18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z telefonem?

~Velture • 2019-08-09, 12:46
Pan dobra rada :ciasteczkowy:


a jeśli jesteście bezdomni to: :trollencjusz:
spoiler

Smokw

2019-08-09, 15:01
Sławny cytat Prezydenta Komorowskiego mi się przypomniał: "zmienić pracę, wziąć kredyt (hipoteczny)".

PersivalusPerwersalus

2019-08-09, 15:12
j***ć Komorowskiego to już historia, jak dzieła sztuki z belwederu. Tak na poważnie to j***ł bymm te dupeczkę

Sets

2019-08-09, 21:49
Smokw napisał/a:

Sławny cytat Prezydenta Komorowskiego mi się przypomniał: "zmienić pracę, wziąć kredyt (hipoteczny)".



To samo przyszło mi do głowy! To oraz słowa Marii Leszczyńskiej "Nie mają chleba? To niech jedzą ciastka!"

człowiek_zły

2019-08-09, 22:36
Gdyby biedni zajęliby się pracą zarobkową, to przestaliby być biednymi. A jak mimo pracy jesteś biedny, to znaczy, że za mało zarabiasz i trzeba zmienić na lepiej płatną. Podnieść kwalifikacje, zmienić zawód. Lepiej położyć się, narzekać i oczekiwać, że ogół zafunduje życie nierobowi. Dla mnie biedni mogą z głodu zdechnąć.

Maciekxxx

2019-08-10, 00:16
Biede niech klepią inni nie odpowiadam za nich

dr_dex

2019-08-10, 00:25
człowiek_zły napisał/a:

Gdyby biedni zajęliby się pracą zarobkową, to przestaliby być biednymi. A jak mimo pracy jesteś biedny, to znaczy, że za mało zarabiasz i trzeba zmienić na lepiej płatną. Podnieść kwalifikacje, zmienić zawód. Lepiej położyć się, narzekać i oczekiwać, że ogół zafunduje życie nierobowi. Dla mnie biedni mogą z głodu zdechnąć.



Widzisz, realia się trochę zmieniły. Biednym juz nie zależy na podnoszeniu kwalifikacji/zmiany pracy bo od jakiegoś czasu pojawił sie PWP (program wspierania patologii) zwany rowniez 500+. To pie**olone kurestwo pisane z plusem na koncu zamiast aktywowac/nagradzac ludzi, ktorzy chca pracować, promuje j***nych nierobow, ktorzy tylko czekaja na benefity.
Ps: przy okazji to ten sam sort ludzi, który jakiś czas temu wyemigrowali np. do UK a teraz beda z niego wracali bo Angole sie wk***ili, odj***li Brexit i zarzadzili aby kazdy obcokrajowiec zarejestrował sie z centralnej bazie jednocześnie udowadniając, czy wnosi cos do kraju czy tylko gra pasożyta jak j***na pijawka) ...

kabaszma

2019-08-10, 00:46
Jeżeli coś ci nie pasuje co jest w 100% zależne tylko od ciebie to k***a nie narzekaj

Smokw

2019-08-10, 10:08
kabaszma napisał/a:

Jeżeli coś ci nie pasuje co jest w 100% zależne tylko od ciebie to k***a nie narzekaj





człowiek_zły napisał/a:

Gdyby biedni zajęliby się pracą zarobkową, to przestaliby być biednymi. A jak mimo pracy jesteś biedny, to znaczy, że za mało zarabiasz i trzeba zmienić na lepiej płatną. Podnieść kwalifikacje, zmienić zawód. Lepiej położyć się, narzekać i oczekiwać, że ogół zafunduje życie nierobowi. Dla mnie biedni mogą z głodu zdechnąć.



Co to za zlot gimbazy? Wy wogóle cokolwiek wiecie o życiu? Jakie są stawki wynajmu mieszkania? Jak wygląda rynek pracy? Szukaliście kiedyś pracy? Nie sądzę. podam wam przykład- kończysz studia inżynierskie . Okazuję się, że z Tobą kończy 100 innych również zdolnych ludzi , ale rynek pracy jest ma tylko 50 miejsc. i co powiecie? że tych 50 to jełopy i nieudaczniki? Inny przykład spójrzcie jakie są stawki płacowe w Polsce, a ceny mieszkań i wynajmu. Życie jest pełne przykładów, które ośmieszają wasze podejście do świata. Jednak Trzeba coś o tym życiu wiedzieć. Cokolwiek. Przykre, ale też taki byłem do czasu studiów. W ogólniaku myślałem , że wszyscy zdolni i uczący się na 100% coś osiągną. A tu "zonk" - w kraju oszustów i cwaniaków jak kogoś nie przyciśniesz to do niczego nie dojdziesz. Jednak mam świadomość jak to działa i nie naśmiewam się z ludzi, dzięki którym to mam. Aby ktoś mógł być bogaty to musi być ktoś biedny. To jest takie proste. Dzieci uczcie się życie. Im szybciej zrozumiecie, czym jest kapitalizm tym lepiej dla was.

siwybis

2019-08-10, 10:18
Najlepiej niech głodni zjedzą bezdomnych, dwa problemy za jednym zamachem.

kabaszma

2019-08-10, 13:12
Smokw napisał/a:

Co to za zlot gimbazy? Wy wogóle cokolwiek wiecie o życiu? Jakie są stawki wynajmu mieszkania? Jak wygląda rynek pracy? Szukaliście kiedyś pracy? Nie sądzę. podam wam przykład- kończysz studia inżynierskie . Okazuję się, że z Tobą kończy 100 innych również zdolnych ludzi , ale rynek pracy jest ma tylko 50 miejsc. i co powiecie? że tych 50 to jełopy i nieudaczniki? Inny przykład spójrzcie jakie są stawki płacowe w Polsce, a ceny mieszkań i wynajmu. Życie jest pełne przykładów, które ośmieszają wasze podejście do świata. Jednak Trzeba coś o tym życiu wiedzieć. Cokolwiek. Przykre, ale też taki byłem do czasu studiów. W ogólniaku myślałem , że wszyscy zdolni i uczący się na 100% coś osiągną. A tu "zonk" - w kraju oszustów i cwaniaków jak kogoś nie przyciśniesz to do niczego nie dojdziesz. Jednak mam świadomość jak to działa i nie naśmiewam się z ludzi, dzięki którym to mam. Aby ktoś mógł być bogaty to musi być ktoś biedny. To jest takie proste. Dzieci uczcie się życie. Im szybciej zrozumiecie, czym jest kapitalizm tym lepiej dla was.



O k***a ekspert przyszedł dla którego ŻYCIE to skończenie studiów i znalezienie pracy :mrgreen: Masz rację nic nie wiem o takim życiu bo to nie jest żadne życie. Na szczęście ja studiów nie skończyłem a wychodzi na to że mam dużo więcej już niż ty kiedykolwiek osiągniesz :-P

Nellum

2019-08-10, 14:11
dr_dex napisał/a:

czy wnosi cos do kraju czy tylko gra pasożyta jak j***na pijawka) ...



podoba mi się to :)

senpuu93

2019-08-10, 17:41
@kabaszma

A wiesz dzbanie że jeśli prawdą jest to co piszesz, to potwierdziłeś to co napisał Smokw? Czy nie pojmujesz?

Pysiaczek95

2019-08-10, 18:51
Rynek pracy w Polsce aż tak źle nie wygląda, ja jako biedny student pracuje na 3/4 etatu i zarabiam ~3400zł netto miesięcznie i nie jest to praca po znajomościach ani nic co by wymagało jakiś specjalnych zdolności, nawet inteligentnym nie trzeba być. Może są miejsca w kraju, gdzie ciężej z robotą ale tak jak u mnie cały czas ludzi brakuje. Przyznam jednak, że praca do najlżejszych nie należy i jest całkiem spora rotacja jeżeli chodzi o gówniarzy w moim wieku bo się spodziewają, że za nic nie robienie przygarną ponad 3k.

Smokw

2019-08-10, 20:43
senpuu93 napisał/a:

@kabaszma
A wiesz dzbanie że jeśli prawdą jest to co piszesz, to potwierdziłeś to co napisał Smokw? Czy nie pojmujesz?



Dzięki za ten wpis bo jak przeczytałem to co on napisał to aż walnąłem czołem w biurkoi na chwilę straciłem wiarę w ludzkość. Normalnie szok. Jednak ma w profilu datę urodzenia 1958 rok to może ta komuna go tak spaczyła, że nie dostrzegł opisu samego siebie? Smutne to trochę. I takie prawdziwe.

Pysiaczek95 napisał/a:

Rynek pracy w Polsce aż tak źle nie wygląda, ja jako biedny student pracuje na 3/4 etatu i zarabiam ~3400zł netto miesięcznie i nie jest to praca po znajomościach ani nic co by wymagało jakiś specjalnych zdolności, nawet inteligentnym nie trzeba być. Może są miejsca w kraju, gdzie ciężej z robotą ale tak jak u mnie cały czas ludzi brakuje. Przyznam jednak, że praca do najlżejszych nie należy i jest całkiem spora rotacja jeżeli chodzi o gówniarzy w moim wieku bo się spodziewają, że za nic nie robienie przygarną ponad 3k.



Pamiętaj. Żadna praca nie hańbi. Jeśli ciężko i uczciwie pracujesz to Ci się chwali. Życzę Ci zdrowia i wytrwałości.