18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna robota

longlong7 • 2017-09-15, 11:34
Kupiłem sobie auto, poprzedni właściciel zapewniał ze wszystko OK i że profesjonalnie zablokowali DPF
tjaa wiem że ma sie palić po przekręceniu stacyjki

tranzystor

2017-09-16, 00:17
voidinfinity napisał/a:



Jeżeli się nie mylę, to w benzyniakach od któregoś tam rocznika filtry cząstek stałych będą montowane fabrycznie.



Tylko, że taki filtr cząsteczek stałych dla silnika benzynowego, to będzie zupełnie co innego, niż w Dieslu. Silniki wysokoprężne z zasady działania mają tendencję do emisji rakotwórczej sadzy. Nie wiem jak trzeba zajechać silnik benzynowy, żeby wywalał z siebie sadzę.

St...........on

2017-09-16, 01:00
A ja głupi, myślałem, że wszystkie żarówki powyjmowane :amused: a tu diody...

nnvmen

2017-09-16, 02:01
gtrunio napisał/a:

idea dpf-u jest debilna - magazynowanie sadzy i innego gówna po to, aby to i tak wypuścić w powietrze na jakiejś trasie...

głównym powodem zapełnienia dpf-u jest sadza powstająca ze spalania ropy, rzadziej z oleju - popatrz ile w silniku spalisz oleju, a ile samego paliwa... dlatego idea wsadzania dpf-a do benzyniaka jest debilna, bo tej sadzy i innych cząstek stałych powstanie tyle co nic...



Dlaczego debilna? Sadza jest o wiele gorszym odpadkiem niż uzyskane z niej po podgrzaniu do kilkuset stopni dwutlenek węgla i woda.

LuzaQ

2017-09-16, 02:36
Abraxus napisał/a:

Samochody na ropę to jest współczesny odpowiednik wozu drabiniastego.
Auto powinno jeździć na benzynie. ON leje się do traktorów.
Oddaj to na złom i kup prawdziwy samochód.


Troluj dalej

BLACK_RAVEN

2017-09-16, 08:34
Ludzie przecież jak złożycie obie części, to zakryta dioda odpowiada za AIRBAG.

slig01

2017-09-16, 09:31
@BLACK_RAVEN Na prawdę? Chłopie mam podpowiedź dla Ciebie - napis "STOP" na środku, a nawet sam napis AIR BAG. Gdyby tak złożyć jak mówisz to były by odwrócone. Serio tak pieprzysz czy słaby trol?

Dexterous

2017-09-16, 11:11
O k***a, ostra wymiana poglądów sadolowych mirasów garażowych :amused:
Jestem ciekaw ilu największych znawców, to tak naprawdę dzieciaki, które nigdy auta nawet nie prowadziły albo jakieś ziutki, co mają prawko od pół roku :D

longlong7

2017-09-16, 12:48
BLACK_RAVEN napisał/a:

Ludzie przecież jak złożycie obie części, to zakryta dioda odpowiada za AIRBAG.


ludzie a po jaką k***e ktoś miał by zaślepiać kontrolkę airbag?

Jorgen88

2017-09-16, 14:58
Abraxus napisał/a:

Samochody na ropę to jest współczesny odpowiednik wozu drabiniastego.
Auto powinno jeździć na benzynie. ON leje się do traktorów.
Oddaj to na złom i kup prawdziwy samochód.

jeździłeś dieslem z 2017? takim biemdablju na przykład? to przejedź się :D

BLACK_RAVEN napisał/a:

Ludzie przecież jak złożycie obie części, to zakryta dioda odpowiada za AIRBAG.

ty idioto :lol: ja pie**ole :idzwch*j:

tranzystor

2017-09-16, 15:23
longlong7 napisał/a:

ludzie a po jaką k***e ktoś miał by zaślepiać kontrolkę airbag?




Po taką samą, po jaką ktoś zaślepił diodę problemu z DPF. To są kontrolki sygnalizujące problem. Jak są ludzie tacy jak Ty, którzy tego nie wiedzą, to na pewno są jeszcze ludzie nie wiedzący, że te kontrolki powinny się na krótko zaświecić po przekręceniu kluczyka, właśnie sygnalizując, że wogóle działają.

Dżizas_kurde

2017-09-16, 17:20
[quote]
Przecież to kontrolka od poduszek powietrznych jest zalepiona, znafcy!
[/qyote]
Wreszcie ktoś to k***a zauważył>


Hej bando kretynów :D
Zaślepiona jest kontrolka od poduszek ! :)

Cytat:


h*j w dupe kazdemu co jest przeciwko dieslom.
idioci.
pajace.
ludzie, zrozumcie ze ta cała nagonka na diesle ostatnio jest stworzona przez niemców.
dlaczego?
żeby, k***a sprzedawać nowe auta (odstaw diesla, sprzedamy ci benzyniaka)



Co .. boisz się że twój zajebisty passat tdi.. nie jest już taki zajebisty ? :D

GhostRider32

2017-09-16, 17:22
Coś podobnego przydałoby się w moim Viggen :D

gabriel0

2017-09-16, 19:27
Za starych czasów to ludzie byli lvl wyżej. Mostkowało się ciśnienie oleju z ładowaniem, żeby obie gasły po odpaleniu silnika :)

longlong7

2017-09-16, 21:00
tranzystor napisał/a:




Po taką samą, po jaką ktoś zaślepił diodę problemu z DPF. To są kontrolki sygnalizujące problem. Jak są ludzie tacy jak Ty, którzy tego nie wiedzą, to na pewno są jeszcze ludzie nie wiedzący, że te kontrolki powinny się na krótko zaświecić po przekręceniu kluczyka, właśnie sygnalizując, że wogóle działają.


chłopie nawet małpa potrafiła by to złożyć poprawnie ale widze że masz z tym jakiś problem

tranzystor

2017-09-17, 01:46
longlong7 napisał/a:

chłopie nawet małpa potrafiła by to złożyć poprawnie ale widze że masz z tym jakiś problem




Nawet małpa by zrozumiałą znaczenie i rozmieszczenie tych kontrolek, ale ciebie to przerasta.