18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projekt GRAFIKI sadistic.pl na protezie Veltura

~Velture • 2022-07-21, 13:22
(Wrzucam do innych czarności)

Witajcie kochani.

Zrzutka na protezę powoli dobiega końca ( https://www.sadistic.pl/viewtopic.htm?p=6222877 ) i dzisiaj była u mnie Pani od protez uczyć mnie formowania kikuta.
Już wstepnie omówiliśmy wariant protezy z kilku kosztorysów jakie dostałem mailowo od ortopedy.

Będzie to proteza za ok 54.500zł finalnie. (więcej o tym jak już dostanę fakturę proformę i szczegółowe papiery)



Dobra, bez przynudzania.

Chodzi o to, że tak jak pisałem w temacie o cukrzycy chcę dać na protezie hydrografikę z logo sadistica.

PROBLEM polega na tym, że dostpne logo sadistica jest w bardzo słabej rozdzielczości i pomimo pytań u Centuriona okazuje się, że to co jest dostępne jest tym co jest. Nie ma nigdzie w lepszej rozdzielczości.


Wiem, że jest tu wielu kreatywnych grafików i może ktoś z was chciałby podjąć się zrobienia projektu grafiki w wysokiej rozdzielczości w czynie społecznym? (na grafice może być podpis autora)


Zainteresowani pomocą w projekcie i zgłaszaniem się proszę pisać tutaj w komentarzach i dodawać temat do ulubionych aby otrzymywać powiadomienia. (na PW niestety nie można linków dawać ani wysyłać obrazków więc na pw nawet nie próbujmy) a temat pewnie wpadnie do suszarki bo nie złapie piwek, bo nie ma za co jeszcze ;)



W każdym razie chcąc podziękować za pomoc w zrzutce od Was wszystkich chciałem to uhonorować dając logo sadistica ale ze względu na słabą rozdzielczość i konieczność stworzenia tego praktycznie od zera postanowiłem napisać temat do osób które chcą i potrafią zrobić od zera coś fajnego co będę nosić jak tatuaż do końca życia a jednocześnie każdy kto spojrzy będzie widział adres strony.

W tych miejscach będzie grafika:

Nikt_nie

2022-07-21, 22:57
grudzin7 napisał/a:

Jestem zaskoczony, że minęły już dwie godziny ten post wisi i jeszcze nikt nie wrzucił logo z dopiskiem "j***ć Halmana"



Znowu się mnie czepiasz?? Niczego nie wrzucałem, robisz niepotrzebną dramę...

Boss-man

2022-07-21, 23:07
Daj może napis "tu była noga"

Majomir

2022-07-21, 23:19
Proponuję kamuflaż polowy formacji pancernych dewizji ss ,drodzy sadole

Gregigregi

2022-07-21, 23:37
j***ć Halmana, sorry za spóźnienie

Nikt_nie napisał/a:

Znowu się mnie czepiasz?? Niczego nie wrzucałem, robisz niepotrzebną dramę...



Ten post poniżej dla beki miał być. K****wyszło lamersko. Kolega z postu powyżej obciągnie na przeprosiny. Może być?

Aureora

2022-07-21, 23:47
Może to dobry czas, by zrobić jakiś konkurs i zaktualizować logo strony?

Halman

2022-07-22, 01:47
Gregigregi napisał/a:

j***ć Halmana, sorry za spóźnienie



masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?

~Velture

2022-07-22, 03:35
Halman napisał/a:

masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?



Tylko nagrajcie filmik i na sadola to będzie milion piw :amused:

Nikt_nie

2022-07-22, 08:40
Halman napisał/a:

masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?



Noo i dobrze :D krótko trzymaj swoje pieski xD

Gregigregi napisał/a:

j***ć Halmana, sorry za spóźnienie
Ten post poniżej dla beki miał być. K****wyszło lamersko. Kolega z postu powyżej obciągnie na przeprosiny. Może być?



Twoje imię nadane przez rodziców dla beki miało być. k***a, wyszło lamersko, jak gwiazdkowanie przekleństw na sadictic.pl. Obciągnij sobie ze starym na przeprosiny i matkę wydymaj w kake.

Może być??

Dyskryminator

2022-07-22, 11:19
Z góry założyłem, że nie chcesz mieć baby z ku*asem na protezie, (co niestety mocno ograniczyło moje pole manewru), ale mimo utrudnień wykombinowałem coś takiego:



"Sarkastyczna" opcja:



A jak chcesz coś tylko w stylu sadolowego logo:




No i oczywiście życzę zdrowia :-)

PIs

2022-07-22, 11:48
Chciałbym tylko powiedzieć, że wasze propozycje są do dupy.

Rgaty96

2022-07-22, 12:38
Dawajcie takiego meksykańca w kominiarce z kartelu który opie**ala kęsa świerzo wykrojonego serca a na nożu będzie miał napis sadistic.pl :!: 8-)

SocialMedia

2022-07-23, 00:34
Jak coś to skonfiskują protezę
Heliar napisał/a:

Przez pięć lat to oni mogą cie ścigać, a na zgłoszenie jest 6 miesięcy. Druk SD Z2, ja chyba coś tam jeszcze załączałem i był jeszcze jeden.
Teraz mnie to zaciekawiło, jak się zgłasza darowiznę od niepełna 900 osób.





:mrgreen:



:mrgreen:



:lol:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

~Velture

2022-07-23, 10:43
Firma HydroKrycie zgodziła się charytatywnie wykonać nałożenie grafiki na protezę.

https://www.facebook.com/HydrografikaWarszawa/

Nałożą swoją grafikę, na to logo strony a potem polakierują i nałożą ochronną folię aby się nie wytarło :)

Halman

2022-07-23, 13:10
VeIture napisał/a:

Nałożą swoją grafikę, na to logo strony



jak to dokładniej rozumieć? że sztuczna łydka lub podudzie odpada bo musza mieć miejsce na swoją grafikę za ten gratis?