18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projekt GRAFIKI sadistic.pl na protezie Veltura

~Velture • 2022-07-21, 13:22
(Wrzucam do innych czarności)

Witajcie kochani.

Zrzutka na protezę powoli dobiega końca ( https://www.sadistic.pl/viewtopic.htm?p=6222877 ) i dzisiaj była u mnie Pani od protez uczyć mnie formowania kikuta.
Już wstepnie omówiliśmy wariant protezy z kilku kosztorysów jakie dostałem mailowo od ortopedy.

Będzie to proteza za ok 54.500zł finalnie. (więcej o tym jak już dostanę fakturę proformę i szczegółowe papiery)



Dobra, bez przynudzania.

Chodzi o to, że tak jak pisałem w temacie o cukrzycy chcę dać na protezie hydrografikę z logo sadistica.

PROBLEM polega na tym, że dostpne logo sadistica jest w bardzo słabej rozdzielczości i pomimo pytań u Centuriona okazuje się, że to co jest dostępne jest tym co jest. Nie ma nigdzie w lepszej rozdzielczości.


Wiem, że jest tu wielu kreatywnych grafików i może ktoś z was chciałby podjąć się zrobienia projektu grafiki w wysokiej rozdzielczości w czynie społecznym? (na grafice może być podpis autora)


Zainteresowani pomocą w projekcie i zgłaszaniem się proszę pisać tutaj w komentarzach i dodawać temat do ulubionych aby otrzymywać powiadomienia. (na PW niestety nie można linków dawać ani wysyłać obrazków więc na pw nawet nie próbujmy) a temat pewnie wpadnie do suszarki bo nie złapie piwek, bo nie ma za co jeszcze ;)



W każdym razie chcąc podziękować za pomoc w zrzutce od Was wszystkich chciałem to uhonorować dając logo sadistica ale ze względu na słabą rozdzielczość i konieczność stworzenia tego praktycznie od zera postanowiłem napisać temat do osób które chcą i potrafią zrobić od zera coś fajnego co będę nosić jak tatuaż do końca życia a jednocześnie każdy kto spojrzy będzie widział adres strony.

W tych miejscach będzie grafika:

Dzisiaj

2022-07-21, 15:27
@Halman

Nie postarales sie halman juz poprawilem twoje logo

~Velture

2022-07-21, 15:56
Żarty żartami ale serio fajnie jakby ktoś dał jakiś fajny projekt.

senpuu93

2022-07-21, 15:56
Żeby Ci jacyś antifiarze nie wj***li jak będziesz chodzić z sadolem na nodze. Zdrówka Veltór

Halman2

2022-07-21, 15:59
Moja propozycja:
1. Na łydce napis "Noga"
2. Na udzie napis "Sadola"

W końcu żemy się składali :)

djoshin

2022-07-21, 16:03
ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam

Payan

2022-07-21, 16:16
djoshin napisał/a:

ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam



Nawet zżytka.peel od zawsze haracz bierze od zebranej kwoty. Nic nowego.

~Velture

2022-07-21, 16:22
djoshin napisał/a:

ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam




Dzwoniłem do urzędu skarbowego, dowiadywałem się i nie płacę podatku z tego tytułu póki pojedyncza osoba z grupy 3 (czyli osoby niespokrewnione) nie wpłacą mi łącznie ponad 4tysiące cośtam złotych.
(jest jeszcze grupa 2 i 1 ale to już spokrewnione i ulga od podatku jest jeszcze większa więc podaję scenariusz dla sadolowych wpłat)

Nie ma znaczenia suma wpłat. Liczy się łączna wpłata od 1 osoby (w zależności od grupy pokrewieństwa).

W obecnej sytuacji nie zapłacę nawet 1 grosza podatku od Waszych wpłat.

Każda złotówka pójdzie na protezę.
(chyba, że ktoś nie odznaczył poj***nej opcji na zrzutce przy wpłacie gdzie "dobrowolnie" płacicie 3-5-10-15% wrzucanej kwoty dla portalu zrzutka - kurestwo ale tak mają, że trzeba odznaczyć bo domyślnie sie zgadzacie.

Wbrew pozorom taki ch*jem na wodzie pisany nie jestem i się dowiadywałem.
Moglibyście mi i milion złotych wpłacić ale póki wpłata od 1 osoby nie przekracza progu 3 grupy to podatku od darowizny nie płacę.
Jakby 1 osoba mi wpłaciła całą kwotę to już bym musiał.

Na szczęście portal zrzutka daje dokładny wyciąg wpłat i z tym muszę się w ciągu max 5 lat zgłosić do skarbówki i po prostu zgłosić, że dostałem takie darowizny a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.

Dzisiaj

2022-07-21, 17:55
@Halman

w poprzednim poscie chyba logo nie weszlo. Poprawilem halman - teraz bardziej pasuje do ciebie :




Heliar

2022-07-21, 18:18
VeIture napisał/a:

Na szczęście portal zrzutka daje dokładny wyciąg wpłat i z tym muszę się w ciągu max 5 lat zgłosić do skarbówki i po prostu zgłosić, że dostałem takie darowizny a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.



Przez pięć lat to oni mogą cie ścigać, a na zgłoszenie jest 6 miesięcy. Druk SD Z2, ja chyba coś tam jeszcze załączałem i był jeszcze jeden.

Teraz mnie to zaciekawiło, jak się zgłasza darowiznę od niepełna 900 osób. :-/

wojownik070707

2022-07-21, 20:46
~VeIture napisał/a:

(chyba, że ktoś nie odznaczył poj***nej opcji na zrzutce (..) a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.



I bardzo k***a dobrze!

parapsychol

2022-07-21, 21:07
lepiej dorob swiatlowody zeby wygladalo ze zamiast krwi pulsuje swiatlo w nodze itd.