18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Projekt zniewolenia świata - Ostateczna rozgrywka

13...........10 • 2014-04-11, 21:04
Coś dla entuzjastów tematyki Davida Icke.. Wstawiam film, który nie należy do nowych, aczkolwiek licze, że znajdzie grono odbiorców na sadolu. Jeżeli będzię zainteresowanie tematyka - mam tego więcej.

Ork.Fajny

2014-04-11, 21:19
Skoro oni mają władzę żeby chronić się przed masowymi mediami bo są w tych mediach oraz są w parlamentach, to czemu jeszcze nie wprowadzają swojego systemu tylko wybierają powolniejszą drogę? Nie chcę się czepiać ale jeśli ktoś ma ambicje światowej dominacji to chciałby sam rządzić a nie postępować zgodnie z planem który przewiduje władzę dla jego dziecka albo wnuka...
I znowu się powtórzę. Nie ma Iluminatów. Jest rewolucja Bolszewicka która stoi za tym wszystkim.

Wiert

2014-04-11, 22:31
Straszna głupota. Zróżnicowanie ekonomiczne, religijne, kulturalne, polityczne i etniczne świata uniemożliwia powstanie jednego, globalnego państwa. Po za tym jestem ciekawy jak chcieliby skasować 85% populacji? Niby jak pozbyć się prawie 6 mld osób? To wszystko jest po prostu bezsensowne i niemożliwe.

szymen505

2014-04-12, 18:37
Zapodaj więcej filmów ale bardziej ogólnikowych a nie szczegółowych.

lansnaskary

2014-04-14, 14:44
no tak, wrzuć, niech inni to zobaczą. nie na głównej, ale na pie**olniku na który nikt nie wchodzi