18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prokuratura zajmie się osobami szkalującymi papieża Polaka

sezamkowyRozpierdol • 2016-12-10, 18:47
Skończyło się śmieszkowanie :krejzi:

"Szkalowali papieża na Facebooku. Teraz zajmie się nimi prokuratura

Prokuratura Rejonowa Warszawa–Mokotów postanowiła zająć się skandalicznym wydarzeniem, które przez dłuższy czas znajdowało się na Facebooku. Miało ono na celu obrażanie papieża św. Jana Pawła II.
Na stronie wydarzenia pisano o wyłonieniu „mistrza” w obrażaniu papieża, a same „mistrzostwa” miały odbywać się w rocznicę śmierci śmierci Ojca Świętego, czyli 2 kwietnia o 21:37.

– Przewidziano nagrody rzeczowe oraz nagrody pocieszenia dla osób spoza podium – można było przeczytać na stronie wydarzenia na FB.

Ponadto na stronie regularnie pojawiały się wcześniej skandaliczne wpisy i obrazy dotyczące Jana Pawła II, tworzone głównie przez antyklerykalnych hejterów o lewicowych poglądach.

W październiku sprawa została zgłoszona do prokuratury. Strona zniknęła już z Facebooka. „Nasz Dziennik”, który poinformował o podjęciu kroków prawnych przez prokuraturę, twierdzi również, że strona nie została zlikwidowana przez administrację Facebooka, a raczej przez jej twórców.
"

http://www.tvp.info/28160664/szkalowali-papieza-na-facebooku-teraz-zajmie-sie-nimi-prokuratura

Belial

2016-12-10, 19:05
No i prawidłowo. Plugawców złośliwych wyciąć w pień.

mygyry

2016-12-10, 19:06
Może się te żenujące obrazki skończą.
Może 1 na 10 był zabawny a reszta to dno przepychane na siłę, żeby udowodnić jakie to ma który wielkie poczucie humoru...

_RottenFetus_

2016-12-10, 19:11

Ale mnie to rozpie**ala. Faktycznie, Polska nie ma większych problemów, więc prokurator będzie ścigał za głupie obrazki z jakimś księdzem, który razem z bolkiem "obalił komunę" :facepalm: