18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2017-08-16, 15:09
Ebol-aids?? myślałem że islam

pakicito

2017-08-16, 18:08
Cytat:

Ebol-aids?? myślałem że islam


islam jest w Europie

os...........wo

2017-08-16, 19:52
Istnieje teoria, która zakłada, że w telewizyjnych prognozach pogody, przedstawiane są plany 3 wojny światowej. Można usłyszeć, jak pogodynka posługuje się nazewnictwem typowo wojennym, np: front wschodni, od północy nadejdą itp. Do tego szczegółowe mapy oraz przemieszczanie się linii dwóch wrogich sił. Przypadek ? Nie sądzę.

elfis

2017-08-16, 20:20
puszczalskie/puszczalscy
czas założyć gumkę

na oczy

FransFr

2017-08-16, 20:25
osztyk***o napisał/a:

Istnieje teoria, która zakłada, że w telewizyjnych prognozach pogody, przedstawiane są plany 3 wojny światowej. Można usłyszeć, jak pogodynka posługuje się nazewnictwem typowo wojennym, np: front wschodni, od północy nadejdą itp. Do tego szczegółowe mapy oraz przemieszczanie się linii dwóch wrogich sił. Przypadek ? Nie sądzę.



Przestań ćpać...

Noside

2017-08-16, 21:13
Coś mi się wydaje, że Afryka to poligon eksperymentalny dla biotechnologów.
Najpierw AIDS, potem Ebola, Zika.. Kto zgadnie następną nazwę dla dziwnej epidemii wziętej z murzyńskiej dupy - stawiam sześciopak.

SaveTheTrees

2017-08-17, 10:54
@up
Raczej stawiałbym na to, że w Afryce i Indiach mieszkają j***ne brudasy, które srają na ulice, kąpią się w gównie, mają jakieś poj***ne obrzędy, r*chają się z byle kim i czym, a ponadto są warunki klimatyczne poprawiające skuteczność.