18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Payan

2021-05-14, 21:25
Żółci ch*je 3cm to nadrabiają ręką.

Autor

2021-05-14, 21:49
Pajan napisał/a:

Żółci ch*je 3cm to nadrabiają ręką.


Widzę, że kolega jakieś egzotyczne doświadczenia ma za sobą :amused:

dadar123

2021-05-14, 23:51
Długo sprawdzał ręką czy ona nie ma fujary

Asuritta

2021-05-14, 23:54
ciekawe jak to jest z Azjatką ... ma ktoś doświadczenie jak takie podrywać? Polki lecą na kase i piwo lub prezenciki

LaChupacabra

2021-05-15, 02:44
Niektóre baby się pieprzą gdzie popadnie, wystarczy że facet ma akurat ku*asa.
Moja to musi mieć dzień, nie może jej boleć głowa, musi być klimat, nie może by zmęczona, nie może być pełni księżyca, nie może akurat lecieć jej serial, Jowisz i Saturn musi być w koniunkcji i nie słychać jak za oknem rośnie trawa.

CoJaTamKurwaWiem

2021-05-15, 04:48
LaChupacabra napisał/a:

Niektóre baby się pieprzą gdzie popadnie, wystarczy że facet ma akurat ku*asa.
Moja to musi mieć dzień, nie może jej boleć głowa, musi być klimat, nie może by zmęczona, nie może być pełni księżyca, nie może akurat lecieć jej serial, Jowisz i Saturn musi być w koniunkcji i nie słychać jak za oknem rośnie trawa.



pie**olisz.... :shock:
Mnie tam nigdy nie odmówiła :mrgreen:

Odilla

2021-05-15, 08:21
Po chłopie klapki spadły

Budrys2000

2021-05-15, 08:43
LaChupacabra napisał/a:

Niektóre baby się pieprzą gdzie popadnie, wystarczy że facet ma akurat ku*asa.
Moja to musi mieć dzień, nie może jej boleć głowa, musi być klimat, nie może by zmęczona, nie może być pełni księżyca, nie może akurat lecieć jej serial, Jowisz i Saturn musi być w koniunkcji i nie słychać jak za oknem rośnie trawa.



Znajdź sobie jakąś młodszą dupę bo zwariujesz ;-)
Trzymam kciuki!

Fx12

2021-05-15, 08:48
Od "tego" raczej w ciąże nie zajdzie także nici z rządowych planów

Krzysztof_Elbląg

2021-05-15, 08:53
Dobrze on leży na niej? Po ich to chyba krzywo :-/

edek_kotek

2021-05-15, 09:16
Ach ! marzenie, żeby mnie jakiś ksiąrze na białym koniu porwał i wydupcył na chodniku ;-)

baronturbina

2021-05-15, 09:47
W jednych krajach sraja na ulice, w drugich jebią się na chodnikach gdzie popadnie, a w trzecich chodzą do kościoła i czczą boga, którego nie ma mocząc dłonie nie umyte po sraniu i trzepaniu w kropielnicy. Gdzie tu różnica?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-15, 10:47
Zastrzelić i po sprawie...

LaChupacabra napisał/a:

Moja to musi mieć dzień, nie może jej boleć głowa.....



Wracasz z roboty, rzucasz jej na stół APAP, ona na to "przecież mnie nie boli głowa", Ty triumfalnie "a mam cię cholero..."

PabllosSantoDaSilva

2021-05-15, 12:21
baronturbina napisał/a:

W jednych krajach sraja na ulice, w drugich jebią się na chodnikach gdzie popadnie, a w trzecich chodzą do kościoła i czczą boga, którego nie ma mocząc dłonie nie umyte po sraniu i trzepaniu w kropielnicy. Gdzie tu różnica?



Nie wspomniałeś światowcu o tych co wchodząc do świątyni ściągają kapcie a potem płaszczą się do posadzki, no i o tych co wsadzają papierki w miejsca po spoinach w takim jednym słynnym murze a no i o tych co myślą, że chłop z chłopem to natura i dziecko w łonie matki nie jest dzieckiem tylko staje się nim po porodzie

:lol:
Masz rację, gdzie w was lewaki logika?


:roll: