionu.
Takiego testu na zwierzętech niestety nie robią, ale są podobne porównania, np. między IQ nigeryjczyków z Nigerii i Nigeryjczykó którzy w młodym wieku wyemigrowali do Europy/USA. Przepaść w testach na IQ. Czyli edykacja+wychowanie je zaburzają.Są ciekawe prace o dorastaniu adoptowanych dzieci z "czarnych" rejonów świata do krajów rozwiniętych, w których tak jak wspominasz pokonują swoich rówieśników w testach IQ dorastających w "ojczyźnie" a na dodatek nie odstają od dzieci innych kolorów skóry z tej samej społeczności.

Juzwa napisał/a:

Jak myślisz, czy te murzynki, co teraz rozpie**alają świat urodziły się w cywilizowanych krajach czy nagle wszyscy pryleźli z puszczy afrykańskiej? Oni mają po prostu w genach złodziejstwo i nieróbstwo. Tyle na ten temat! Ilu jest czarnych noblistów? Nie chodzi mi o jakieś osrane śmieszne Noble pokojowe tylko naukowe.Pokaż swoje źródła, pogadamy. Albo baw się w propagandę, tak jak te wszystkie "lewaki" z których pewnie toczysz bekę.

The_Generat

2020-06-14, 15:41
luja27 napisał/a:

Kolor skóry i IQ nie idą w parzeim ciemniejszy tym ciemniejszy...

Eknen

2020-06-14, 15:53
Zawulon napisał/a:

Testem byłoby wyciągnięcie 10000 murzynków w wieku niemowlęcym i wychować je w kraju z dobrą edukacją. Zmierzyć im IQ i tym samym testem 10000 dzieci z Afryki z tego samego regionu.Wydaje mi się, że testy związane z teorią , że inteligencja jest różna u różnych ras były testami niewerbalnymi , czyli nie wymagały wcześniejszej wiedzy z zakresu matematyki, języka czy historii. Ponadto czarne dzieci w USA mają niższy iloraz inteligencji od białych rówieśników pomimo dostępu do tej samej edukacji . To nie jest nic strasznego. Biali i wschodni Azjaci posiadają neandertalskie geny odpowiadające za pojemność mózgu i jego uzwojenie. Ci co pochodzą z regionów na południe od Sahary , nie mają genów neandertalskich. Ot cała prawda o której nie można mówić , że biali i wschodni Azjaci mają innych przodków od reszty a IQ to tylko pochodna.

chorym

2020-06-15, 02:28
@żmij

UK w tym zestawieniu powinni być na równi z Nigerią.