Propaganda lewicowa

arekkomp • 2019-09-18, 07:52
Poniżej przedstawiam Wam treść artykułu z serwisu RMF - podkreśliłem najważniejsze rzeczy z artykułu. Biedni napastnicy, zobaczcie jak im ciężko było jak do nich ofiara strzelała , jak błagali o pomoc :lodowka:

Tytuł w serwisie: Nastolatkowie zginęli podczas próby włamania. Zabójca nie stanie przed sądem


Próba włamania się do domu w stanie Georgia w USA zakończyła się dla trzech nastolatków fatalnie. Wszyscy zginęli z rąk mieszkańca nieruchomości, który chciał powstrzymać włamywaczy. Zabójca najprawdopodobniej nie odpowie za potrójne morderstwo przed sądem.


Zamaskowani nastolatkowie pojawili się przed posiadłością w hrabstwie Rockdale ok. godziny 4 w poniedziałek. Chcieli obrabować dom, ale spotkali na swej drodze przeszkodę - obudzonych hałasem mieszkańców budynku. Wtedy jeden z rabusiów strzelił z broni w kierunku ofiar napaści. W odpowiedzi mieszkaniec domu zaczął strzelać do intruzów. Jeden z nich zginął na miejscu, dwóch pozostałych zmarło w lokalnym szpitalu.

Z relacji sąsiadów wynika, że w okolicy było słychać błaganie o pomoc. Pomóżcie mi, umieram, proszę - miał krzyczeć jeden z włamywaczy.

Najpierw padły strzały z pistoletu. Potem usłyszałem, że ktoś strzela z karabinu szturmowego. Padło mnóstwo strzałów - stwierdził Carlos Watson, mieszkaniec okolicy, w wywiadzie dla telewizji WSB.

Mimo śmierci trzech osób, nikomu nie postawiono zarzutów, nikt nie został nawet zatrzymany. Szeryf hrabstwa Rockdale przyznał w rozmowie z CNN, że całe zajście zapewne zostanie zinterpretowane jako samoobrona.

W Georgii, stanie, w którym doszło do tragedii, obowiązuje kontrowersyjne prawo "stand your ground" w praktyce zezwalające na użycie siły ze skutkiem śmiertelnym, jeżeli ktoś uzna, że znalazł się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia lub doznania poważnych obrażeń ciała. Jednym z nielicznych wymogów dotyczących korzystania z tego prawa jest to, że obrońca nie może prowokować ataku. "Stand your ground" mówi też o tym, że ofiary nie muszą podejmować próby ucieczki przed napastnikiem przed decyzją o użyciu siły.

Georgia jest jednym z 25 stanów, w których obowiązują regulacje zezwalające na użycie siły ze skutkiem śmiertelnym w samoobronie.

Swoją drogą - mądre prawo, mądrze wyegzekwowane, mądry szeryf - nie poddał się fali sp***olenia.
źródło https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nastolatkowie-zgineli-podczas-proby-wlamania-zabojca-nie-sta,nId,3208423

bisfhcrew

2019-09-18, 12:03
Dobrze, też uważam że bezpieczeństwo i spokój we własnym domu to rzecz święta.

Rejti

2019-09-18, 12:19
Velture napisał/a:

Ta sama informacja napisana na 2 różne sposoby:
1) Morderca trzech nastolatków, których zabił w nocy, nie stanie przed sądem za potrójne zabójstwo.
2) Pokrzywdzony, który w samoobronie zastrzelił 3 uzbrojonych napastników którzy w nocy włamali się do jego domu i oddali pierwsi strzał w kierunku ofiar, działał zgodnie z obowiązującym prawem i nie grożą mu żadne zarzuty.
Takie p*zdy płaczące zawsze nad biednymi bandziorami (szczególnie kolorowymi) to same kiedyś powinny zostać napadnięte aby się przekonać na własnej skórze bo łatwo jest pie**olić siedząc sobie wygodnie na foteliku i pisząc wypociny w internecie.
Tak mi się przypomina podstawówka gdzie jakiś starszak dokuczał młodszym i nauczyciele totalna wyjebka ale jak w końcu któryś dzieciak nie wytrzymał i oddał takiemu to później do dyrektorki i to ofiara miała problemy, że oddała bo nie wolno używać siły (ch*j, że tamten drugi używał i pierwszy zaatakował) i jak zwykle pie**olenie, że przemoc to nie jest rozwiązanie i dlaczego nikt nie poszedł do pani i nie powiedział... Zresztą chyba większość z nas to zna.Nie ma sprawy. Wystarczającym argumentem przemawiającym to ubicia małp było samo wtargnięcie nad ranem z zamiarem rabunkowym. Zważywszy na prawo stanowe, upie**oliłoby to rozprawę sądową na wstępie. A do tego jeden z szympansów zaczął strzelać... no perfekt. W takiej sytuacji facet jest bohaterem, bo odj***ł trzech małpo-kryminalistów gotowych mordować, rabować i gwałcić.
Sprawa jest nagłaśniana przez lewopsycholi, bo:
1) do piachu poszły szamboskóry- a to przecież święte krowy lewactwa;
2) chcą wykorzystać sytuację do nagłośnienia i rozpropagowania "idei" odebrania obywatelom możliwości samoobrony. Jak to lewactwo. Nie przepadam za jankesami, ale współczuję im szczerze dnia w którym zabranoby im tą możliwość. To nie Polska, gdzie trafi się czasem nabuzowany patus. Tam 1/3 populacji to zupełne śmiecie.

farloon

2019-09-18, 12:19
hm, a Bodnar się jeszcze nie odezwał?

PanKukuruźnik82

2019-09-18, 12:29
Jakie kontrowersyjne prawo ?1 To prawo jest normalne, powinno obowiązywać również w Polsce.

Wiewór

2019-09-18, 12:57
Na jakiej podstawie uznałeś, że to lewicowa propaganda?
Poza tym PIS=lewica...

Szanuję kraj w którym człowiek ma prawo się bronić.

silwerbalk

2019-09-18, 17:13
To samo pie**olenie jak z przyjmowaniem uchodzców i najlepej jakby zamieszkali z rdzennymi by się lepiej,, przystpsowali,, ale jak się takiego p*zdo inteligenta spyta czy by sam przyją pod swój dach nigeryjczyka to mówi że nie bo nie ma warunków dla niggera.....

:roll:

Czyli taki każe mi przyjąć biednego uchodzce ale sam nie weźmie bo wie jaki to k***a błąd... Lewaki wcale takie głupie nie są tylko są j***nymi hipokrytami

SuchyHarry

2019-09-18, 17:39
k***a, lewoskrętne pranie mózgu właśnie się rozpoczęło.

artuooo1

2019-09-18, 18:21
Co w tym artykule jest lewacką propagandą debi*e?! To że napisali że błagał o litość? Wielka propagadna. Ciekawe ilu prawaków błagały by o nią jqkby mieli zaraz zginąć.

Autorze, rusz dupe od kompa, znajdź sobie kobiete albo chlopa skoro tak narzekasz na lewaków. Co on ma wspolnego z zakazem broni? Padło gdzieś takie słowo? Śmiał dopisz coś w swoim poście, że to wina "pedałów" i Trzaskowskiego, że biedny kościół jesTrzaskowskiegono i że Jaruś jest wielki.

AdamBrown

2019-09-18, 18:28
Ja bym poszedł krok dalej zrobił taką strefę integracyjną, dla emigrantów, i zwolenników ich przyjmowania, i dał nakaz sadowy zamieszkania w tej strefie kazdemu kto jest za przyjęciem uchodźców, mógłby swoje słowa zamienić w czyn, i zweryfikować poglądy, oczywiscie po roku mógłby wyjść i opowiedzieć wszystkim jaki to dobry pomysł, i jakby to zrealizował :D

fieryangel

2019-09-18, 23:07
Normalne prawo. Normalna reakcja jak ktoś ci się wlamuje na chatę.
Piwko dla gościa który skasował tych trzech negatywów.
I piwko dla stanu Georgia za normalne prawo.

M00nSpeLL

2019-09-21, 15:40
Wiewór napisał/a:

Na jakiej podstawie uznałeś, że to lewicowa propaganda?
Poza tym PIS=lewica...
Szanuję kraj w którym człowiek ma prawo się bronić.W jaki sposób pis to lewica? Popiera demokrację, samorządność, związki zawodowe, darmowe żłobki czy prawa mniejszości? Nie XD pis to prawicowy, nacjonalistyczny ściek, który z lewicą nie ma nic wspólnego.

Patrzenie jedynie na gospodarkę i ignorowanie całej reszty to niestety częsta przypadłość u korwinistów.