18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problem z pisaniem odpowiedzi na forum

sa...........os • 2019-01-26, 13:07
Bardzo często (np. teraz) zdarza mi się, że nie mogę wysłać posta, przynajmniej z widoku forum. Klikam "wyślij" i nic. Robi się jakiś odstęp pomiędzy oknem szybkiej odpowiedzi, a postami, ale moja wiadomość się nie pojawia. Problem ten mam odkąd zaczęły się te wszystkie zmiany. To samo z opcją "Podgląd".
Sorry że zakładam nowy temat, ale inaczej po prostu nie mogę tego zgłosić. ;-)

Odpowiedź na poniższy post Veltura:
Tak, przy szybkiej odpowiedzi. A jest jakiś inny sposób, żeby odpisać na posty z widoku forum, a nie strony? Kiedyś się dało, teraz albo jestem ślepy, albo nie ma takiej możliwości i jest tylko "szybka odpowiedź".
W skrócie, tematy mogę zakładać, ale nie mogę w nich odpisywać.
Jeśli to jest jakiś system antyspamowy, to najwyraźniej nie działa poprawnie. Problem nie pojawia się w momencie gdy szybko napie**alam odpowiedzi, a np. jak se włączam po powrocie z roboty sadistica i chce klepnąć pojedynczego posta.

~Velture

2019-01-26, 13:10
A nie jest tak, że robisz szybka odpowiedź pisząc kolejnego posta?
Bo ja tam mam od zawsze przez system anty spamowy. W pelnej odpowiedzi mam komunikat, ze za szybko napie**alam posty ale przy szybkiej odpowiedzi mam tak jak ty.

sa...........os

2019-01-26, 16:42
Raz... raz... raz... dupa, odbyt!

Edit: Hm, teraz działa. Nie wiem od czego to zależy..

Edit 2: Próbowałem odpisać w jakimś innym temacie i znowu się zj***ło...

Odpowiedź na poniższy post Agotha

Nie chcę wyjść na gburowatego, roszczeniowego ciula, ale nie za bardzo mam ochotę zmieniać przeglądarkę, bo przez jakieś kuriozalne i nikomu nie potrzebne zmiany (które i tak nie wnoszą praktycznie nic nowego), rzeczy które były zrobione dobrze, nagle się sp***oliły. ;-)

ag...........th

2019-01-26, 17:03
Zaloguj się na innej przeglądarce i zobacz czy jest tak samo.

sa...........os

2019-02-07, 01:27
Wciąż jest sp***olone, ale już się chyba nie doczekam by to zostało naprawione... A wystarczyłoby pewnie przywrócić możliwość normalnej odpowiedzi (nie przez "szybką odpowiedź" która działa kiedy chce). Kolejna Dobra Zmiana!

~Velture

2019-02-07, 09:25
Przecież masz opcje normalnej a nie szybkiej odpowiedzi.

sa...........os

2019-02-07, 12:37
A rzeczywiście. To zwracam honor i już nie sram żarem.

Wiewór

2019-02-07, 12:47
Dalej nie ma przycisku ignoruj w tematach.

is...........ay

2019-02-07, 18:39
Sadistic zbiera statystyki na temat jakości wypowiedzi użytkowników. Jeżeli w postach użytkownik nie inteligencji adekwatnej do poziomu dyskusji, to nie może brać w niej udziału.

jasypan

2019-03-02, 09:25
U mnie dalej tak się dzieje.