18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profilaktyczne wykluczenie w Detroit...

Halman • 2020-08-07, 06:31

oczywiście zaraz spod kamieni powypełzają obrońcy zwierząt i co oni by to nie zrobili w tej sytuacji....

edmund

2020-08-07, 07:41
twarde bydle, czekam na dlaszą część z właścicielem

maddog77

2020-08-07, 08:01
Co za j***ny debil.

Asuritta

2020-08-07, 08:17
Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .


mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!

Ce...........00

2020-08-07, 08:19
Asuritta napisał/a:

Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .
mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!



a w tej bajce były smoki ?

Payan

2020-08-07, 08:30
Przyszli tylko powybijać świnie na czterech łapach. :D

encoder178

2020-08-07, 08:41
Cenzurator2000 napisał/a:

a w tej bajce były smoki ?



W twojej były dobre psy z krainy czarów, które nigdy nie atakują człowieka i brzydzą się mięsem.
Pieski widocznie wparowały do domu i zrobiły rozróbę. Może nawet zagryzły dziecko. Psy zbierające się w stada zawsze atakują osamotnionych ludzi.

Ce...........00

2020-08-07, 08:46
piter909 napisał/a:

W twojej były dobre psy z krainy czarów, które nigdy nie atakują człowieka i brzydzą się mięsem.
Pieski widocznie wparowały do domu i zrobiły rozróbę. Może nawet zagryzły dziecko. Psy zbierające się w stada zawsze atakują osamotnionych ludzi.



w mojej nie było żadnych psów ale jak tam sobie ubzdurałeś to masz. a chodziło mi o tą jego przypowieść o owczarku i duszeniu, pewnie jechał na różowym jednorożcu do księżniczki w wieży.

Haylash

2020-08-07, 08:51
Zj***na rasa,
Większość filmików z udziałem psa (pogryzienia, ataki itd.) to właśnie ta rasa.
W sumie to odstrzeliłbym jeszcze właściciela za takie wychowanie i odj***nie akcji.

Ni...........ny

2020-08-07, 09:00
Asuritta napisał/a:

... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować...



Się ch*ja znasz obsrańcu. Jeżeli jest agresywny to unosi nos i pokazuje przednie zęby, samo szczekanie nic nie znaczy.

Halman

2020-08-07, 09:02
Niezwyciężony napisał/a:

samo szczekanie nic nie znaczy.


nie jestem ekspertem ale czy aby na pewno szczekanie nic nie znaczy?

lilmuzynio

2020-08-07, 09:02
Jak ja nienawidze pitbulli. Gowno powinno byc z urzedu likwidowane.

Ni...........ny

2020-08-07, 09:02
Halman napisał/a:

nie jestem ekspertem ale czy aby na pewno szczekanie nic nie znaczy?



W sensie nie jest oznaką chęci ataku, psy szczekają z wielu powodów.

Stwierdzenie "szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować" jest idiotyzmem na takim samym poziomie jak erekcja mężczyzny oznajmia że chce gwałcić.

uFo125

2020-08-07, 09:07
Niezwyciężony napisał/a:

W sensie nie jest oznaką chęci ataku, psy szczekają z wielu powodów.



Najlepiej szczekają czy już bardziej piszczą kiedy dostaną gradem z pompki jak w tym filmie.

Eknen

2020-08-07, 09:25
Asuritta napisał/a:

szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować



o kuwa ty to jesteś kynolog level mster