18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanacja pomnika Jana Pawła II z placu Katedralnego

WizarD90 • 2018-09-17, 00:22
"W Tarnowie szok i niedowierzanie. Nieustalony dotąd sprawca lub sprawcy znieważyli pomnik św. Jana Pawła II stojący na Placu Katedralnym. Najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę ktoś przerzucił przez pomnik sznur z przywieszonym dużym kartonem, na którym widniał napis: „Chroniłem pedofilów w sutannach”. Do prawej ręki pomnika przywiązano kilka par dziecięcych bucików. Incydent od razu został uwieczniony na zdjęciach i opublikowany na co najmniej dwóch profilach na facebooku. Całe wydarzenie musiało dziać się późną nocą, gdyż w pobliskiej kamienicy nie palą się światła, a na przykościelnym parkingu nie parkuje żaden samochód." ~ Gazeta Krakowska

https://i.sadistic.pl/pics/2321a861ba66.jpg

Lysack

2018-09-18, 12:37
Abraxus napisał/a:


A może rozszerzymy ochronę z poczęcia o wytrysk?
Czy zapłodniona zygota jest zdatna do samodzielnego życia? Zastanów się. Jak ją wyciągniesz z macicy to pójdzie do pracy i sama sobie zarobi na rachunki? pie**olisz od rzeczy...



Czy noworodek jest zdatny do samodzielnego życia? Po wyciągnięciu z macicy idzie do pracy i sam sobie zarabia na rachunki?
Zastanów się, bo pie**olisz od rzeczy...

Swoją drogą, zwolennikiem aborcji do którego roku życia jesteś? A zamiast renty refundacja eutanazji, w końcu renciści z definicji są niezdatni do samodzielnego życia :)

Wiewór

2018-09-18, 12:49
WeedLover napisał/a:

Spodziewałem się zlewaczenia Sadistica, jednak nie tak prędko. Od dwóch lat, jak nie lepiej, coraz częściej dominuje propaganda lewej strony. Nie dziwi za to popularność takich treści. W końcu hasła socjalistyczne najlepiej trafiają do ograniczonego odbiorcy. Opluwanie tradycji, kultury, ważnych dla Polaków postaci jak i obrażanie nas samych. Szkoda tego portalu, no ale cóż.


Dla mnie wyższą wartością jest niej***nie dzieci a skoro dla Polaków bohaterem jest człowiek, który ukrywał kryminalistów zboczeńców to ja pie**olę takie wartości i tych Polaków.
Tradycja kojarzy mi się negatywne. Najczęściej jest to zbiór czynności wykonywanych bez racjonalnego uzasadnienia "bo tak". Bo tak robił dziadek i babcia. No ich ch*j, że robili. Może za ich życia to było racjonalne. Teraz już niekoniecznie.
Kiedyś tradycją w każdym domu było wypiekanie chleba. Macie czas na życie zgodnie z tą tradycją??
Powtarzam po raz kolejny chrześcijaństwo i cała kulturowa otoczka wyrobiona w koło niego to nie jest nasza kultura! Naszym dziedzictwem jest kultura słowiańska opierająca się na miłości do natury a nie mamrotanie pod nosem wierszyków dla umrzyka nadzianego na patyk i łykanie za to w nagrodę magiczne wafelki.

Lysack napisał/a:

Czy noworodek jest zdatny do samodzielnego życia? Po wyciągnięciu z macicy idzie do pracy i sam sobie zarabia na rachunki?
Zastanów się, bo pie**olisz od rzeczy...


Zależy. W Chinach musi iść skręcać ajfony.

The_Generat

2018-09-18, 14:20
"Za aborcją powinni być skrajni prawicowcy, którzy wolą ustrój na bazie starożytnej Sparty, gdzie 10 letniego kalekę zrzuci się ze skał, a nie tylko nienarodzone wyskrobie."

ja pie**olę, 3/4 sadola ? ze skał ?

Loaloa

2018-09-18, 15:31
Cytat:

W końcu hasła socjalistyczne najlepiej trafiają do ograniczonego odbiorcy.



Trudno się z tym nie zgodzić patrząc na poparcie dla Pisu.

Cytat:

Opluwanie tradycji, kultury, ważnych dla Polaków postaci jak i obrażanie nas samych. Szkoda tego portalu, no ale cóż.



Nie wiedziałem, że dupczenie dzieci to wasza tradycja i kultura. Chociaż KK "ubogaca" was już od ponad tysiąca lat, rzeczywiście mogliście się przyzwyczaić.

TB303

2018-09-18, 15:32
WeedLover napisał/a:

Opluwanie tradycji, kultury, ważnych dla Polaków postaci jak i obrażanie nas samych. Szkoda tego portalu, no ale cóż.


Takiego samobója to ja dawno nie widziałem. Weź nie płódź dzieci zwyrolu, bo strach pomyśleć co z nich wyrośnie, spowodowanego tak tradycyjnym wychowaniem :amused:

Cara_Al_Sol

2018-09-18, 16:25
"Tak jak pan Jezus powiedział".
Pozdrawiam. Zwłaszcza tego antysemitę.
:krawaciarz:

El_Macias

2018-09-18, 16:42
Eeee... WeedLover, a to przypadkiem Swaróg, Perun, Świętowit i spółka nie byli nam bliżej niż żydowski cieśla (bez podtekstu antysemickiego, przecież Jezus był Żydem), oraz "parodia" kultu Jana Pawła II w postaci wrzucania jego wizerunku na talerze, stawiania pomników na potęgę, pomimo jego osobistego sprzeciwu i robienia z niego jednoosobowej armii obalającej komunizm?

Nie neguje, że nie przyczynił się (Jan Paweł II) do tego ( no ale nie on sam ), plus to, że religia chrześcijańska dodawała narodowi otuchy w trudnych dla niego czasach.

Wiewór

2018-09-18, 18:25
Proszę taki zwyczajny temat a gówno aż kipi :amused:

TB303

2018-09-18, 18:28
Cieszmy się póki możemy. Jeszcze jedna kadencja katolskiego PiS-u i wrócimy do czasów, kiedy takich jak my traktowało się po chrześcijańsku - paliło na stosach, nabijało na pal i inne takie, ciekawe "zabawy" :amused:

ellsworth

2018-09-18, 23:21
Spiderowski napisał/a:


KK jest jaki jest. Nie oceniam bo w kościele nie bywam. Ale jest to podwalina narodu, spoiwo zdrowego społeczeństwa czy się to komuś podoba czy nie. Dlatego tez nieomarksizm kulturowy tak próbuje niszczyć tą instytucje. Jest to podstawowy element destabilizacji państwa i degrengolady społeczeństwa.


No jasne! I dlatego Polska jest światłym przykłądem zdrowego społeczeństwa w przeciwieństwie do takich np. Czech będących na dokładnie przeciwnym biegunie religijności - to dopiero jest wg. ciebie chory kraj. Ja pie**olę... przeczytałeś to w ogóle przed wysłaniem?

Co do meritum, to tak jak napisał ktoś na początku. Prawda w oczy kole. Nie o to chodzi, że pedały były i są wśród księży, bo są wszędzie. Chodzi o to, że KK w sposób PROGRAMOWY i ZORGANIZOWANY kryło, żeby nie powiedzieć tworzyło (patrz burdele dla księży z domów dziecka w Irlandii) siatkę pedofilską. Wyobraźcie sobie, że np. nauczyciel podejrzewany o pedofilię jest przenoszony przez kuratorium do innej placówki, żeby go ukryć. Przecież to by było po prostu niemożliwe, a tak do jasnej k***y działo się/dzieje się w KK! Tego wybaczyć po prostu nie można.

Ti...........ch

2018-09-19, 19:42
Abraxus napisał/a:


Tradycja kojarzy mi się negatywne. Najczęściej jest to zbiór czynności wykonywanych bez racjonalnego uzasadnienia "bo tak". Bo tak robił dziadek i babcia. No ich ch*j, że robili. Może za ich życia to było racjonalne. Teraz już niekoniecznie.
Kiedyś tradycją w każdym domu było wypiekanie chleba. Macie czas na życie zgodnie z tą tradycją??



Już pomijając wątek jebiących dzieci i tak dalej, to co widzisz złego w wypiekaniu chleba? prawdę mówiąc ostatnio zacząłem właśnie piec własne chleby, głównie drożdżowe bo jeszcze nie czuję się pewnie z dojrzewającym ciastem na zakwasie. Rozumiem o co Ci chodziło jednak uważam, ze porównanie było całkowicie nie adekwatne.


BTW
Loaloa, jeszcze tu jesteś szumowino?

Marko89

2018-09-20, 08:25
Abraxus napisał/a:


Powtarzam po raz kolejny chrześcijaństwo i cała kulturowa otoczka wyrobiona w koło niego to nie jest nasza kultura! Naszym dziedzictwem jest kultura słowiańska opierająca się na miłości do natury a nie mamrotanie pod nosem wierszyków dla umrzyka nadzianego na patyk i łykanie za to w nagrodę magiczne wafelki.



k***a jak zj***ny musisz być umysłowo skoro sądzisz że Polską kulturą jest słowiańska miłość do natury. Wiec może idź i wyr*chaj kozę przecież to też przejaw miłości do natury według ciebie. Elementem dzięki któremu zjednoczyły się pogańskie plemiona na ziemiach polskich i utworzyły zalążki obecnej Polski była właśnie wiara katolicka czy się to komuś podoba czy nie.

Abraxus inteligentna inaczej amebo podaj też jedno potwierdzone źródło w którym to niby Święty Jan Paweł II przyczyniał się do pedofili czy ochrony tych kreatur.

Wiewór

2018-09-20, 09:03
Cytat:

Abraxus inteligentna inaczej amebo podaj też jedno potwierdzone źródło w którym to niby Święty Jan Paweł II przyczyniał się do pedofili czy ochrony tych kreatur.


Poczytaj o crimen sollicitationis.

Marko89 napisał/a:

Elementem dzięki któremu zjednoczyły się pogańskie plemiona na ziemiach polskich i utworzyły zalążki obecnej Polski była właśnie wiara katolicka czy się to komuś podoba czy nie.


Słowiańskie plemiona doskonale sobie radziły bez wyznawców żydka przybitego do kijków.
Była sobie taka dynastia Piastów, która zrzeszyła pod sobą Polan. Państwo polskie dobrze się miało przed najeźdźcami z kozich krajów i miało by się wspaniale bez nich.
Mieszko I był zdrajcą, że przyjął "chrzest". To było nic innego jak złożenie hołdu lennego. Był miętkim siurem bo należało wieszać i nawlekać na pal każdego pie**olonego chrześcijanina, który nawet jednym słowem próbował zakażać umysły Polan.
Jeśli odmowa chrztu groziła wojną to trudno. Z chrześcijańską zarazą należało walczyć.

Tilg_die_Schmach napisał/a:

co widzisz złego w wypiekaniu chleba?


Też sam wypiekam jak mam czas.
Nie robię tego w ramach tradycji tylko, żeby nie jeść gówna wymieszanego z trocinami ze sklepu.

Po...........na

2018-09-20, 10:53
Nie ma ideałów, na każdego można coś znaleźć. Możliwe, że takie rzeczy jak krycie pedofili przez JP2 się zdarzały. Jest to jednak wielka polityka, którą jako my szarzy obywatele nie rozumiemy. Ale jakbyście zdjęli klapki z oczów to zobaczylibyście też, że uchwalił on Kartę ochrony dzieci i młodzieży, w której co najważniejsze każdy przypadek wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży pedofilów zgłaszać policji.

Wiewór

2018-09-20, 10:57
PonySona napisał/a:

Nie ma ideałów, na każdego można coś znaleźć. Możliwe, że takie rzeczy jak krycie pedofili przez JP2 się zdarzały.


Mi się nie zdarzało krycie kryminalistów.

PonySona napisał/a:

Ale jakbyście zdjęli klapki z oczów to zobaczylibyście też, że uchwalił on Kartę ochrony dzieci i młodzieży, w której co najważniejsze każdy przypadek wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży pedofilów zgłaszać policji.


Stalin głosił, że kocha dzieci. Przedstawiano go na plakatach propagandowych jako człowieka wielbiącego dzieci.
A miliony z nich było skazane przez niego na cierpienie.

Także proszę ja ciebie nie pie**ol mi tu, że papa walczył z pedofilią bo skrobnął parafkę na jakiejś kartce.