18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PROFANACJA

nowynick • 2019-05-09, 08:10
prawaki dostają bólu dupska o profanację wizerunku Matki Boskiej, lewaki zawału, bo im działaczkę aresztowali, poseł Anna Maria Siarkowska składa donosy do płokułatuły , Świat ma z nas bekę, to ja idę krok dalej i sprofanuję Chrystusa :mrgreen:

spoiler

Wiewór

2019-05-09, 19:43
Pedofil nie jest homoseksualistów. To są dwie różne dewiacje.

mygyry

2019-05-09, 19:49
Abraxus napisał/a:

Pedofil nie jest homoseksualistów. To są dwie różne dewiacje.



Niby dlaczego? można być pedofilem hetero i pedofilem homo, ale to nie odpowiada postępowej narracji prawda?

Skoro to są dwie różne dewiacje to dlaczego gdy pojawia się jakaś informacja o pedofilu to okazuje się w większości, że molestował dziewczynki lub chłopców a mało kiedy biseksulanie

werther

2019-05-09, 22:02
nowynick napisał/a:

prawaki dostają bólu dupska o profanację wizerunku Matki Boskiej, lewaki zawału, bo im działaczkę aresztowali, poseł Anna Maria Siarkowska składa donosy do płokułatuły , Świat ma z nas bekę, to ja idę krok dalej i sprofanuję Chrystusa



Póki co sprofanowałeś swój mózg. A nie, czekaj...

Hint: chrześcijańska i judaistyczna tęcza ma swoją symbolikę i ma 7 pasów, ta druga, nowsza - 6.

Wiewór

2019-05-09, 23:05
mygyry napisał/a:

Niby dlaczego? można być pedofilem hetero i pedofilem homo, ale to nie odpowiada postępowej narracji prawda?
Skoro to są dwie różne dewiacje to dlaczego gdy pojawia się jakaś informacja o pedofilu to okazuje się w większości, że molestował dziewczynki lub chłopców a mało kiedy biseksulanie



Może Freud by wiedział. Ja wiem tyle, że pedofila rajcuje przemoc na dzieciach i że nie mają dorosłych ciał.

sa...........os

2019-05-09, 23:59
W Niemczech to ocipieć idzie od ilości tych pedalskich flag. Na każdym sklepie, na każdym rogu naj***ne tego gówna (podobnie jak wszelkiej maści flyerów Antify i tym podobnego syfu). W robocie chyba ze trzy naliczyłem, jedna z hasełkiem "be queer"! Brzmi jak jakaś zachęta do bycia pedrylem... Zresztą Niemcy faktycznie są queer. Widzisz wychudzonego heteroniepewnego zjeba z zielonymi włosami, tunelami w uszach, skrajnie ch*jowymi dziarami z jakiegoś szablonu i toną kolczyków na ryju, to od razu wiesz że rodowity Aryjczyk. O bogatej kulturze podpie**alania i dzwonienia na pały z powodu byle gówna już nie wspomnę.
Ktoś mi wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi? Bo za takimi pierdołami zawsze idą pieniądze. Uchodźców przecież też nikt nie przyjmuje "z dobrego serca", bo nie tak działa świat. Ale kto mi powie, jaki jest cel w tej natarczywej promocji zboczeń, bo to całkiem intrygujące!

Swoją drogą, pamiętam jak się śmiałem kilkanaście lat temu z tych wszystkich teorii na temat teletubisia pedała. "Co za zjeb wymyśla takie srogie tezy", mawiałem. Teraz k***a dopiero dostrzegam, że ta cała pedalizacja społeczeństwa to już trwa od lat. Widać to wszędzie - w filmach, grach, w literaturze to nie wiem, ale pewnie też (mam za dużo klasyki do nadrobienia by śledzić nowoczesne śmieciowe pisarstwo).

I jakkolwiek nie miałem nigdy nic do osób o odmiennej orientacji, to teraz na ich widok mi się nóż otwiera. A to zasługa tylko i wyłącznie tych sp***olonych środowisk LGBT wpie**alających się w każdy aspekt życia chyba jeszcze natarczywiej niż kościół katolicki. W Polsce na szczęście jeszcze tego tak nie widać, ale na zachodzie skala tego zjawiska jest ogromna, a jakikolwiek głos rozsądku w sprawie tej propagandy jest zaraz traktowany jako atak, albo nawet faszyzm (a to ironia) i może się spotkać z represjami.

Uff, jak dobrze że nie mieszkam na stałe w tej lamerskiej szwablandii, Podkarpaciu Europy...

mygyry

2019-05-10, 07:29
Abraxus napisał/a:

Może Freud by wiedział. Ja wiem tyle, że pedofila rajcuje przemoc na dzieciach i że nie mają dorosłych ciał.



To poszukaj informacji na temat pedofilii i adopcji dzieci przez pary homo.
Chrześcijaństwo ze swoimi poglądami było tak nachalne jak pedalstwo teraz wieki temu, teraz pleban mi co najwyżej przyjdzie na kolędę i grzecznie zapyta czy może wejść, jak mu powiem, żeby sp***alał to grzecznie sobie pójdzie jak powiem pedałowi, żeby sp***alał to jestem homofobem, włączam tv = LGBT, odpalam neta LGBT, słucham radia LGBT. Nie ma dnia żeby w mediach dewianci nie mieli jakiegoś problemu do świata, a to że w bajkach nie ma związków homo, a to że w nowych gwiezdnych wojna pojawią się pary homo, a to że znowu gdzieś maszerują i tak można wymieniać bez końca.
Sami doprowadzają do skrajnego wk***ienia społeczeństwa nie dla tego, że rżną się w dupę, ale dlatego że są nachalni w promowaniu siebie i swojego stylu życia.

Wiewór

2019-05-10, 07:34
@up zgadzam się. Też mnie to wk***ia.
Pedalstwo było zawsze. Za komuny też mieli swoje miejsce gdzie się spotykali. Wszyscy wiedzieli, że są cioty i wszyscy mieli na to wyj***ne.
W Polsce nikt ich nigdy nie prześladował a teraz tak wciskają wszystkim na siłę swoją wizję świata, że wzbudzają agresję.

mygyry

2019-05-10, 07:49
Abraxus napisał/a:

@up zgadzam się. Też mnie to wk***ia.
Pedalstwo było zawsze. Za komuny też mieli swoje miejsce gdzie się spotykali. Wszyscy wiedzieli, że są cioty i wszyscy mieli na to wyj***ne.
W Polsce nikt ich nigdy nie prześladował a teraz tak wciskają wszystkim na siłę swoją wizję świata, że wzbudzają agresję.



Teraz prócz wciskania wizji swojego świata zaatakowali symbolikę osób, którym może to przeszkadzać i o ile jakoś nie czuję się z tym związany to rozumiem, że dla wielu to po prostu kropla, która przelewa czarę goryczy, bo w sporej większości te osoby nic nie robią przeciwko osobom homo a sami stali się celem ataku. To nie jest droga do walki o równe prawa ani o tolerancję.