18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosta zasada; twarz za twarz...

Halman • 2022-08-30, 07:27

i już ma przypięte znieważanie funkcjonariusza na służbie... :-D

Sztruks

2022-08-30, 07:43
I bardzo dobrze! To ze jest psem nie upoważnia go bić kogoś po twarzy...

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-08-30, 07:44
Jakie znieważenie? Przczola mu usiadła na ryju. Chłopak go uratował, bo by go użądliła.

Ale napisałem. :mrgreen:

AndrzejDuda

2022-08-30, 09:01
Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być p*zdą. Pozdrawiam.

pablohasan

2022-08-30, 09:08
AndrzejDuda napisał/a:

Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być p*zdą. Pozdrawiam.



UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!

AndrzejDuda

2022-08-30, 09:16
pablohasan napisał/a:

UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!



tak, potwierdzam

grudzin7

2022-08-30, 10:14
AndrzejDuda napisał/a:

Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być p*zdą. Pozdrawiam.



Spoko dudeł, następnym razem tak zrób jak cię kaczor będzie od tyłu zapinał

croyna

2022-08-30, 10:24
grudzin7 napisał/a:

Spoko dudeł, następnym razem tak zrób jak cię kaczor będzie od tyłu zapinał



ale trzeba mieć zj***ne życie, żeby swoje polityczne frustracje wylewać pod losowym postem w internecie

Halman

2022-08-30, 11:03
pablohasan napisał/a:

Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!


to raczej z ciebie jakaś p*zdeczka - dostaniesz strzał na ryj i co zrobisz? spłakany przeprosisz że się krzywo spojrzałeś?

MalcolmX

2022-08-30, 11:38
"Słyszałem kiedyś, jak podczas jakiegoś spotkania rodzinnego ojciec stwierdził:
"ja czasem muszę sprawić lanie dzieciom, ale nigdy nie biję po twarzy, by ich nie poniżyć".
To piękne, bo ma wyczucie godności. Jeśli ma ukarać, to robi to odpowiednio i idzie dalej"

Papież Franciszek

Szary_Jeleń

2022-08-30, 14:21
I bardzo k***a dobrze


ZadźgamCiePenisem

2022-08-30, 14:38
Halman napisał/a:

to raczej z ciebie jakaś p*zdeczka - dostaniesz strzał na ryj i co zrobisz? spłakany przeprosisz że się krzywo spojrzałeś?



Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem p*zdą, cytując dobrze powiedziane "UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!"

Halman

2022-08-30, 14:53
OneEpicBrainCell napisał/a:

Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem p*zdą


jesteś p*zdą, to napastnik ma być zaskoczony i zdezorientowany kontratakiem a nie udawać jak idiota że nie istniejesz... myślisz ze od tego poprawisz sytuację jak wyczuje spoconego tchórza? liczysz na litość jak sie skulisz?

AndrzejDuda

2022-08-30, 15:08
OneEpicBrainCell napisał/a:

Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem p*zdą, cytując dobrze powiedziane "UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!"



Ktoś będzie na ciebie sikał, a ty będziesz udawał, że deszcz pada ? takich jak ty potrzeba w rosji, a nie tutaj.