18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanacja pomnika Jana Pawła II z placu Katedralnego

WizarD90 • 2018-09-17, 00:22
"W Tarnowie szok i niedowierzanie. Nieustalony dotąd sprawca lub sprawcy znieważyli pomnik św. Jana Pawła II stojący na Placu Katedralnym. Najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę ktoś przerzucił przez pomnik sznur z przywieszonym dużym kartonem, na którym widniał napis: „Chroniłem pedofilów w sutannach”. Do prawej ręki pomnika przywiązano kilka par dziecięcych bucików. Incydent od razu został uwieczniony na zdjęciach i opublikowany na co najmniej dwóch profilach na facebooku. Całe wydarzenie musiało dziać się późną nocą, gdyż w pobliskiej kamienicy nie palą się światła, a na przykościelnym parkingu nie parkuje żaden samochód." ~ Gazeta Krakowska

https://i.sadistic.pl/pics/2321a861ba66.jpg

jur

2018-09-17, 00:36
Prawda w oczy kole !!

hfbnmiuytp

2018-09-17, 00:58
Natomiast Biedroń chronił pedofila-nauczyciela muzyki w Domu Kultury w Słupsku. Taka to kultura, że nie można odpuścić klechom sukcesów na żadnym polu, nawet j***nia dzieci.

Konikmamy

2018-09-17, 01:48
Ja bym mi jeszcze zalozyl kolorowe majtki i dal dildosa do reki

McMenel

2018-09-17, 05:32
Prawda nie może być profanacją.

Wiewór

2018-09-17, 08:54
Ale czym znieważyli? Że prawdę napisali? JP stoczył heroiczną walkę w obronie kolegów zboli po fachu.

nowynick

2018-09-17, 09:04
nie widzę tu żadnego profanowania tylko parę gorzkich słów prawdy. Natomiast ubranie Zygmunta III Wazy w tą wyj***ną koszulkę to już jazda po bandzie. To, że się zmarł jakieś 150 lat przed konstytucją to ch*j, ale ultrapobożny, ostro zwalczający ateistów i zwolenników Reformacji, pacyfikator uprawnienia Sejmu walnego symbolem KODu? WTF?


PS oni mieli pozwolenie od miasta na postawienie dźwigu na środku starówki? Biorąc pod uwagę, że mogli zawalić kazamaty pod placem zamkowym to jak ich każdy zazwyczaj zlewa jako niegroźną grupkę opłacanych oszołomów tak tym razem powinni się dobrać im do dupy.

orion123123

2018-09-17, 09:53
hahahahahahaha, widze że nasz głupi naród sie przebudza! dobrze trzeba zapobiec tej katastrofie, ludziom do życia nie potrzebna jest religia, ona jest po to żeby molestować wasze dzieci i zbierać od was datki.

The_Generat

2018-09-17, 10:15
"Ja bym mi jeszcze zalozyl kolorowe majtki i dal dildosa do reki " - a ubieraj się jak chcesz

majster

2018-09-17, 13:56
Uczepili się jednego człowieka. Papież ma tyle do gadania co żyd za okupacji.

janlew

2018-09-17, 15:23
Ech te lewackie parchy i ich parchaty miot, umiaru nie mają ...ale dobrze, dobrze, bawcie się. PIS nie będzie rządził wiecznie. Polacy powoli zaczynają mieć do was poprawny stosunek, podąży za tym i stosowny wybór polityczny, prawo i właściwe traktowanie. To jest albo szanujecie Polaków, ten kraj, jego religię, kulturę, prawdę historyczną itd. albo wypie**alacie za granicę lub do pierdla. Ja to się w ogóle zastanawiam, co wy tu k***a jeszcze robicie.

A co do debili co się powołują na konstytucję, przeczytajcie ją najpierw ze zrozumieniem, choć pierwsze parę linijek:

Art. 1.Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.
- więc waszym też współobywatele, możecie mieszkać, gościć itd.

Art. 2.Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.
- to są sprzeczne ze sobą brednie, więc pomijam

Art. 3.Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
- zrozumieli szanowni goście?

Art. 4.Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
Naród, nie naród i pozostali obywatele RP. To chyba załatwia finalnie sprawę i jasno pokazuje że wara wam od władzy. Każdej!!! Ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej!!!
Nie trzeba większości konstytucyjnej. Wystarczy tylko i wyłącznie mieć jaja i zacząć przestrzegać konstytucji. Wtedy macie przej***ne i dopiero będziecie płacz i zgrzytanie zębów.

PieronJasnySzlag

2018-09-17, 17:11
McMenel napisał/a:

Prawda nie może być profanacją.


Czyli jak nakleje twojej starej na plecy kartke z napisem "dawałam dupy i urodziłam zjeba" to nie będzie to żadna profanacja, tak?

KK jest jaki jest. Nie oceniam bo w kościele nie bywam. Ale jest to podwalina narodu, spoiwo zdrowego społeczeństwa czy się to komuś podoba czy nie. Dlatego tez nieomarksizm kulturowy tak próbuje niszczyć tą instytucje. Jest to podstawowy element destabilizacji państwa i degrengolady społeczeństwa.

Ciekawe czy osoba która zrobiła tą akcje tak samo potraktuje Romana Polańskiego czy Biedronia? Pytanie retoryczne.
j***ć lewactwo. A tffu!

Sa...........hi

2018-09-17, 18:55
WizarD90 napisał/a:

Nieustalony dotąd sprawca[...]



killua

2018-09-17, 19:16
janlew napisał/a:

Art. 4.Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
Naród, nie naród i pozostali obywatele RP. To chyba załatwia finalnie sprawę i jasno pokazuje że wara wam od władzy. Każdej!!! Ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej!!!
Nie trzeba większości konstytucyjnej. Wystarczy tylko i wyłącznie mieć jaja i zacząć przestrzegać konstytucji. Wtedy macie przej***ne i dopiero będziecie płacz i zgrzytanie zębów.



Czyli uważasz że ok by było gdyby jakaś partia doszła do władzy, wymieniła wierchuszkę wojska na swoich, powiedziała że od teraz wyborów nie będzie bo już jest ok i jak ktoś ma coś przeciw to kula w łeb. To już było. To się nie sprawdziło. To upadło. ...