18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

proponowane zmiany w hardzie

Raven Trismegistos • 2011-05-31, 23:22
Do wszystkich Modów i Administratora forum.

W ostatnim czasie z działu hard zostały usunięte moje tematy. Było ich kilka, i były naprawdę ostre, przyznaję to. Powodem usunięcią było cyt: "materiały zawierające brutalne sceny przemocy wobec ludzi i zwierząt mogą być dodawanie jedynie w formie linku - zabrania się uploadowania zdjęć/filmów na nasz serwer, nie chcemy tego typu materiałów hostować, nie chcemy by użytkownicy je rozpowszechniali za pomocą naszego serwisu."

Jest to dla mnie zupełnie zrozumiałe jednakowoż w zaistniałej sytuacji nie ma żadnej możliwości umieszczania tak ostrych tematów na forum sadistic.pl. Przyczyna jest to, że serwis zabrania nam - użyszkodnikom - umieszczania kodów embeddujących materiały z innych stron, zdjęcia, filmy i inne pliki, jednocześnie zabraniając ich uploadu na własne serwery - mój pierwszy temat został usunięty za to, że był link do filmiku a filmik nie był uploadowany na serwer sadistic.pl. Te ostre tematy uploadowałem za pozwoleniem moderatorów.

Jeśli moderatorzy, którzy usunęli moje materiały zapoznali się wcześniej z komentarzami do nich, zauważyli zapewne, że dzięki moim uploadom rozgorzało kilka poważnych i ciekawych dyskusji na różne tematy, nie były to zwykłe pierdoły typu gore dla samego gore'u. Oczywiście, że były to materiały bardzo kontrowersyjne, ale miały dobry odbiór pośród społeczności portalu, a o to chyba chodzi.

Jestem na sadistic.pl od niedawna, ale ludziom, którzy mieli okazję mnie poznać pokazałem się chyba z odpowiedniej strony, chciałem zaznaczyć, że ten temat ma tylko na celu rozwiązanie tej patowej sytuacji z korzyścią dla nas - użyszkodników - oraz dla właściciela serwisu, który jak wiemy musi dbać o kwestię reklamodawców.

~Conscribo

2011-06-03, 10:42
Alex De Large napisał/a:



A gdzie jest k***a znicz w poście?! :evil:



w poście się nie pali zniczy tylko nie je mięsa i ogranicza inne jedzenie :>

Rh...........ox

2011-06-03, 10:50
Conscribo napisał/a:



w poście się nie pali zniczy tylko nie je mięsa i ogranicza inne jedzenie :>



A to przepraszam, zwracam honor i śniadanie.

mcmt

2011-06-03, 11:40

Raven Trismegistos

2011-06-03, 12:06
może później zrobię lepszą wersję :P

sarahblack

2011-06-03, 12:11
no wiesz, moja była robiona na szybko... :oops:

Scarlet

2011-06-03, 13:43
najgorsze jest to, że Sadistic to dla wielu z nas już nie tylko forum -- to własna kultura.. wszyscy, którzy bywali na zlotach wiedzą o czym mówię.. hard był nieodłącznie z tą kulturą związany.. to tu można się było wiele nauczyć, ale i zdrowo pośmiać. i to było jedyne takie miejsce w polskim internecie. więc dziura w naszych sadystycznych sercach pozostanie.. :cry:

Am...........eg

2011-06-03, 15:54
lol [*] xD xP

W

2011-06-03, 16:24
Ampeg, brakuje :F

Dz...........su

2011-06-03, 17:48
F jak fujara?

FreakyOmen

2011-06-03, 20:50
tip.top napisał/a:

[*] [*] [*]

Wpisujcie miasta :krejzi:


Hahaha !

Gdynia - Aberdeen Wielka Brytania !

[**] [*] [**]
:krejzi:

mcmt napisał/a:

Obrazek



[*] Jak ch*j ;)

wbrian

2011-06-03, 21:28
Mimo, iż rzadko się udzielam dopiszę kilka zdań od siebie.

Chciałem się rozpisać odnośnie samego harda ale nie chcę powielać wypowiedzi innych. Ważną rzeczą, którą należy podkreślić jest to co zrobił Cent i ekipa do tej pory za co jestem bardzo dźwięczny i moja sadystyczna część duszy będzie o was pamiętała. Z ciekawością i nadzieją będę czekał na rozwój wydarzeń. Bardzo chętnie będę odwiedzał część serwisu prezentującą treści uznawane przez ogół za ohydne i odrażające jeśli takowa powstanie w jakiejkolwiek formie. Z przykrością muszę stwierdzić że tylko hard w moim odczuciu trzymał poziom, gdyż odwiedzało go mniej pustaków, gimbusów czy jak kto woli co rzeczywiście tworzyło jakiś klimat przynajmniej w moim odczuciu.

Kocham cię Cent, kocham całą ekipę niech słoik będzie z wami!

BÃ...........³g

2011-06-03, 23:03
wbrian napisał/a:

Kocham ciÄ™ Cent,



Tym lepiej, teraz są takie działy, że to temat w sam raz.

Robster

2011-06-04, 03:08
Szkoda trochę, w sumie dla harda założyłem tutaj konto. Filmiki były fajnie wyselekcjonowane, dużo okaleczonych murzynów, brudasów, skośnych i innego syfu, a teraz tylko laski robiące na siebie kupę, albo geje z pociętymi wackami :/