18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Profilaktyczne wykluczenie w Detroit...

Halman • 2020-08-07, 06:31

oczywiście zaraz spod kamieni powypełzają obrońcy zwierząt i co oni by to nie zrobili w tej sytuacji....

paryszzz

2020-08-07, 09:28
Asuritta napisał/a:

Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .
mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!



Ktoś w końcu wypełnia pustkę po poligonie. <3

luja27

2020-08-07, 09:35
Prawidłowa reakcja policji :!:

FunkyKoval5

2020-08-07, 09:46
Asuritta napisał/a:

Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .
mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!


Po zabiciu swojego wroga powinieneś zjeść jego serce żeby przejąć jego moc...

:mrgreen:

Ale zrobiłeś prawidłowo...ja na takie okazje noszę dobry nóż EDC...

Eknen

2020-08-07, 10:15
~Halman napisał/a:


nie jestem ekspertem ale czy aby na pewno szczekanie nic nie znaczy?



ja jest prawie ekspertem , wszystkie moje cztery owczarki niemieckie mają 3 stopień psa towarzyszącego, w tym jeden psa towarzysząca -tropiącego , a jeden stopień psa obronnego. Pies , który chce zaatakować nie szczeka, co najwyżej warczy . obnaża kły i toczy pianę co służy zastraszeniu przeciwnika , na pewno utrzymuje kontakt wzrokowy z ofiarą i nie spuszcza jej z oczu , może krążyć wokół ofiary jak drapieżnik na polowaniu , albo stoi nieruchomo , napięty, mierząc ofiarę i oczekując na odpowiedni moment ataku. Samo szczekanie nic dla nas nie znaczy jeśli nie weźmiemy pod uwagę mowy ciała psa.

DzidaZawodnik

2020-08-07, 10:44
Koleś nie nadaje się do pracy w policji. To nie jest miejsce dla histeryków i tchórzy, bo przez swoją panikę mogą kogoś zabić.

Całe zło tego świat awynika ze słabości, a ten p*zduś właśnoie to potwierdził.

orion123123

2020-08-07, 10:45
kocham zwierzęta ale nie cierpię agresywnych i zle wychowanych sam bym je odstrzelił pfff

Friko

2020-08-07, 11:04
orion123123 napisał/a:

kocham zwierzęta ale nie cierpię agresywnych i zle wychowanych sam bym je odstrzelił pfff



Rozumiem, że masz psa, który jak słyszy, że ktoś wchodzi do domu to się cieszy i czeka cicho w kącie.



DzidaZawodnik napisał/a:

Koleś nie nadaje się do pracy w policji. To nie jest miejsce dla histeryków i tchórzy, bo przez swoją panikę mogą kogoś zabić.
Całe zło tego świat awynika ze słabości, a ten p*zduś właśnoie to potwierdził.



Rozumiem cię, ale teraz postaw się w sytuacji policji. Wbijasz na chatę z nakazem, czyli prawdopodobnie znajduję się tam niebezpieczna osoba. Nagle na siebie leci pies, po wyglądzie którego wnioskujesz, że zaraz skoczy na ciebie, co robisz? Przecież nie wyjmujesz piłeczki i mu nie rzucisz, proponowanie właścicielowi, żeby uspokoił psy też raczej nie wchodzi w grę, bo tu się liczy czas. Widzisz drugiego psa bardzo podobnego do poprzedniego, najpierw ucieka, ale po chwili podchodzi. Zostawisz go teraz to skoczy na ciebie jak podejdziesz. Przykro się na to patrzy, ale wydaje mi się, że niestety nie było innej opcji.

St...........on

2020-08-07, 11:18
Asuritta napisał/a:

Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .
mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!

.

A to ciekawe ,bo wtedy bym odstrzelił ciebie. :amused: zwłaszcza to szczeknięcie psa... Pewnie jesteś złodziejem włamywaczem i dlatego "c**a" potraktowała cię owczarkiem. A tak na serio to jesteś przegrywem, rozumiem że miales prawo zajebac atakującego psa, pewnie też bym zrobił to samo ( syndrom białej gorączki) ale te wypociny ze szczeknieciem mogłeś sobie darować. Pies szczeka albo aby ostrzec przed konfrontacją, albo aby odstraszyć, albo zasygnalizować o czymś. To tak jak za zwyczaj wśród ludzi napie**alanka zaczyna się od utraczki słownej.

Bez dwóch zdań policjant postąpił prawidłowo! Pies go zaskoczył, nie wiadomo było zamiarów psa. Jak najbardziej jestem ZA.

Emilian89

2020-08-07, 11:19
To jest mój pies morderca ile jest w nim agresji ? 0 dlaczego bo go dobrze chowam ... Ten pies ma tyle w sobie miłości i radości nie skacze do ludzi nie atakuje wycieraczek ani innych kundli ...


mav

2020-08-07, 11:42
@up do czasu aż cię wpie**oli we śnie

koxu42

2020-08-07, 12:24
Emilian89 wyjątek. Profilaktycznie i tak bym go uśpił.

BanujNasNieMichalka

2020-08-07, 12:55
No i luz, zabili jej psy za 400$ dostała odszkodowania 75k$ profit? Profit.

Michaloss1

2020-08-07, 14:51
Asuritta napisał/a:

Brawo ! każdy powinien miec broń by bronić się przed kundlami ... szczeknięcie psa oznajmia że chce zaatakować masz prawo odstrzelić jak właściciel nie trzyma go MOCNO i nei ma kontroli nad takim zębatym srającym sk***ielem ... pif paf i spokój ! jeszcze psa oddał bym bezdomnym aby się najedli .
mnie raz upie**olił owczarek niemiecki w noge do kości wiem co to za ból ch*ja udusiłem a ten dalej nogi nie puścił .... c**a nie trzymała go w kagańcu i na smyczy miałem prawo!



Super, to teraz idz jeszcze wypie**ol siostrze to ci ego poza skale wyjebie xD