18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalny tłumacz ciapackiego

Al...........ki • 2015-09-12, 20:33
W związku z przyjeżdżającymi imigrantami polski rząd ogłosił przetarg wśród hodowców kóz na dostarczenie 20 tłumaczy przysięgłych.


krakenwmajtach

2015-09-12, 20:36
No toć ten sam język, pewnie żona z reporterem rozmawiała.

HistoriaPolskiegoRapu

2015-09-12, 21:19
"W związku z przyjeżdżającymi imigrantami polski" Nie do Polski tylko przez Polskę, Polskę to oni mają w ch*ju :)

spiceman

2015-09-12, 21:27
Ale zanim przetoczy się ta szarańcza to syfu u nas też narobi.To jakieś beduińskie dzikusy z czasów średniowiecznych


kwasix

2015-09-13, 00:10
Nic nic nie zrozumiałem ale leci piwo..

Kluseczek

2015-09-13, 00:29
rozj***ło mnie to blablalblalalalal :D

de...........nt

2015-09-13, 00:57
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

"W związku z przyjeżdżającymi imigrantami polski" Nie do Polski tylko przez Polskę, Polskę to oni mają w ch*ju :)


Tylko do czasu. Jak nasi zachodni nieprzyjaciele ugną się pod ciężarem paru milionów pseudo-uchodźców, bo nie wyrobią na socjal, to wrócą i do nas.
Pamiętajcie, ich celem jest Europa jako taka - a że przy tym to chciwe i leniwe hieny, to zaczynają od najbogatszych i najbardziej "poprawnych". Tym bardziej, że ci najbogatsi i najbardziej poprawni chętnie nadstawiają dupy śniadej i czarnej masie w imię poprawności politycznej, tolerancji, itp.

Naprawdę, nie wiem, co musi się stać, żeby Europa oprzytomniała.
Chyba turbany musiałyby w ciągu jednego dnia zgwałcić szwabską premier, brytyjską królową i przewodniczącą rady europejskiej.

adamZjeb

2015-09-13, 01:27
Jedna rasa, na pochyłe drzewo niech sp***alają i spadną z niego śmiertelnie.