18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Propozycja zmiany regulaminu

GO...........ED • 2015-04-21, 23:56
witam,proponuje zmiane nastawienia modów zajmujących sie działem "erotyka,nagosc,humor erotyczny".
Zważywszy na zwiększający się wskaznik pedalskich materiałów proponuje bany za umieszczanie tego typu tresci, wierzę że portal Sadistic.pl piętnuje arabów,cyganów itp. to czemu miał by gloryfikować pedalstwo które oprócz nagosci z humorem i erotyką nie ma nic wspólnego. Nie jestem konserwatywnym katolem ale nie wiem komu mogły by się podobać zdjęcia goscia z dezodorantem w dupie przy jednoczesnym autofelatio,nie trzeba by było wklejać żdjęć typu "its a trap "

pozdrawiam

lajkować k***a bo trzeba nagłosnić problem i wyplenić pedalstwo z sadistic.pl

btw. k***a poj***ło mi się miało być w dziale "erotyka,nagosc,humor erotyczny" ale problem dotyczy wielu płaszczyzn ...

Vandel

2015-04-21, 23:56
Bum tarararara za oknami noc, czego chcesz dziewczyno ja wiem Tarzana

peniseusz

2015-04-22, 00:00
zdjęcia goscia z dezodorantem w dupie przy jednoczesnym autofelatio - mi to troche wyglądało jakby gościu palił bongo

PanGrodzka

2015-04-22, 00:04
k***a ale z was debile pedalskie treści czyli co że widać kolesiowi ku*asa to co już pedalska treść po to ten dział jest żeby takie coś tu wstawiać jak nie możesz tego znieść to ić lepiej na pudelka albo szykuj się bo jutro do szkoły trzeba wstać a zresztą jakim łbem trzeba być żeby wstawić taki temat w dziale hard gdzie tu hard, a zapomniałem twoje niedoj***nie mózgowe to straszna przypadłość medyczna

Playboy223

2015-04-22, 00:09
Albo zrobić oddzielny dział pedałom. I wilk syty i owca cała.

WAlex

2015-04-22, 00:11
2@up
Nick wyjaśnia wszystko

hellknight89

2015-04-22, 00:13
Czasem śmieszy mnie ta sadolowa wrażliwość, bardzo wam sie wszystkim podobają egzekucje, tortury, krew i płonące murzynki, ale jak zobaczycie penisa a nie daj boże dwa to nagle wam sie dzieciństwo przypomina, zwieracz zaciska i paluszki same klepią na klawiaturze "PEDAŁY DO GAZU!!!!!111!!1"

GO...........ED

2015-04-22, 00:15
up twoja wypowiedź jest ambiwalentna

Vandel

2015-04-22, 00:17
hellknight89#
hahaha j***ny xD wygrał :D

Phyromantic

2015-04-22, 00:18
to nie zydbuk ,,lajkow'' nie dostaniesz wypier*alaj :D

an...........96

2015-04-22, 00:19
Autorze, jeszcze Cię boli dupa po wczorajszej nocy?

kaime

2015-04-22, 00:19
Portal stał się zbyt popularny i niestety nic go już nie uratuje.
Gwałtownie narastający plebs z kwejka i innych gówien ciężko będzie wyplenić, a ch*jowy content usunąć, tym bardziej, że strona staje się coraz bardziej poprawna politycznie i mocniejsze materiały są od ręki kasowane, co było nie do pomyślenia kilka lat temu.
R.I.P Sadistic.

ImmaWhoopDatAss

2015-04-22, 00:26
Hahaha, do czego to doszło, gimby wpie**alają takie "gunwiane"" prośby. PRAWDZIWE pedalskie materiał są wypie**alane, Panie Kolego. JAkiś czas temu był autentyczny materiał WŁASNY zaznaczę, zapinających się pedałów, zaraz od razu zleciał... WIęc skończ proszę płakać i lepiej smaruj dupsko,bo Twój chłopak się pewno niecierpliwi...

GO...........ED

2015-04-22, 00:27
Cytat:

Autorze, jeszcze Cię boli dupa po wczorajszej nocy?

- ania prowokatorka,nocna łowczyni wirtualnych piw...

Trimix

2015-04-22, 00:27
Sugeruję pozostać na swojskiej Frondzie, tam miałeś więcej hard`a niż na Sadolu.
To Twój wybór co oglądasz. No chyba że batman z ambony powie Ci co innego