18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanacja pomnika Jana Pawła II z placu Katedralnego

WizarD90 • 2018-09-17, 00:22
"W Tarnowie szok i niedowierzanie. Nieustalony dotąd sprawca lub sprawcy znieważyli pomnik św. Jana Pawła II stojący na Placu Katedralnym. Najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę ktoś przerzucił przez pomnik sznur z przywieszonym dużym kartonem, na którym widniał napis: „Chroniłem pedofilów w sutannach”. Do prawej ręki pomnika przywiązano kilka par dziecięcych bucików. Incydent od razu został uwieczniony na zdjęciach i opublikowany na co najmniej dwóch profilach na facebooku. Całe wydarzenie musiało dziać się późną nocą, gdyż w pobliskiej kamienicy nie palą się światła, a na przykościelnym parkingu nie parkuje żaden samochód." ~ Gazeta Krakowska

https://i.sadistic.pl/pics/2321a861ba66.jpg

t1ger_delta

2018-09-17, 19:29
Kościół debilny, pomnik debilny, wandal też debil. Katole debile, atekomuchy debile. Pomnik rozj***ć za pomocą truchła wandala - po problemie.

AN...........or

2018-09-17, 20:11
nie znieważyli, a ubogacili ! nie od dziś wiadomo że jan pedofil II gwałcił małe dzieci

lucilla

2018-09-17, 20:55
"albo wypie**alacie za granicę lub do pierdla"

Dopóki ludzie pracują w tym kraju za marne pieniądze i mimo wszystko płacą rachunki i podatki to niezależnie od poglądów ani Ty ani nikt inny nie ma najmniejszego prawa takich wyganiać za granicę. Nie spinaj dupy, nie dla każdemu religia musi być na piedestale.

TB303

2018-09-17, 21:26
Spodziewałem się większego bólu dupy. Co jak co, ale te schizofreniczne spiny "janlewa" są już miałkie. Wypalił się chłopak.

realign

2018-09-17, 21:50
nowynick napisał/a:

nie widzę tu żadnego profanowania tylko parę gorzkich słów prawdy. Natomiast ubranie Zygmunta III Wazy w tą wyj***ną koszulkę to już jazda po bandzie. To, że się zmarł jakieś 150 lat przed konstytucją to ch*j, ale ultrapobożny, ostro zwalczający ateistów i zwolenników Reformacji, pacyfikator uprawnienia Sejmu walnego symbolem KODu? WTF?
Obrazek

PS oni mieli pozwolenie od miasta na postawienie dźwigu na środku starówki? Biorąc pod uwagę, że mogli zawalić kazamaty pod placem zamkowym to jak ich każdy zazwyczaj zlewa jako niegroźną grupkę opłacanych oszołomów tak tym razem powinni się dobrać im do dupy.



Przeszkadza Ci, że ten pomnik ma niepasującą koszulkę a nie przeszkadza, że jest symbolem na puszkach taniego sikacza, szandarowego upijacza sebixów...

Loaloa

2018-09-17, 22:55
Cytat:

Ech te lewackie parchy i ich parchaty miot, umiaru nie mają ...ale dobrze, dobrze, bawcie się. PIS nie będzie rządził wiecznie. Polacy powoli zaczynają mieć do was poprawny stosunek, podąży za tym i stosowny wybór polityczny, prawo i właściwe traktowanie. To jest albo szanujecie Polaków, ten kraj, jego religię, kulturę, prawdę historyczną itd. albo wypie**alacie za granicę lub do pierdla. Ja to się w ogóle zastanawiam, co wy tu k***a jeszcze robicie.



Czekaj, nie wiedziałem, że to "lewackie parchy" kazały twojemu idolowi przymykać oko na podwładnych dupczących dzieci, a tych bardziej prominentnych ukrywać przed świeckim wymiarem sprawiedliwości i chować po klasztorach, albo wysyłać na egzotyczne placówki.

Człowiek z prawidłowo rozwiniętą moralnością będzie się brzydził pedofilem bez względu na jego status społeczny, zawód itd. Za to katolskie zjeby z mózgami wypranymi religijną indoktrynacją znajdą każdą możliwą wymówkę, żeby bronić spasionych wieprzy w sukienkach, zwanych duszpasterzami. Jeden pie**olnie tekstem, że to ośmioletnia dziewczynka uwiodła klechę, inny o księże chucie obwini żydomasonerię. Niezmiernie mnie cieszy, że w waszej k***ilandii wreszcie zaczyna się głośno o tym problemie mówić. Mam szczerą nadzieję, że za słowami pójdą czyny i gwałciciele z czarnej mafii posmakują więziennego chleba.

Wiewór

2018-09-17, 23:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@janlew: Połowa tych kurew z KOD, jak nie wszystkie k***y z KOD, są za pełnym dostępem do aborcji... która jest zabroniona konstytucją, której oni w tym samym momencie bronią. To samo tylko definiuje tych zjebów za najgłupszych ludzi w Polsce. Ich geny powinny zostać wyeliminowane dla dobra narodu, bo to skończeni idioci. Na poziomie tych co wierzą w płaską ziemię.



j***ć KOD, j***ć SLD, j***ć PO, j***ć .N, j***ć PSL, j***ć PiS, j***ć Razem i j***ć obecną komusza konstytucję, która jest przyczyną połowy problemów obecnej sceny politycznej.


Zacytuj gdzie Konstytucja zakazuje aborcji.

kothletino

2018-09-17, 23:44
Z całym szacunkiem ale po ch*j wam te spacje pomiędzy ostatnim wyrazem zdania a znakiem interpunkcyjnym? Przedłużacie tym sposobem swoje wypowiedzi, jakieś kompleksy? Co za motłoch. :-?

Yebaca

2018-09-18, 00:29
Wszystko by było ok, ale czy gdyby tam był pomnik jakiegoś szmatogłowego to nie było by skandalu i usunięcia zdjęć z fb i zamknięcia fanpegu?

nowynick

2018-09-18, 08:27
@JanLew

a co ma k***a PiS do tego. Zacytuj mi proszę gdzie konstytucja zakazuje informowania o pedofilii wśród kleru... To wręcz obecna władza ich w spisach nie chce umieszczać ;)

Wiewór

2018-09-18, 08:38
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Art. 38.
Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.


Płód nie jest człowiekiem. Takie jest stanowisko medycyny. Dlatego aborcja nie jest sprzeczna z Konstytucją.
Druga sprawa ten artykuł daje prawo do ochrony życia kobiety. Co w sytuacji gdy jej życie jest zagrożone przez ciążę?

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Art. 38.
Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.


Rebeliant_ZPF napisał/a:

"człowiekowi". Z biologicznego punktu widzenia, czyli z punktu widzenia nauki, życie każdego organizmu dwupłciowego zaczyna się w momencie jego poczęcia, czyli pierwszego momentu, gdy powstaje jego unikalna nić DNA, a kończy się, idąc przez wszystkie jego stadia rozwoju, aż do jego śmierci. Czy to będzie żaba i jej postać kijanki, czy żółw i jego początki w skorupce.


A może rozszerzymy ochronę z poczęcia o wytrysk?
Czy zapłodniona zygota jest zdatna do samodzielnego życia? Zastanów się. Jak ją wyciągniesz z macicy to pójdzie do pracy i sama sobie zarobi na rachunki? pie**olisz od rzeczy...
Płód nie jest człowiekiem. Takie jest stanowisko medycyny. Dlatego aborcja nie jest sprzeczna z Konstytucją.
Druga sprawa ten artykuł daje prawo do ochrony życia kobiety. Co w sytuacji gdy jej życie jest zagrożone przez ciążę?

WeedLover

2018-09-18, 09:55
Spodziewałem się zlewaczenia Sadistica, jednak nie tak prędko. Od dwóch lat, jak nie lepiej, coraz częściej dominuje propaganda lewej strony. Nie dziwi za to popularność takich treści. W końcu hasła socjalistyczne najlepiej trafiają do ograniczonego odbiorcy. Opluwanie tradycji, kultury, ważnych dla Polaków postaci jak i obrażanie nas samych. Szkoda tego portalu, no ale cóż.