18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Propaganda lewicowa

arekkomp • 2019-09-18, 07:52
Poniżej przedstawiam Wam treść artykułu z serwisu RMF - podkreśliłem najważniejsze rzeczy z artykułu. Biedni napastnicy, zobaczcie jak im ciężko było jak do nich ofiara strzelała , jak błagali o pomoc :lodowka:

Tytuł w serwisie: Nastolatkowie zginęli podczas próby włamania. Zabójca nie stanie przed sądem


Próba włamania się do domu w stanie Georgia w USA zakończyła się dla trzech nastolatków fatalnie. Wszyscy zginęli z rąk mieszkańca nieruchomości, który chciał powstrzymać włamywaczy. Zabójca najprawdopodobniej nie odpowie za potrójne morderstwo przed sądem.


Zamaskowani nastolatkowie pojawili się przed posiadłością w hrabstwie Rockdale ok. godziny 4 w poniedziałek. Chcieli obrabować dom, ale spotkali na swej drodze przeszkodę - obudzonych hałasem mieszkańców budynku. Wtedy jeden z rabusiów strzelił z broni w kierunku ofiar napaści. W odpowiedzi mieszkaniec domu zaczął strzelać do intruzów. Jeden z nich zginął na miejscu, dwóch pozostałych zmarło w lokalnym szpitalu.

Z relacji sąsiadów wynika, że w okolicy było słychać błaganie o pomoc. Pomóżcie mi, umieram, proszę - miał krzyczeć jeden z włamywaczy.

Najpierw padły strzały z pistoletu. Potem usłyszałem, że ktoś strzela z karabinu szturmowego. Padło mnóstwo strzałów - stwierdził Carlos Watson, mieszkaniec okolicy, w wywiadzie dla telewizji WSB.

Mimo śmierci trzech osób, nikomu nie postawiono zarzutów, nikt nie został nawet zatrzymany. Szeryf hrabstwa Rockdale przyznał w rozmowie z CNN, że całe zajście zapewne zostanie zinterpretowane jako samoobrona.

W Georgii, stanie, w którym doszło do tragedii, obowiązuje kontrowersyjne prawo "stand your ground" w praktyce zezwalające na użycie siły ze skutkiem śmiertelnym, jeżeli ktoś uzna, że znalazł się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia lub doznania poważnych obrażeń ciała. Jednym z nielicznych wymogów dotyczących korzystania z tego prawa jest to, że obrońca nie może prowokować ataku. "Stand your ground" mówi też o tym, że ofiary nie muszą podejmować próby ucieczki przed napastnikiem przed decyzją o użyciu siły.

Georgia jest jednym z 25 stanów, w których obowiązują regulacje zezwalające na użycie siły ze skutkiem śmiertelnym w samoobronie.

Swoją drogą - mądre prawo, mądrze wyegzekwowane, mądry szeryf - nie poddał się fali sp***olenia.
źródło https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nastolatkowie-zgineli-podczas-proby-wlamania-zabojca-nie-sta,nId,3208423

kane84

2019-09-18, 07:58
Jeśli to jest dla Ciebie lewacka propaganda, to mało widziałeś. To raczej kiepsko napisany artykuł przez stażystę na kolanie. A za samą sytuację - zgoda, piwo dla szeryfa.

oleyu

2019-09-18, 08:11
Czekam aż u nas tak będzie

mygyry

2019-09-18, 08:23
No to niech ktoś jeszcze wyszpera info o kolorze napastników, to może wyjaśnić, dlaczego właściciela domu nazywają zabójcą.

Suq-Madiq

2019-09-18, 08:30
Mi to trochę wyglada na artykul pisany dla klikow. Ma cie wk***ic, wyslesz go wtedy do kolegi/kolezanki z komentarzem w stylu "patrz, co ta glupia p*zda napisala" i kolko sie kreci.

SirMajkel

2019-09-18, 08:52
woytasw napisał/a:

Autorka tych wypocin.
Ale przynajmniej w komentarzach jadą ludzie po niej jak po łysej kobyle



chyba usunęli bo u mnie pusto.

woytasw

2019-09-18, 09:05
Usunęli dziady

SupremeLeader

2019-09-18, 09:18
W stanach wiele jest prawnych absurdów, ale ten przepis był akurat pisany pod praworządnych obywateli. Gnojków spotkała zasłużona kara.

gabriel0

2019-09-18, 09:37
Niedosyt pozostaje.
Powinni ich wytłapać żywych, i obcinać po palcu dziennie i sypać solą.
No ale chociaż tyle co się stało to też dobrze.

polakwrocek

2019-09-18, 09:59
Prawdziwy lewak zadzwonił by jeszcze po matkę żeby swoją kasę przywiozła.

~Velture

2019-09-18, 10:52
Ta sama informacja napisana na 2 różne sposoby:

1) Morderca trzech nastolatków, których zabił w nocy, nie stanie przed sądem za potrójne zabójstwo.
2) Pokrzywdzony, który w samoobronie zastrzelił 3 uzbrojonych napastników którzy w nocy włamali się do jego domu i oddali pierwsi strzał w kierunku ofiar, działał zgodnie z obowiązującym prawem i nie grożą mu żadne zarzuty.

Takie p*zdy płaczące zawsze nad biednymi bandziorami (szczególnie kolorowymi) to same kiedyś powinny zostać napadnięte aby się przekonać na własnej skórze bo łatwo jest pie**olić siedząc sobie wygodnie na foteliku i pisząc wypociny w internecie.

Tak mi się przypomina podstawówka gdzie jakiś starszak dokuczał młodszym i nauczyciele totalna wyjebka ale jak w końcu któryś dzieciak nie wytrzymał i oddał takiemu to później do dyrektorki i to ofiara miała problemy, że oddała bo nie wolno używać siły (ch*j, że tamten drugi używał i pierwszy zaatakował) i jak zwykle pie**olenie, że przemoc to nie jest rozwiązanie i dlaczego nikt nie poszedł do pani i nie powiedział... Zresztą chyba większość z nas to zna.

Cryo

2019-09-18, 11:47
W zj***nej Polsce dostałby 40 lat za potrójne zabójstwo, nieudzielenie pomocy czy nadużycie środków obronnych.

mig1988

2019-09-18, 11:59
Ciekawe jakiego koloru skóry byli ci napastnicy ?