18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projekt GRAFIKI sadistic.pl na protezie Veltura

~Velture • 2022-07-21, 13:22
(Wrzucam do innych czarności)

Witajcie kochani.

Zrzutka na protezę powoli dobiega końca ( https://www.sadistic.pl/viewtopic.htm?p=6222877 ) i dzisiaj była u mnie Pani od protez uczyć mnie formowania kikuta.
Już wstepnie omówiliśmy wariant protezy z kilku kosztorysów jakie dostałem mailowo od ortopedy.

Będzie to proteza za ok 54.500zł finalnie. (więcej o tym jak już dostanę fakturę proformę i szczegółowe papiery)



Dobra, bez przynudzania.

Chodzi o to, że tak jak pisałem w temacie o cukrzycy chcę dać na protezie hydrografikę z logo sadistica.

PROBLEM polega na tym, że dostpne logo sadistica jest w bardzo słabej rozdzielczości i pomimo pytań u Centuriona okazuje się, że to co jest dostępne jest tym co jest. Nie ma nigdzie w lepszej rozdzielczości.


Wiem, że jest tu wielu kreatywnych grafików i może ktoś z was chciałby podjąć się zrobienia projektu grafiki w wysokiej rozdzielczości w czynie społecznym? (na grafice może być podpis autora)


Zainteresowani pomocą w projekcie i zgłaszaniem się proszę pisać tutaj w komentarzach i dodawać temat do ulubionych aby otrzymywać powiadomienia. (na PW niestety nie można linków dawać ani wysyłać obrazków więc na pw nawet nie próbujmy) a temat pewnie wpadnie do suszarki bo nie złapie piwek, bo nie ma za co jeszcze ;)



W każdym razie chcąc podziękować za pomoc w zrzutce od Was wszystkich chciałem to uhonorować dając logo sadistica ale ze względu na słabą rozdzielczość i konieczność stworzenia tego praktycznie od zera postanowiłem napisać temat do osób które chcą i potrafią zrobić od zera coś fajnego co będę nosić jak tatuaż do końca życia a jednocześnie każdy kto spojrzy będzie widział adres strony.

W tych miejscach będzie grafika:

~Velture

2022-07-23, 13:12
Halman napisał/a:

jak to dokładniej rozumieć? że sztuczna łydka lub podudzie odpada bo musza mieć miejsce na swoją grafikę za ten gratis?



No rozumiej to tak: zrobią swoja grafike na całej powierzchni a potem na to nałożą logo sadola. tak aby cały lej miał grafikę na sobie jakąś.

Coś na zasadzie dodania tła przed logo sadola.

Halman

2022-07-23, 13:31
VeIture napisał/a:

No rozumiej to tak: zrobią swoja grafike na całej powierzchni a potem na to nałożą logo sadola. tak aby cały lej miał grafikę na sobie jakąś.
Coś na zasadzie dodania tła przed logo sadola.



to ci powiem ze już to widzę oczami wyobraźni; porażka.

rateforx

2022-07-26, 11:20
Jeśli Pan Welczur jeszcze zainteresowany to takie coś wypluł mi upscaler


deviljin84

2022-07-28, 16:40
jestem grafikiem. zrobienie takiego logotypu dla mnie to pestka. juz ktos wczesniej wrzucil pdf na vektorze ale nie wiem czy byl ok.
powyzsze logotypy to tylko niemumiejetny tracing.

daj znac na pw czy tamten pdf co byl wczesniej jest ok

Zygmundo

2022-07-30, 02:22
VeIture,
A możesz podać mniej więcej jakie to wymiary są?
Bo takie podłużne loga to trochę ch*jnia, w sensie jak dziarka, będzie się zawijać wokół nogi. No chyba, że będzie małe.
Czy już wszystko si i masz ogarnięte?

toastt

2022-08-11, 23:30
I jak w końcu, udało się zrobić jakąś ekstra grafikę na twojej @Velture mecha girze?

~Velture

2022-08-12, 09:41
toastt napisał/a:

I jak w końcu, udało się zrobić jakąś ekstra grafikę na twojej @Velture mecha girze?



To co widać w temacie zasadniczo.

Na mailu ktoś mi się odezwał, że może się podejmie zrobienia projektu i wydruku na jakichś naklejkach specjalnych (bo pierwsze 2 leje są i tak tymczasowe ) ale tak w sumie to bez większych konkretów.

Ortopeda wraca 22go więc po 22 będą zamawiane części już i wtedy będę chyba szukać gdzieś jakiegoś freelancera który zrobi coś fajnego od zera za niewielkie pieniądze.