18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prognoza pogody

ZjaranyZbyszek • 2015-09-09, 09:07
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch :idzwch*j:

mikiell napisał/a:

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch :idzwch*j:

w ut usunięte wrzucone na serwer sadistika



g6...........66

2015-09-09, 10:05
Tak mi się skojarzyło:

Wywiad z Karlem Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm, jedynym żyjącym krewnym Johanna Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm.



:->

GO...........ED

2015-09-09, 10:23

dudek694

2015-09-09, 10:31
chciało ci się to przepisywać do tego posta ??;p

dobra_kawa

2015-09-09, 10:35
Za prezentera pogody wymawiającego poprawnie Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch na wizji zawsze piwko!

IOI

2015-09-09, 10:38
a po naszemu to bedzie tak:

KościółŚwiętejMariinadstawemwśródbiałychleszczynniedalekowodnegowirupodCzerwonąpieczarąprzykościeleśw.Tysilia

Maxi96

2015-09-09, 16:56
Nawet nie zauważyłem kiedy on to wypowiedział (wyłapałem tylko końcówkę)