18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PROFANACJA

nowynick • 2019-05-09, 08:10
prawaki dostają bólu dupska o profanację wizerunku Matki Boskiej, lewaki zawału, bo im działaczkę aresztowali, poseł Anna Maria Siarkowska składa donosy do płokułatuły , Świat ma z nas bekę, to ja idę krok dalej i sprofanuję Chrystusa :mrgreen:

spoiler

Wiewór

2019-05-09, 08:20
Protestuję przeciwko nazywaniu PiS prawicą! To jest partia skrajnie lewicowa!!! :roll:

Halman

2019-05-09, 08:20
symbol tęczy został zgwałcony przez LGBT... było by uczciwiej jak by za symbol mieli coś adekwatnego i jasnego do swojej ideologii... dwóch lecących w ślinę pedałów w skórzanych policyjnych strojach (z wyciętymi otworami na gołą dupę) w otoczeniu "uświadamianych" przedszkolaków..

janlew

2019-05-09, 08:25
To nie jest profanacja głupcze. Tęcza z wyciętym kolorem błękitny, oznaczającym w skrócie niebo, którą ukradły nakręcone przez parchów cwe*e, to jest profanacja.

Abraxus napisał/a:

Protestuję przeciwko nazywaniu PiS prawicą! To jest partia skrajnie lewicowa!!!

''
A ja protestuje sprzeciwiając się by parchy posługiwały się językiem polskim, miały polskie nazwiska i obywatelstwa, tyle że nic z tych protestów.

mygyry

2019-05-09, 08:26
Zasadniczo to profanacją jest fakt, że orędownicy równości z wolnością na ustach robią coś z premedytacją co przeszkadza sporej grupie wyznaniowej.
Chcą uchodzić za nowoczesnych, tolerancyjnych kochających wszystkich bla bla, przecież to hipokryzja jak nie wiem, zresztą po co im to?
Teraz macie w Londyńskiej galerii obrazy pozakrywali bo się muzułmańcom nie podobają i co pojadą nasze lewaki rozdzierać się Rejtanem na ulicy w walce o wolność sztuki?

nowynick

2019-05-09, 08:35
Abraxus napisał/a:

Protestuję przeciwko nazywaniu PiS prawicą! To jest partia skrajnie lewicowa!!!



PiS to ani lewica ani prawica tylko populistyczna socjalno katolicka mieszanka. Jedni z "nadania" ojca Rydzyka, drudzy za 5 stów, inni ugrali na migrantach z Afryki. Widzą czego chce przeciętny Polak i mu to dają sami zgarniając kolejne głosy, a że większość to debile to głosują na prokuratorów stanu wojennego, posłankę która lata z donosami na obrazek, Macierewicza itp. itd. Ludzi których powinno się psychiatrycznie przebadać zanim dało władze (to chyba w preambule naszej konstytucji powinno być zapisane).

Jaki to w ogóle obciach wizerunkowy dla Polaków jak Guardian czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka o tym mówi. Polak - zaślepiony chrześcijanin ekstremista, żyjący dalej niczym muzułmanin w X wieku. Wstyd za granicę jechać i przyznać skąd się jest.

Wiewór

2019-05-09, 08:39
nowynick napisał/a:

PiS to ani lewica ani prawica tylko populistyczna socjalno katolicka mieszanka.



Wymieniłeś właśnie elementy faszyzmu..
Faszyzm to nic innego jak skrajna lewica plus odwoływanie się do tradycyjnych wartości rodzinnych, populizm i socjalizm.
Żadna partia socjalistyczna, która rozdaje publiczne pieniądze nie ma prawa być nazywana prawicową.
Prawica to przede wszystkim ograniczanie socjalizmu.

ire09

2019-05-09, 08:49
Przecież na pierwszym obrazku zrobił z paców pistolet i pokazuję żeby ich ( tęczowych) wystrzelać. Wszystko jest dobrze.

nowynick

2019-05-09, 08:53
Abraxus napisał/a:

Wymieniłeś właśnie elementy faszyzmu..



no właśnie k***a wiem :-|

poligon6

2019-05-09, 08:59
nowynick napisał/a:

Jaki to w ogóle obciach wizerunkowy dla Polaków jak Guardian czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka o tym mówi. Polak - zaślepiony chrześcijanin ekstremista, żyjący dalej niczym muzułmanin w X wieku. Wstyd za granicę jechać i przyznać skąd się jest.



Na zachodzie kazdy ma wyj***ne na polskę. problem to sie zaczyna jak nie ma kto im szparagów wyzbierac albo dupy podetrzeć. Wtedy zauważaja Polskę. a te w3szystkie Guardiany, fudacje i inne bzdety i tak sie produkuja na potrzeby własnego odbiorcy, ewentualnie by wspomóc polska targowice.

Jestem kilkukrotnie na targach w Niemczech i nigdy nie pojawiał sie temat "co sie w Polsce odpie**ala", nawet na zakrapianych imprezach. Niemcy do nas też przyjezdzaja i widza co sie dzieje, jak wygląda Polska.

impressa88

2019-05-09, 09:16
Nie wiem w czym wy widzicie wszyscy problem że u nas bronią chrześcijaństwa. Walczą o symbole religijne. Wolicie żeby nasz naród był muzułmański?

McQurwa

2019-05-09, 09:26
nowynick napisał/a:

prawaki dostają bólu dupska o profanację wizerunku Matki Boskiej, lewaki zawału, bo im działaczkę aresztowali, poseł Anna Maria Siarkowska składa donosy do płokułatuły , Świat ma z nas bekę, to ja idę krok dalej i sprofanuję Chrystusa



Rozgrzeszam Cię synu, a za pokutę trafisz do tęczowego piekła, gdzie będziesz codziennie walony w dupsko przez pedałów. amen :dupsko:

nowynick

2019-05-09, 09:26
poligon6 napisał/a:

Na zachodzie kazdy ma wyj***ne na polskę. problem to sie zaczyna jak nie ma kto im szparagów wyzbierac albo dupy podetrzeć. Wtedy zauważaja Polskę. a te w3szystkie Guardiany, fudacje i inne bzdety i tak sie produkuja na potrzeby własnego odbiorcy, ewentualnie by wspomóc polska targowice.
Jestem kilkukrotnie na targach w Niemczech i nigdy nie pojawiał sie temat "co sie w Polsce odpie**ala", nawet na zakrapianych imprezach. Niemcy do nas też przyjezdzaja i widza co sie dzieje, jak wygląda Polska.



no właśnie to wcale tak nie jest, że nie wyrabiają nam opinii. Zobacz prosty przykład: Wenezuela głoduje... kraj z największą ilością ropy na Świecie? Zacznijmy od tego Hugo Chavez publicznie znieważał amerykańskiego prezydenta, wolał się układać z innymi, kiedy umierał wybrał następce również nieprzychylnego USA. CIA od lat podkopuje im gospodarkę i miesza w kursie waluty, Wykańczają ich finansowo i publikują obrazki głodujących obywateli. Nowy sposób wojny. Po udanym przewrocie (Świat w tej nagonce już zaakceptował jakiegoś samozwańczego prezydenta na którego nawet nikt nie głosował poza Trumpem i kolegami) łapy położą na tej roponośnej krainie.

A jak jest w ukochanym mieście Bolivara?


Cały świat pod nosem powtarza o jakiś ekstremach, które się u nas odpie**alają, na szczęście dużo ropy u nas nie ma, bo już wujo Sam chciałby nas uciskanych oswobadzać...

Wiewór

2019-05-09, 09:31
impressa88 napisał/a:

Nie wiem w czym wy widzicie wszyscy problem że u nas bronią chrześcijaństwa. Walczą o symbole religijne. Wolicie żeby nasz naród był muzułmański?



A nie może być po prostu świecki wolny od religijnych halucynacji? :roll: