18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Program kosmiczny w Indiach nabiera rozpędu....

CoJaTamKurwaWiem • 2018-07-12, 05:25
Gównonauci staja się coraz sprawniejsi i ćwiczą już powrót na Ziemię :mrgreen:


Pantilion

2018-07-12, 05:38
Ja widać w Indiach życie kołem i gównem się toczy :amused:

Halman

2018-07-12, 08:45
jestem ekspertem: to co widzimy to oryginalna indyjska koncepcja pojazdu lunarnego

os...........wo

2018-07-12, 11:18
W programie była płonąca opona, ale deszcz zniweczył plany.

rozkurw

2018-07-12, 15:35
ooo sk***eeesyn jak on to zrobił?

Ja...........ro

2018-07-12, 16:28
Myslalem, ze nabierze porzadnej predkosci i rozjebie sie gdzies tam na dole ale tego, ze wturla aie z powrotem na gorke zupelnie sie nie spodziewalem.

Dzisiaj

2018-07-12, 20:40
Indyjska Organizacja Badań Kosmicznych (Bhāratīya Antariksh Anusandhān Sangaṭn), ISRO (Isarō) – indyjska państwowa agencja kosmiczna. Jej siedziba mieści się w Bangalore, zatrudnia ok. 20 tysięcy pracowników, z budżetem ok. 65 mld rupii indyjskich (ok. 1,3 mld USD według kursu z października 2008 roku). Zadaniem ISRO jest rozwój technologii związanych z Kosmosem oraz ich wykorzystanie do rozwoju Indii. Poza wynoszeniem satelitów indyjskich, ISRO oferuje również innym krajom swoje usługi w zakresie wynoszenia ładunków na orbitę. Wykorzystywane są do tych celów rakiety nośne: PSLV (Polar Satellite Launch Vehicle) do wynoszenia na orbity polarne oraz GSLV (Geosynchronous Satellite Launch Vehicle) do wynoszenia na orbity geostacjonarne


a ile polskich satelitów zostalo wyniesionych na orbite uzywajac polskiego programu kosmicznego? U nas to potrafia zrobic portal dla bezdomnych za 50mln oraz dotacje na inny ch*jowy portal o puszczy - ponad 7mln dotacji. Pozdrawiam smieszkujących z indyjskiego programu kosmicznego.

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-12, 23:31
Dzisiaj napisał/a:

Indyjska Organizacja Badań Kosmicznych (Bhāratīya Antariksh Anusandhān Sangaṭn), ISRO (Isarō) – indyjska państwowa agencja kosmiczna. Jej siedziba mieści się w Bangalore, zatrudnia ok. 20 tysięcy pracowników, z budżetem ok. 65 mld rupii indyjskich (ok. 1,3 mld USD według kursu z października 2008 roku). Zadaniem ISRO jest rozwój technologii związanych z Kosmosem oraz ich wykorzystanie do rozwoju Indii. Poza wynoszeniem satelitów indyjskich, ISRO oferuje również innym krajom swoje usługi w zakresie wynoszenia ładunków na orbitę. Wykorzystywane są do tych celów rakiety nośne: PSLV (Polar Satellite Launch Vehicle) do wynoszenia na orbity polarne oraz GSLV (Geosynchronous Satellite Launch Vehicle) do wynoszenia na orbity geostacjonarne


a ile polskich satelitów zostalo wyniesionych na orbite uzywajac polskiego programu kosmicznego? U nas to potrafia zrobic portal dla bezdomnych za 50mln oraz dotacje na inny ch*jowy portal o puszczy - ponad 7mln dotacji. Pozdrawiam smieszkujących z indyjskiego programu kosmicznego.



Widzisz synku... tym wlasnie rozni sie kraj cywilizowany od tego nie bardzo cywilizowanego. W tym pierwszym sie dba najpierw o jako takie dobro obywateli, a nie o loty w kosmos. Na ch*j 99% procentom populacji w Indiach te loty, skoro do najblizszego kibla jest 75 kilometorw i trzeba srac na ulicy...? Nie wspominajac o biezacej wodzie...

No ale ch*j... maja sie czym pochwalic, nie...?

realign

2018-07-13, 13:18


Jest projekt promu