18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja

~_Yarko_ • 2020-10-08, 17:20
Owszem, ale najpierw szklana wódki i meldunek.


baronturbina

2020-10-08, 23:23
pie**olone kacapy! Co za kraj żeby w mundurze nagrywać jak chlają.

Tr...........ty

2020-10-08, 23:28
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



Tak samo jak pomogli nam amerykanie, anglicy i francuzi. Trzeba się zastanowić ile warta jest taka przyjaźń, nie żyć nienawiścią do wszystkiego wokół i radzić sobie samemu.

ritu4l

2020-10-08, 23:32
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



No tak, ruski w dupę j***ny wyzwoliciel Jop jego mać

adasf1

2020-10-08, 23:59
hmm ciekawe jak się później czuła i pewnie kompani ja delikatnie wyruchsli :mrgreen:

Salieri16000

2020-10-09, 01:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja miałem na myśli czasy pokoju, a nie wojny debilu.......

No ale oczywiście salieri musi doj***ć swoją militarnością, choć giwery w łapie pewnie nie trzymał. Halman 2.0?



Ty k***a j***ny pajacu- skąd niby mam wiedzieć, co ty oszołomie miałeś na myśli, skoro tego nie napisałeś?!

A co do "militarności" pie**olony analfabeto, to tak się składa, że "giwerę" (typowe określenie broni palnej przez gimbajalistę- jprd...) miałem w rękach wielokrotnie, ale co ty o mnie możesz wiedzieć?!

KANIBAL22

2020-10-09, 07:03
gdzie dalsza cześc?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-09, 08:24
k***a... salieri się zesrał...
pie**olony debilu, giwera to słowo, używane przez wszystkich w jednostce, w której służyłem, łącznie z biedakami...
Więc pie**olenie o jakiejś gimbazie jest zwykłym pie**oleniem szczeniaka bez argumentów.



TranzystorWyklęty napisał/a:

Tak samo jak pomogli nam amerykanie, anglicy i francuzi...



Tylko, że "pomoc" Amerykanów, Francuzów, Anglików nie polegała na strzelaniu w tył głowy polskich oficerów i katowaniu Bohaterów w katowniach UB.

dlwar

2020-10-09, 08:56
Piękny ból dupy polskiego ścierwa xD k***a wystarczy jedno zdanie i zesraliście się psy jakby dać wam wiadro wódki i 500 zł xD Szczekajcie dalej

EvilPablo

2020-10-09, 09:59
Raflik napisał/a:

W Polsce nadal tak się odbiera Gapę ( tytuł skoczka spadochronowego ) tylko, że do pustej szklanki wrzuca się ową metalowa gapę taka jaką się nosi na mundurze galowym a potem zalewa sie wódką i wypija na raz po czym gapę łapię się w zęby.



już chyba długo nie, czasy sie niestety zmieniły ale beton ten sam zostaje :)
pozdrawiam

betonowy_krokiet

2020-10-09, 15:01
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



Lepsi byli od j***nej, wyk***iście dobrej zmiany.

WojtekN

2020-10-09, 19:19
Raflik napisał/a:

W Polsce nadal tak się odbiera Gapę ( tytuł skoczka spadochronowego ) tylko, że do pustej szklanki wrzuca się ową metalowa gapę taka jaką się nosi na mundurze galowym a potem zalewa sie wódką i wypija na raz po czym gapę łapię się w zęby.



Myślałem że GRU tak stopnie nadaje. U mnie w JW trochę inaczej to wygląda, czaszkę daje stary na zbiórce. Za to gapą nazywamy naszywkę bazową (lewe ramie na polowym), a naszywką resztę :)

dumad

2020-10-09, 19:29
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



ten co najwięcej pomógł. Zrobiłeś coś dla Polski? Nie?
Tak myślałem.

Raflik

2020-10-09, 20:22
projektwojownik napisał/a:

Gdzie są takie zwyczaje bo pierwsze słyszę a służę 4 lata w kawalerii powietrznej?



Ja tak obierałem swoja w 2012 roku w Gliwicach

projektwojownik napisał/a:

Gdzie są takie zwyczaje bo pierwsze słyszę a służę 4 lata w kawalerii powietrznej?



A u was nadal Logistyka nie skacze ??? bo w Gliwicach wszyscy skaczą od kucharza zaczynając po dowódce włącznie.

Oczywiście po oddaniu 1 skoku klapsy na tyłek ręką ( tzw wpie**ol) oraz gdy się uzyska gapę . Dupa sina .

Tr...........ty

2020-10-09, 21:19
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tylko, że "pomoc" Amerykanów, Francuzów, Anglików nie polegała na strzelaniu w tył głowy polskich oficerów i katowaniu Bohaterów w katowniach UB.



Proponując Stalinowi strefę wpływów w Polsce alianci mieli świadomość jak zmieni się ten kraj, jakie będzie podejście ZSRR do polskich patriotów i bohaterów wojennych wracających do kraju. Później doskonale orientowali się w sytuacji w PRLu i nic nie zrobili, mimo tego że mieli możliwości. To tak naprawdę współudział, jakbyś tego nie podkoloryzował.

Tymonek

2020-10-09, 22:30
żaden inny naród nie atakował nas tyle razy nawet niemcy