18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

proponowane zmiany w hardzie

Raven Trismegistos • 2011-05-31, 23:22
Do wszystkich Modów i Administratora forum.

W ostatnim czasie z działu hard zostały usunięte moje tematy. Było ich kilka, i były naprawdę ostre, przyznaję to. Powodem usunięcią było cyt: "materiały zawierające brutalne sceny przemocy wobec ludzi i zwierząt mogą być dodawanie jedynie w formie linku - zabrania się uploadowania zdjęć/filmów na nasz serwer, nie chcemy tego typu materiałów hostować, nie chcemy by użytkownicy je rozpowszechniali za pomocą naszego serwisu."

Jest to dla mnie zupełnie zrozumiałe jednakowoż w zaistniałej sytuacji nie ma żadnej możliwości umieszczania tak ostrych tematów na forum sadistic.pl. Przyczyna jest to, że serwis zabrania nam - użyszkodnikom - umieszczania kodów embeddujących materiały z innych stron, zdjęcia, filmy i inne pliki, jednocześnie zabraniając ich uploadu na własne serwery - mój pierwszy temat został usunięty za to, że był link do filmiku a filmik nie był uploadowany na serwer sadistic.pl. Te ostre tematy uploadowałem za pozwoleniem moderatorów.

Jeśli moderatorzy, którzy usunęli moje materiały zapoznali się wcześniej z komentarzami do nich, zauważyli zapewne, że dzięki moim uploadom rozgorzało kilka poważnych i ciekawych dyskusji na różne tematy, nie były to zwykłe pierdoły typu gore dla samego gore'u. Oczywiście, że były to materiały bardzo kontrowersyjne, ale miały dobry odbiór pośród społeczności portalu, a o to chyba chodzi.

Jestem na sadistic.pl od niedawna, ale ludziom, którzy mieli okazję mnie poznać pokazałem się chyba z odpowiedniej strony, chciałem zaznaczyć, że ten temat ma tylko na celu rozwiązanie tej patowej sytuacji z korzyścią dla nas - użyszkodników - oraz dla właściciela serwisu, który jak wiemy musi dbać o kwestię reklamodawców.

ra...........85

2011-06-04, 14:11
Zarejestrowałem się u Was nie dawno. W tym serwisie przeglądałem tylko dwa działy, mianowicie te, które administrator usunął... Tylko to mnie interesowało.

Fekalia mnie obrzydzają.
Gdybym chciał oglądać kopulujące pary, fetyszystów czy innych zboczeńców, to szukałbym na stronach porno.
Stron z kawałami też sporo znam.

Tak więc ja dziękuję za te kilka miesięcy i odchodzę.
Administratorze - możesz skasować konto z którego piszę ten post.

Dziękuję za uwagę, żegnam.

W

2011-06-04, 15:43
rafaello85, sam to zrób, a nie męczysz modów/admina: edytuj profil -> na dole strony żółtymi literkami "usuwanie konta" ;)

~Vuko

2011-06-04, 16:22
rafaello85 żadna strata po Tobie :roll:

Krzysztov

2011-06-05, 10:47
takie przemyślenie...
były warny "hard w poczekalni", "hard w sb", więc jak teraz ktoś wrzuci np śmierć do harda to będzie warn "hard w hardzie"?

vampirevorador

2011-06-06, 00:12
Jedyne działy do których zaglądałem :/ wszystkie filmiki można było wcześniej zobaczyć na zagranicznych serwisach ale komentarze naszych użytkowników rozbrajały. Mam nadzieję że ktoś wypełni powstałą lukę i użytkownicy będą dopisywać tak jak tutaj dopisywali.

evilmatt

2011-06-06, 18:38
O tak, komentarze pod niektórymi tematami byly rozbrajające. ;)

cyman9

2011-06-06, 22:52
Chociaż na sadolu mam konto niewiele ponad rok, to zauważyłem od tamtej pory duże zmiany. Kiedyś warto było czytać komentarze bo większość z nich wnosiła coś konstruktywnego do tematu, można było przeczytać coś śmiesznego czy mądrego, teraz już tylko małolaty zawyżające swój wiek w profilach uporczywie walczą o piwa wypisując teksty których żal czytać, a coraz mniej udzielają się "starzy" użyszkodnicy. Poziom tematów w poczekalni, a co gorsza wychodzących z poczekalni jest poniżej dna i w ogóle nie pasuje do tematyki tego serwisu, a mimo to zbiera dużo piw (za co?!). A teraz likwidujecie kwintesencje działu hard i chyba dla wielu osób, całego tego serwisu czyli śmierć i okaleczenia które najbardziej lubiłem przeglądać. Mam nadzieję że plan przywrócenia tych tematów w formie artykułów się powiedzie i jednak będzie warto przeglądać sadistica, niestety teraz poziom tego serwisu dorównuje "demotywatorom" czy "mistrzom", a szkoda :cry: No cóż, wygląda na to że mój ulubiony sadistic powoli umiera śmiercią naturalną...
eh... musiałem to z siebie wyrzucić :szloch:

PS. zajrzałem w statystyki i się zdziwiłem. Do 7.12.2009 liczba nowych użytkowników na ogół nie przekraczała 100 dziennie, ale od 8 do 11.12.2009 wyniosła kolejno 665, 1214, 838 i 575 a później jakieś 300-400. Jakie wydarzenia w tamtych dniach sprawiły tak nagły przyrost nowych użyszkodników? :?:

Osełedec

2011-06-06, 23:38
cyman9: Zwróciełeś uwagę na ważną kwestię - komentarze. Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie. Gdy poznałem sadolka, a były to czasy, gdy hard jeszcze nie był dostępny "na logowanie", w komentarzach przeważał czarny humor, ciekawe riposty, ironia. Teraz takie wypowiedzi są w mniejszości. To właśnie na hardzie, w obecnych czasach, komentarze są na poziomie, te ciekawe stanowią większy procent całości niż w części ogólnej.
A co do pomysłu reaktywacji harda w formie artkułów, to jestem jak najbardziej za. Ale to ma swoje minusy, bo jaki artykuł można napisać o kolejnej afgańskiej dekapitacji... Ale artykuły na temat chorób, anomalii, seryjnych morderców itp. chętnie poczytam, nawet, gdy nie będą okraszone dawką krwawych fotek. Jak już ktoś tu powiedział, hard to przede wszystkim klimat. Specyficzny, hermetyczny, wciągający.
Pozdrawiam!

miedziak

2011-06-07, 09:37
cyman9 napisał/a:PS. zajrzałem w statystyki i się zdziwiłem. Do 7.12.2009 liczba nowych użytkowników na ogół nie przekraczała 100 dziennie, ale od 8 do 11.12.2009 wyniosła kolejno 665, 1214, 838 i 575 a później jakieś 300-400. Jakie wydarzenia w tamtych dniach sprawiły tak nagły przyrost nowych użyszkodników? :?:Najwięcej sławy przysporzyły nam ataki hakerskie na sadola.

W

2011-06-07, 13:13
no i przed hakerami nie roiło się tu tak od debili, 'ale urwał-ów', obrońców religii, udowadniaczy nieistnienia boga, strażników moralności, czy pseudorasitów <- czasami czyta się ich wręcz z "bananem na ryju", ale częściej są po prostu beznadziejni

Rh...........ox

2011-06-08, 15:53
miedziak napisał/a:

Najwięcej sławy przysporzyły nam ataki hakerskie na sadola.Wrzuta, demotywatory, mistrzowie, równia pochyła...

mi...........an

2011-06-09, 11:44
Nie wiem jak dla was ale w moim przypadku mogę powiedzieć, iż cały serwis utożsamiałem z hardem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: bo tylko hard trzymał poziom od kiedy tu jestem, a to już trochę czasu. A teraz co? Wydaje mi się, że to właśnie zaczyna się faza równi pochyłej w kierunku upadku i zrównania poziomu z serwisami takimi jak wykop. Niestety.

Nie znam Centuriona, nie wiem jakim jest człowiekiem. Wim natomiast, że miał świetny pomysł na tę stronę. Rozumiem, że nie chce ryzykować utrzymując dotychczasową koncepcję forum, ale musi się liczyć z tym, że po takich zmianach jakie wprowadza Sadistic.pl przestanie nim tak na prawdę być a strona zaroi się od XD idiotów, bo wielu użytkowników przestanie tu zaglądać a zostaną gimbusy, publikujące niskiego poziomu humor.

O ile dobrze pamiętam przed styczniem 2010 bylo nas około 2700 osób . Potem popularność wzrosła. Wszyscy wiemy dlaczego. Cena reklam przekłada się na liczbę odwiedzin strony. Po co ludzie zaczęli się masowo rejestrować? Po co? BY MÓC PRZEGLĄDAĆ HARD, z którego ta strona słynie. Więc Centurionie: Przemyśl czy kasując hard nie zabijasz tego co stworzyłeś. A stworzyłeś udane dzieło, czego Ci gratuluje i mam nadzieję, że to nie początek końca. :-)

~Vuko

2011-06-09, 13:07
misiekman przeczytaj resztę tematu a potem pisz :facepalm:
Połowa Twojego postu jest po prostu bez sensu.

BTW - przed styczniem 2010 NA PEWNO nie było 2700 zarejestrowanych użytkowników (ba - nawet 27000). Rejestrowałem się 2 lata temu, a już wtedy było koło 100 tysięcy.

Cripp

2011-06-09, 13:25
Fakt faktem, że śmierć zniknęła z harda ale myslę, że prawdziwy sadol nie będzie miał problemu ze znalezieniem jej w czeluściach internetu ;)