18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja

~_Yarko_ • 2020-10-08, 17:20
Owszem, ale najpierw szklana wódki i meldunek.


donkapusta

2020-10-08, 19:58
Kolega pytał o link do całości.

htp

2020-10-08, 20:22
Widać, że mało się u nich zmieniło.
Od 32 min.


35i

2020-10-08, 20:23
żmij napisał/a:

@up
Kamikaze, Boski Wiatr



j***ny, lepszy ode mnie. Niewiele lepszy, ale jednak.

Je...........ik

2020-10-08, 20:38
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!






abadon

2020-10-08, 20:46
suka bladź

lysyjr

2020-10-08, 20:52
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



Przed II wojna światową nie było inaczej.

outsidethebox86

2020-10-08, 20:59
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......



Że o rozbiorach i rusyfikacji nie wspomnę...

projektwojownik

2020-10-08, 21:35
Raflik napisał/a:

W Polsce nadal tak się odbiera Gapę ( tytuł skoczka spadochronowego ) tylko, że do pustej szklanki wrzuca się ową metalowa gapę taka jaką się nosi na mundurze galowym a potem zalewa sie wódką i wypija na raz po czym gapę łapię się w zęby.



Gdzie są takie zwyczaje bo pierwsze słyszę a służę 4 lata w kawalerii powietrznej?

pankruk

2020-10-08, 21:45
outsidethebox86 napisał/a:

Że o rozbiorach i rusyfikacji nie wspomnę...



To już tylko efekty wchłonięcia Polski do ich strefy wpływów co jest już dawno niekatualne bo wycofali się tylko do roli obczajania co u nas NATO knuje.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-08, 22:03
Salieri16000 napisał/a:

!



Ja miałem na myśli czasy pokoju, a nie wojny debilu.......
Na Redtube nigdy nie byłem....



Oczywiście nie zamierzam kłamać, że żadnego tego rodzaju przybytku nie odwiedzałem ;)
Ale nie RT.
No ale oczywiście salieri musi doj***ć swoją militarnością, choć giwery w łapie pewnie nie trzymał. Halman 2.0?

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-10-08, 22:32
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!



Znalazł się kurna kolejny Mickiewicz. Jaranie się kacapami to pedalstwo większe jak oglądanie meczu piłki kopanej.


Spajdi

2020-10-08, 22:39
ale będzie jebańsko ;d

Ytt2

2020-10-08, 22:41
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!



Żaden Polak nigdy nie powie o Rosjanach "bracia".Słaby trolling towarzyszu

KaprysLosu

2020-10-08, 22:43
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po h*ju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat k***a.......


Napaść wroga jest oczywista i przewidywalna, zdrada sojuszników to już akt haniebny, więc czemu jako naród nie mamy nienawiści do brytoli czy żabojadów? No i kochamy amerykańców co też na to pozwolili... A z Szwabami to już w ogóle kosmos, tak ich nienawidzimy jak im dupska liżemy... jednym słowem, nie ma co za mocno wierzyć propagandzie, zawsze się znajdzie Misza dobry i Misza zły, Helga ładna i Helga brzydka, Janusz przyzwoity i Janusz burak. Natomiast wszelkie napaści militarne, to nie jest pomysł całego narodu, tylko kilku liderów, którzy później kreują takie zachowania na społeczeństwie, i nasze społeczeństwo wcale nie jest lepsze w odgórnym sterowaniu.

M00nSpeLL

2020-10-08, 23:06
A Palaki jak zawsze nie rozumieją nawet, że Zsrr nie był tworem rosyjskim i rosyjscy nacjonaliści nienawidzili go najbardziej.