18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próbował obezwładnić złodziei i zapłacił życiem

Bonifacy69 • 2021-05-21, 22:58
W trakcie pauzy kierowcę obudziły dziwne dźwięki, wyszedł sprawdzić, w tym czasie złodzieje kradli mu paliwo. Zapłacił za to swoim życiem
Akcja miała miejsce w małym miasteczku Abbeville na północy Francji











Kto zgadnie kolor skóry "francuzików"??

dennissliwa

2021-05-22, 11:03
Typ był z żoną i na jej oczach go zabili. Miał pójść się wysikać i sprawdzić co to za hałasy z naczepy dochodzi. Jak dobrze pamietam to było małżeństwo z Bługari.

mausior

2021-05-22, 11:55
A co WLM na to ?? (White Lives Matter)

Bonifacy69

2021-05-22, 12:03
PeteN88 napisał/a:

Kierowcy ciężarówki nigdy nie szkoda, to ścierwo jest jeszcze gorsze od rowerzystów. Wydaje im się, że są królami szos, wymuszają, wyprzedzaja gdzie nie wolno, blokują drogi szybkiego ruchu i ogólnie wk***iają. O wpie**alaniu sie na ronda już nie wspomnę.



Nie jestem kierowcą "tyra" ale równie dobrze to można powiedzieć o tobie. Każdy ma mój szacunek póki pracuje i nie szuka pieniędzy pod sklepem...

prohowks

2021-05-22, 12:14
niech zgadnę nigglety?

PeteN88

2021-05-22, 12:32
Bonifacy69 napisał/a:

Nie jestem kierowcą "tyra" ale równie dobrze to można powiedzieć o tobie. Każdy ma mój szacunek póki pracuje i nie szuka pieniędzy pod sklepem...



Możesz, nikt ci nie broni wyrażać własnej opinii

;-)

PryszczatyJeż

2021-05-22, 13:10
PeteN88 napisał/a:

Kierowcy ciężarówki nigdy nie szkoda, to ścierwo jest jeszcze gorsze od rowerzystów. Wydaje im się, że są królami szos, wymuszają, wyprzedzaja gdzie nie wolno, blokują drogi szybkiego ruchu i ogólnie wk***iają. O wpie**alaniu sie na ronda już nie wspomnę.



j***nym scierwem to są takie bezmózgi jak ty ;) pewnie osobowym dobrze cofać nawet nie umiesz.

fieryangel

2021-05-22, 15:06
We Francji nie wolno posiadać nawet gazu pieprzowego...
Do tego prowadzi lewactwo. Głosujcie dalej na PiS, PO, hołownie, SLD, PSL czy inne lewackie wynalazki typu biedroń, Razem czy jakaś nowoczesna, to u nas będzie tak samo.

Liton

2021-05-23, 00:55
mygyry napisał/a:

Gdyby jakikolwiek kraj europejski był normalny to zamiast podstawionego auta kierowca miałby do dyspozycji obrzyna a za każdego odj***nego złodzieja ustawowy tydzień urlopu ekstra, nagle by się okazało, że brak chętnych na paliwo..



Być może naoglądałem się za dużo filmów akcji, ale strzelaniny koło zbiorników paliwa zawsze były obfite w dodatkowe efekty..

masternik

2021-05-23, 11:43
mygyry napisał/a:

Gdyby jakikolwiek kraj europejski był normalny to zamiast podstawionego auta kierowca miałby do dyspozycji obrzyna a za każdego odj***nego złodzieja ustawowy tydzień urlopu ekstra, nagle by się okazało, że brak chętnych na paliwo..



Rodzisz w normalnym człowieku zbędna agresję i szybko stalibyśmy się druga Brazylią. Normalny cywilizowany c
Kraj czy kontynent by to ścierwo by wyjeblał tam skąd przybyło, bez udziału i wiedzy zwykłych ludzi. Najlepiej w kontenerach na dziurawym statku tak by odpłynął chociaż 100km od brzegu.

RAIDEN

2021-05-23, 18:28
PryszczatyJeż napisał/a:

j***nym scierwem to są takie bezmózgi jak ty pewnie osobowym dobrze cofać nawet nie umiesz.



On tylko dwuśladem umie ;-)

pankruk

2021-05-26, 00:50
fieryangel napisał/a:

We Francji nie wolno posiadać nawet gazu pieprzowego...
Do tego prowadzi lewactwo. Głosujcie dalej na PiS, PO, hołownie, SLD, PSL czy inne lewackie wynalazki typu biedroń, Razem czy jakaś nowoczesna, to u nas będzie tak samo.



U nas na co byś nie zagłosował to będzie to samo bo rdzeń III RP to szeroko pojęta agentura pomieszana przez wojskówkę i silne obce wpływy. To jest taki beton, że tylko w Bogu nadzieja. Polski nie ma i Sienkiewicz ku oburzeniu gawiedzi miał rację, że to państwo istnieje tylko teoretycznie. Myślisz, że wielce liberalno konserwatywna Konfederacja nagle spowoduje, że Polska wybije się na niezależność? Zejdź na ziemię Stary. Oni przede wszystkim nigdy nie dostaną więcej niż 7-8% bo ich rola to regulowanie uczuć takich jak Ty. Taki wentyl bezpieczeństwa jak filmy i żarty wyśmiewające władzę za komuny, wszystkie te kabarety, które publicznie wyświewały PRL w okresie największego prosperity SB. Ludzie się pośmiali z filmów Barei czy kabaretu ze Smoleniem, a władza robiła swoje. Tutaj to samo, III RP hula w najlepsze od przeszło 30 lat, a te kilka % ludzi poogląda sobie tych 11 posłów na youtube i siedzą dalej cicho i marzą sobie o zwycięstwie swoich ulubieńców w wyborach.

Ci...........la

2021-06-27, 05:11
No i pięknie go imigranci wyjaśnili :-D
Po co się wpie**alał?